Markus Löf
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1431
60 peliä
8-pallo
1415
58 peliä
9-pallo
1531
2 peliä · alustava
Ura
Pelit
60
Voitto-%
42 %
25–35
Erä-%
46 %
108–128
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Linnunpönttö 2 5. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1431 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
3 | 33 % | 30 % | 1445 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1450 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
7 | 57 % | 52 % | 1492 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
3 | 33 % | 43 % | 1464 |
| 2020–21 Pub Jaska 3 IV-Divisioona |
7 | 57 % | 50 % | 1481 |
| 2019–20 Jaska 3 IV-Divisioona |
8 | 38 % | 43 % | 1456 |
| 2018–19 Jaska 3 III-Divisioona |
6 | 33 % | 38 % | 1492 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
8 | 75 % | 69 % | 1517 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
7 | 43 % | 46 % | 1460 |
| 2015–16 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
7 | 14 % | 41 % | 1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 58 | 40 % | 45 % | 1415 |
| 9-pallo | 2 | 100 % | 75 % | 1531 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Mika Hiekkamäki Eku |
1472 | 8 | 2–3 | -14.8 |
| 25.02.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1625 | 8 | 0–3 | -8.7 |
| 07.01.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1600 | 8 | 0–3 | -10.0 |
| 26.11.25 | Jukka Virtanen Pirates |
1410 | 8 | 3–1 | +14.2 |
| 09.01.25 | Teppo Lappalainen Semafori |
1418 | 8 | 1–3 | -18.3 |
| 06.11.24 | Kalle Uro Semafori |
1645 | 8 | 1–3 | -8.8 |
| 09.10.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1521 | 8 | 0–3 | -14.7 |
| 20.04.24 | Tony Jaekel Fox |
1670 | 8 | 0–3 | -8.8 |
| 21.03.24 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1459 | 9 | 3–1 | +14.8 |
| 28.02.24 | Teemu Loponen Tarkkis |
1477 | 8 | 3–1 | +16.4 |
| 13.02.24 | Mikko Säteri Cantina Pirate |
1446 | 8 | 3–1 | +15.6 |
| 29.11.23 | Esa Järvinen Phoenix |
1510 | 8 | 0–3 | -14.1 |
| 01.11.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1516 | 8 | 2–3 | -14.5 |
| 10.10.23 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
1500 | 9 | 3–1 | +17.6 |
| 28.02.23 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1657 | 8 | 1–3 | -8.2 |
| 16.11.22 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1340 | 8 | 2–3 | -22.7 |
| 19.10.22 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1456 | 8 | 3–2 | +14.9 |
| ~17.02.21 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1364 | 8 | 3–1 | +11.3 |
| ~03.02.21 | Remoun Shenouda Phoenix |
1479 | 8 | 3–1 | +17.3 |
| ~20.01.21 | Rami Elmeranta Aura IV |
1580 | 8 | 0–3 | -10.8 |
| ~25.11.20 | Miikka Härö Höveli 2 |
1490 | 8 | 3–1 | +18.1 |
| ~28.10.20 | Tony Launilahti Höveli 1 |
1542 | 8 | 0–3 | -12.2 |
| ~14.10.20 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1458 | 8 | 1–3 | -16.7 |
| ~30.09.20 | Anna Salmi Phoenix |
1500 | 8 | 3–1 | +18.0 |
| ~04.03.20 | Heikki Virta Poimari2 |
1499 | 8 | 2–3 | -14.7 |
| ~05.02.20 | Marko Koskinen Moision Olkkari 2 |
1476 | 8 | 3–1 | +17.0 |
| ~22.01.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1408 | 8 | 0–3 | -18.9 |
| ~01.01.20 | Hanna Niemi Cotton II |
1410 | 8 | 3–0 | +13.8 |
| ~11.12.19 | Timo Vihersaari Pocket Papat |
1537 | 8 | 0–3 | -13.0 |
| ~27.11.19 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1535 | 8 | 1–3 | -13.7 |
| ~13.11.19 | Peter Rosenback Höveli1 |
1340 | 8 | 1–3 | -23.2 |
| ~02.10.19 | Matti Finnholm Cotton II |
1489 | 8 | 3–1 | +15.9 |
| ~03.04.19 | Jere Vähänikkilä Ihan Vaan Pubi |
1514 | 8 | 1–3 | -15.7 |
| ~06.02.19 | Petri Lehto Iloinen Härkä 3 |
1587 | 8 | 0–3 | -13.0 |
| ~21.11.18 | Niko Heiskala Basso 3 |
1670 | 8 | 1–3 | -9.9 |
| ~31.10.18 | Olli-Pekka Vaimala Eku |
1462 | 8 | 1–3 | -20.0 |
| ~24.10.18 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1577 | 8 | 3–1 | +18.0 |
| ~10.10.18 | Miska Lindwall Taimon Krouvi |
1513 | 8 | 3–2 | +15.8 |
| ~28.03.18 | Mika Lauri Cottonistit |
1457 | 8 | 1–3 | -19.6 |
| ~14.03.18 | Reino Sirén Shooters |
1562 | 8 | 3–1 | +17.9 |
| ~28.02.18 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1392 | 8 | 3–1 | +10.8 |
| ~17.01.18 | Janne Ruohonen Shooters |
1477 | 8 | 3–0 | +15.3 |
| ~10.01.18 | Marko Myllymäki Cottonistit |
1406 | 8 | 3–0 | +12.6 |
| ~06.12.17 | Vili Sjöroos XXX |
1471 | 8 | 3–1 | +16.3 |
| ~25.10.17 | Jani Mäkilä Moision Olkkari 2 |
1500 | 8 | 3–0 | +18.5 |
| ~04.10.17 | Esko Pajunen Skipo2 |
1500 | 8 | 1–3 | -14.1 |
| ~22.03.17 | Teemu Hietarinta Empty pockets |
1551 | 8 | 3–0 | +21.0 |
| ~01.03.17 | Jouko Turpeinen Höveli2 |
1548 | 8 | 3–1 | +21.8 |
| ~11.01.17 | Anttimatti Jaako Tapper`s InnTres |
1489 | 8 | 1–3 | -13.3 |
| ~23.11.16 | Rauli Wihe Höveli2 |
1528 | 8 | 1–3 | -12.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29