Marko Nurmi
Fox 2
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1721
181 peliä
8-pallo
1743
137 peliä
9-pallo
1617
44 peliä
Ura
Pelit
181
Voitto-%
69 %
124–57
Erä-%
61 %
419–273
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Fox 2 5. divisioona |
17 | 88 % | 75 % | 1721 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
13 | 54 % | 47 % | 1625 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
16 | 75 % | 65 % | 1679 |
| 2022 Fox 2. divisioona |
13 | 54 % | 55 % | 1654 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
9 | 67 % | 57 % | 1698 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
15 | 80 % | 67 % | 1713 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
15 | 73 % | 61 % | 1676 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1638 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
18 | 50 % | 51 % | 1572 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
23 | 61 % | 55 % | 1620 |
| 2014–15 Fox 2 II-Divisioona |
24 | 75 % | 67 % | 1620 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 137 | 69 % | 61 % | 1743 |
| 9-pallo | 44 | 66 % | 59 % | 1617 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Niko Fromholdt Linnunpönttö |
1518 | 9 | 3–1 | +7.9 |
| 11.04.26 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1639 | 8 | 2–3 | -20.3 |
| 11.04.26 | Timo Takala Linnunpönttö |
1544 | 8 | 3–0 | +8.4 |
| 08.04.26 | Axel Weppling Par Rocks 2 |
1561 | 8 | 3–2 | +9.3 |
| 25.03.26 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1597 | 9 | 0–3 | -22.2 |
| 24.02.26 | Mika Väihkönen Höveli 2 |
1494 | 8 | 3–1 | +6.5 |
| 11.02.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1698 | 8 | 3–1 | +15.2 |
| 28.01.26 | Jouni Wallin Parakorona |
1532 | 9 | 3–0 | +8.5 |
| 20.01.26 | Eetu Lindholm Flex 2 |
1495 | 8 | 3–0 | +7.5 |
| 14.01.26 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1676 | 8 | 3–2 | +15.6 |
| 17.12.25 | Miia Keto Höveli 2 |
1482 | 9 | 3–0 | +7.9 |
| 11.12.25 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1479 | 8 | 3–1 | +8.1 |
| 27.11.25 | Memma Tarvainen Parakorona |
1472 | 9 | 3–1 | +8.1 |
| 28.10.25 | Perttu Olenius Höveli 2 |
1539 | 9 | 3–1 | +11.1 |
| 21.10.25 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 2 |
1379 | 8 | 3–0 | +5.7 |
| 30.09.25 | Jesse Kärki Flex 2 |
1476 | 8 | 3–0 | +9.2 |
| 24.09.25 | Jussi Heikkonen Linnunpönttö |
1487 | 9 | 3–0 | +10.0 |
| 12.03.25 | Jani Rautio OMG! |
1592 | 9 | 2–3 | -18.3 |
| 05.03.25 | Antti Välilä OMG! |
1659 | 9 | 3–1 | +17.5 |
| 12.02.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1606 | 9 | 1–3 | -17.7 |
| 21.01.25 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1505 | 9 | 0–3 | -22.9 |
| 15.01.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1414 | 9 | 0–3 | -26.6 |
| 09.01.25 | Jani Rautio OMG! |
1606 | 9 | 3–0 | +12.7 |
| 18.12.24 | Jarno Heinonen Talli |
1614 | 9 | 3–2 | +13.6 |
| 12.12.24 | Jonne Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1367 | 9 | 3–2 | +5.0 |
| 04.12.24 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1465 | 9 | 3–2 | +8.1 |
| 27.11.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1465 | 9 | 3–1 | +8.4 |
| 20.11.24 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1537 | 9 | 3–2 | +11.7 |
| 31.10.24 | Jussi Korhonen Talli |
1520 | 9 | 1–3 | -21.9 |
| 16.10.24 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1492 | 9 | 0–3 | -23.9 |
| 04.04.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1440 | 8 | 3–0 | +6.7 |
| 27.03.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1770 | 9 | 3–1 | +21.3 |
| 19.03.24 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1549 | 8 | 3–0 | +11.9 |
| 13.03.24 | Sanna Saarinen Phoenix |
1260 | 9 | 3–0 | +3.3 |
| 27.02.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 9 | 0–3 | -18.2 |
| 14.02.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1419 | 9 | 1–3 | -26.2 |
| 07.02.24 | Timi Teikari Jaska |
1541 | 9 | 3–0 | +10.3 |
| 31.01.24 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1460 | 9 | 3–1 | +7.6 |
| 29.11.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1604 | 9 | 2–3 | -19.5 |
| 23.11.23 | Anders Sandell Phoenix |
1596 | 9 | 3–2 | +12.7 |
| 16.11.23 | Kari Koskinen Basso 3 |
1487 | 9 | 3–1 | +8.6 |
| 08.11.23 | Robert Seger GalaX |
1484 | 9 | 3–0 | +8.8 |
| 31.10.23 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1419 | 9 | 3–1 | +6.9 |
| 25.10.23 | Juha Hautakorpi Jaska |
1447 | 8 | 3–2 | +8.0 |
| 18.10.23 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1434 | 9 | 3–2 | +7.9 |
| 05.10.23 | Teemu Tuparinne Tarkkis |
1423 | 9 | 1–3 | -25.3 |
| 22.03.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1461 | 9 | 1–3 | -24.9 |
| 14.03.23 | Kari Sinisalo Viskibassot |
1484 | 9 | 3–1 | +8.1 |
| 02.03.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1627 | 9 | 2–3 | -18.8 |
| 15.02.23 | Manu Randell Raision Keilis |
1564 | 9 | 3–0 | +10.9 |
Päivitetty 05.11.26 12:29