Henri Huurre
Basso 3
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1593
43 peliä
8-pallo
1625
29 peliä
9-pallo
1486
9 peliä · alustava
10-pallo
1447
5 peliä · alustava
Ura
Pelit
43
Voitto-%
56 %
24–19
Erä-%
55 %
94–77
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
5 | 80 % | 68 % | 1593 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
13 | 54 % | 49 % | 1566 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
8 | 62 % | 58 % | 1543 |
| 2022 Basso 3 4. divisioona |
10 | 70 % | 70 % | 1522 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
7 | 14 % | 30 % | 1474 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 29 | 69 % | 62 % | 1625 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 50 % | 1486 |
| 10-pallo | 5 | 0 % | 21 % | 1447 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.26 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1457 | 8 | 3–2 | +10.4 |
| 14.01.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1425 | 8 | 3–0 | +9.6 |
| 09.12.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1531 | 8 | 2–3 | -18.8 |
| 19.11.25 | Antti Nummelin Jaska |
1470 | 9 | 4–2 | +11.1 |
| 04.11.25 | Pasi Suominen Poimari |
1552 | 8 | 3–0 | +15.4 |
| 12.04.25 | Ville Virtanen Pirates |
1485 | 8 | 3–1 | +12.9 |
| 12.04.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1577 | 8 | 3–1 | +17.9 |
| 12.04.25 | Jan Sarell Pirates |
1513 | 8 | 2–3 | -17.8 |
| 10.04.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1626 | 8 | 3–0 | +20.2 |
| 03.04.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1528 | 8 | 3–1 | +16.6 |
| 27.03.25 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1507 | 8 | 3–2 | +16.3 |
| 11.03.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1555 | 9 | 0–3 | -14.1 |
| 25.02.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1520 | 8 | 0–3 | -16.4 |
| 11.02.25 | Tommi Oksanen GalaX |
1561 | 8 | 3–0 | +18.2 |
| 30.01.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1369 | 9 | 1–3 | -23.1 |
| 27.11.24 | Timi Teikari Jaska |
1543 | 9 | 0–3 | -16.4 |
| 06.11.24 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1513 | 8 | 3–2 | +14.9 |
| 26.09.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1780 | 8 | 0–3 | -6.5 |
| 20.04.24 | Teemu Loponen Tarkkis |
1435 | 8 | 2–3 | -21.7 |
| 20.04.24 | Mikko Nissilä Fox |
1583 | 8 | 2–3 | -15.9 |
| 21.03.24 | Teemu Loponen Tarkkis |
1446 | 8 | 3–2 | +10.5 |
| 06.03.24 | Mikko Nissilä Fox |
1580 | 8 | 3–0 | +17.3 |
| 14.02.24 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
1455 | 9 | 3–0 | +12.1 |
| 06.02.24 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1497 | 8 | 3–2 | +14.7 |
| 21.11.23 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1593 | 8 | 3–2 | +19.9 |
| 18.10.23 | Antti Nummelin Jaska |
1511 | 9 | 2–3 | -16.5 |
| 22.04.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1500 | 8 | 3–0 | +15.7 |
| 15.03.23 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1359 | 8 | 3–0 | +10.0 |
| 01.03.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1482 | 8 | 2–3 | -17.5 |
| 15.02.23 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1515 | 9 | 2–3 | -16.7 |
| 11.01.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1423 | 8 | 1–3 | -21.7 |
| 07.12.22 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1554 | 8 | 3–1 | +16.9 |
| 01.12.22 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1511 | 9 | 3–0 | +15.6 |
| 09.11.22 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1427 | 8 | 3–0 | +12.4 |
| 02.11.22 | Kai Saarnio Akselintupa |
1518 | 9 | 3–1 | +17.2 |
| 12.10.22 | Juha Lajunen Cantina Pirate |
1484 | 8 | 3–0 | +16.4 |
| ~11.03.20 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1814 | 10 | 0–3 | -4.0 |
| ~29.01.20 | Mikko Tuomi Proffa |
1724 | 10 | 1–3 | -6.4 |
| ~11.12.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1642 | 8 | 1–3 | -9.6 |
| ~04.12.19 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1590 | 10 | 0–3 | -12.2 |
| ~20.11.19 | Arto Henriksson Proffa |
1635 | 8 | 3–1 | +22.6 |
| ~23.10.19 | Oskari Päiviö Galaxie |
1580 | 10 | 2–3 | -12.2 |
| ~16.10.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
1833 | 10 | 1–3 | -4.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29