Tony Jaekel
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1557
135 peliä
8-pallo
1577
115 peliä
9-pallo
1435
5 peliä · alustava
Ura
Pelit
135
Voitto-%
63 %
85–50
Erä-%
56 %
303–240
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 O'bass 3. divisioona |
3 | 33 % | 33 % | 1557 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
16 | 31 % | 39 % | 1572 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
16 | 81 % | 67 % | 1679 |
| 2022 Fox 2. divisioona |
7 | 43 % | 50 % | 1602 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
4 | 75 % | 67 % | 1639 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
7 | 43 % | 45 % | 1608 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
14 | 79 % | 60 % | 1671 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
13 | 62 % | 54 % | 1593 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
14 | 43 % | 45 % | 1568 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1661 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
17 | 76 % | 63 % | 1671 |
| 2013–14 Fox I I-Divisioona |
15 | 87 % | 75 % | 1621 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 87 % | 75 % | – |
| 8-pallo | 115 | 63 % | 55 % | 1577 |
| 9-pallo | 5 | 0 % | 32 % | 1435 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Jari Palonen Pub Jaska |
1598 | 8 | 0–3 | -14.8 |
| 30.09.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1682 | 8 | 1–3 | -11.6 |
| 16.09.26 | Riku Muuriaisniemi Bar Koivu 2 |
1464 | 8 | 3–2 | +11.2 |
| 19.03.25 | Jesse Saajala OMG! |
1632 | 8 | 0–3 | -13.9 |
| 12.03.25 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 8 | 2–3 | -15.3 |
| 27.02.25 | Atte Paloniemi Talli |
1911 | 8 | 1–3 | -4.7 |
| 12.02.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1623 | 8 | 0–3 | -16.0 |
| 29.01.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1638 | 8 | 1–3 | -16.0 |
| 15.01.25 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1626 | 8 | 3–1 | +16.2 |
| 09.01.25 | Antti Välilä OMG! |
1599 | 8 | 2–3 | -17.9 |
| 18.12.24 | Juuso Kuopila Talli |
1421 | 8 | 3–0 | +7.3 |
| 12.12.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1611 | 8 | 3–2 | +15.8 |
| 20.11.24 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
1429 | 8 | 1–3 | -24.7 |
| 06.11.24 | Jani Rautio OMG! |
1609 | 9 | 1–3 | -18.3 |
| 31.10.24 | Atte Paloniemi Talli |
1877 | 8 | 1–3 | -7.3 |
| 23.10.24 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1771 | 8 | 0–3 | -11.8 |
| 16.10.24 | Janne Kanerva Raision Keilis |
1449 | 8 | 3–0 | +7.0 |
| 01.10.24 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1643 | 8 | 0–3 | -18.1 |
| 19.09.24 | Jouni Tammi OMG! |
1559 | 8 | 3–2 | +10.7 |
| 20.04.24 | Markus Löf Jaska |
1500 | 8 | 3–0 | +8.8 |
| 20.04.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1489 | 8 | 3–2 | +8.7 |
| 04.04.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1456 | 8 | 3–0 | +7.8 |
| 27.03.24 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1439 | 8 | 3–2 | +7.4 |
| 19.03.24 | Mika Juvonen Cantina Pirate |
1329 | 8 | 3–0 | +4.5 |
| 13.03.24 | Esa Järvinen Phoenix |
1505 | 8 | 3–2 | +10.4 |
| 06.03.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1530 | 8 | 3–2 | +12.0 |
| 27.02.24 | Santeri Nieminen GalaX |
1575 | 8 | 3–1 | +14.6 |
| 07.02.24 | Timo Huhta Jaska |
1541 | 9 | 2–3 | -19.8 |
| 31.01.24 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1650 | 8 | 3–0 | +18.0 |
| 05.12.23 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1626 | 9 | 0–3 | -15.8 |
| 29.11.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1496 | 8 | 3–2 | +10.9 |
| 08.11.23 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
1501 | 8 | 1–3 | -21.8 |
| 31.10.23 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1483 | 8 | 3–1 | +9.9 |
| 25.10.23 | Marko Linke Jaska |
1547 | 8 | 3–0 | +13.1 |
| 18.10.23 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
1416 | 8 | 3–0 | +8.2 |
| 15.02.23 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1655 | 9 | 2–3 | -14.2 |
| 02.02.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1617 | 8 | 1–3 | -16.8 |
| 26.01.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1468 | 8 | 3–1 | +9.3 |
| 18.01.23 | Jonne Järvi Viskibassot |
1370 | 8 | 3–1 | +6.2 |
| 30.11.22 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1708 | 9 | 2–3 | -12.5 |
| 22.11.22 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1607 | 8 | 1–3 | -17.9 |
| 16.11.22 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1478 | 8 | 3–1 | +9.1 |
| ~03.03.21 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1744 | 8 | 3–0 | +21.6 |
| ~17.02.21 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
1669 | 8 | 1–3 | -14.3 |
| ~10.02.21 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1515 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| ~03.02.21 | Marko Viitanen Eku |
1513 | 8 | 3–2 | +11.7 |
| ~22.01.20 | Nico Vuorinen Satama1 |
1554 | 8 | 0–3 | -19.3 |
| ~27.11.19 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1448 | 8 | 1–3 | -24.5 |
| ~20.11.19 | Tuomo Lehto MysteryPocket |
1458 | 8 | 3–1 | +8.2 |
| ~13.11.19 | Kalle Rajala Cotton |
1475 | 8 | 3–1 | +9.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29