Jaani Snellman
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1552
43 peliä
8-pallo
1554
42 peliä
9-pallo
1483
1 peliä · alustava
Ura
Pelit
43
Voitto-%
49 %
21–22
Erä-%
49 %
86–90
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
1 | 100 % | 60 % | 1552 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1542 |
| 2024 Eku 4. divisioona |
10 | 60 % | 61 % | 1544 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
2 | 50 % | 44 % | 1501 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
5 | 60 % | 59 % | 1493 |
| 2020–21 Eku II-Divisioona |
16 | 38 % | 40 % | 1473 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
5 | 40 % | 43 % | 1501 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 42 | 50 % | 49 % | 1554 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 40 % | 1483 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Rabi Rantanen Pub Heppari |
1419 | 8 | 3–2 | +10.6 |
| 26.02.26 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1643 | 8 | 0–3 | -12.0 |
| 19.11.25 | Samuli Malka O'bass |
1611 | 8 | 1–3 | -14.0 |
| 11.11.25 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1485 | 8 | 3–2 | +12.8 |
| 05.11.25 | Jari Kraft Iloinen Härkä 3 |
1429 | 8 | 3–0 | +10.9 |
| 12.03.25 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1592 | 8 | 3–1 | +19.1 |
| 26.02.25 | Denis Kazistov Phoenix |
1737 | 8 | 3–0 | +25.5 |
| 06.02.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1387 | 8 | 3–1 | +11.5 |
| 29.01.25 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1456 | 8 | 3–0 | +15.2 |
| 22.01.25 | Happy Virtanen Jams |
1484 | 8 | 2–3 | -16.2 |
| 04.12.24 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1595 | 8 | 2–3 | -11.7 |
| 27.11.24 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1468 | 8 | 3–1 | +15.2 |
| 13.11.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1459 | 8 | 3–1 | +15.5 |
| 25.09.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1457 | 8 | 1–3 | -17.4 |
| 17.09.24 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1551 | 8 | 2–3 | -13.7 |
| 07.12.23 | Tero Närvälä Basso 3 |
1600 | 8 | 1–3 | -12.1 |
| 04.10.23 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1571 | 8 | 3–2 | +19.5 |
| 09.02.23 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1623 | 8 | 2–3 | -10.7 |
| 02.02.23 | Toni Kallio Korona 2 |
1544 | 8 | 3–1 | +18.7 |
| 08.12.22 | Mikko Rautio OMG! |
1444 | 9 | 2–3 | -18.7 |
| 30.11.22 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1412 | 8 | 3–0 | +12.4 |
| 24.11.22 | Henri Lehtonen Semafori |
1538 | 8 | 3–2 | +19.0 |
| ~03.03.21 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1604 | 8 | 0–3 | -10.7 |
| ~17.02.21 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1522 | 8 | 3–2 | +18.6 |
| ~10.02.21 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1419 | 8 | 0–3 | -19.0 |
| ~27.01.21 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1709 | 8 | 0–3 | -7.1 |
| ~20.01.21 | Hannu Idström Korona 1 |
1446 | 8 | 1–3 | -18.9 |
| ~13.01.21 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1553 | 8 | 2–3 | -14.7 |
| ~09.12.20 | Toni Kallio Pub Mänty |
1564 | 8 | 3–2 | +18.6 |
| ~02.12.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1580 | 8 | 3–2 | +20.3 |
| ~25.11.20 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1384 | 8 | 3–0 | +12.0 |
| ~18.11.20 | Marko Nurmi Mr Fox |
1711 | 8 | 2–3 | -6.7 |
| ~11.11.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1679 | 8 | 1–3 | -8.0 |
| ~04.11.20 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
1576 | 8 | 0–3 | -12.6 |
| ~21.10.20 | Toni Kallio Pub Mänty |
1605 | 8 | 1–3 | -11.8 |
| ~14.10.20 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1414 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~07.10.20 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1496 | 8 | 0–3 | -17.0 |
| ~30.09.20 | Kimmo Herne Mr Fox |
1521 | 8 | 3–1 | +16.9 |
| ~11.03.20 | Tomi Hämälainen Satama1 |
1631 | 8 | 3–1 | +22.6 |
| ~04.03.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1567 | 8 | 2–3 | -12.5 |
| ~05.02.20 | Kalle Rajala Cotton |
1483 | 8 | 3–2 | +16.4 |
| ~23.10.19 | Aleksi Kojo Cotton |
1542 | 8 | 1–3 | -13.6 |
| ~02.10.19 | Niklas Hörkkö Mr fox |
1592 | 8 | 0–3 | -11.9 |
Päivitetty 05.11.26 12:29