Henri Huurre
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1587
43 peliä
8-pallo
1666
29 peliä
9-pallo
~1451
9 peliä
10-pallo
~1400
5 peliä
Ura
Pelit
43
Voitto-%
56 %
24–19
Erä-%
55 %
94–77
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
5 | 80 % | 68 % | 1587 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
13 | 54 % | 49 % | 1586 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
8 | 62 % | 58 % | 1586 |
| 2022 Basso 3 4. divisioona |
10 | 70 % | 70 % | ~1589 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
7 | 14 % | 30 % | ~1591 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 29 | 69 % | 62 % | 1666 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 50 % | ~1451 |
| 10-pallo | 5 | 0 % | 21 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.26 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1398 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 14.01.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 09.12.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 19.11.25 | Antti Nummelin Jaska |
1455 | 9 | 4–2 | 74 % |
| 04.11.25 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 12.04.25 | Ville Virtanen Pirates |
1468 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 12.04.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1536 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 12.04.25 | Jan Sarell Pirates |
1495 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 10.04.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1581 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 03.04.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 27.03.25 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1493 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 11.03.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 0–3 | 63 % |
| 25.02.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 11.02.25 | Tommi Oksanen GalaX |
1529 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 30.01.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1352 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 27.11.24 | Timi Teikari Jaska |
1463 | 9 | 0–3 | 74 % |
| 06.11.24 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1459 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 26.09.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1665 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 20.04.24 | Teemu Loponen Tarkkis |
1398 | 8 | 2–3 | 91 % |
| 20.04.24 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 21.03.24 | Teemu Loponen Tarkkis |
1398 | 8 | 3–2 | 94 % |
| 06.03.24 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 14.02.24 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1282 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 06.02.24 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1417 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 21.11.23 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1470 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 18.10.23 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 2–3 | 76 % |
| 22.04.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 15.03.23 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1238 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 01.03.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 15.02.23 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1445 | 9 | 2–3 | 78 % |
| 11.01.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1371 | 8 | 1–3 | 90 % |
| 07.12.22 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1430 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 01.12.22 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1520 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 09.11.22 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1354 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 02.11.22 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 12.10.22 | Juha Lajunen Cantina Pirate |
~1313 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~11.03.20 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1911 | 10 | 0–3 | 15 % |
| ~29.01.20 | Mikko Tuomi Proffa |
1812 | 10 | 1–3 | 29 % |
| ~11.12.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1794 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~04.12.19 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1713 | 10 | 0–3 | 54 % |
| ~20.11.19 | Arto Henriksson Proffa |
1753 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~23.10.19 | Oskari Päiviö Galaxie |
1676 | 10 | 2–3 | 47 % |
| ~16.10.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2027 | 10 | 1–3 | 13 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29