Nina Pekkarinen
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1501
106 peliä
8-pallo
1491
101 peliä
9-pallo
1513
5 peliä · alustava
Ura
Pelit
106
Voitto-%
53 %
56–50
Erä-%
50 %
210–213
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
1 | 100 % | 57 % | 1501 |
| 2025 Proffa 2 3. divisioona |
5 | 60 % | 60 % | 1490 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
8 | 38 % | 40 % | 1476 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
5 | 40 % | 52 % | 1499 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
5 | 40 % | 47 % | 1522 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
13 | 46 % | 43 % | 1552 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
8 | 62 % | 52 % | 1546 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
16 | 50 % | 50 % | 1545 |
| 2017–18 Proffa 2 III-Divisioona |
17 | 53 % | 50 % | 1537 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
7 | 43 % | 37 % | 1560 |
| 2015–16 Proffa 2 II-Divisioona |
21 | 67 % | 56 % | 1581 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 101 | 52 % | 50 % | 1491 |
| 9-pallo | 5 | 60 % | 50 % | 1513 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1374 | 9 | 4–3 | +10.9 |
| 12.02.26 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1406 | 8 | 3–1 | +12.8 |
| 29.01.26 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1649 | 8 | 1–3 | -9.0 |
| 18.12.25 | Petteri Viitanen Bar Koivu 3 |
1464 | 8 | 2–3 | -17.8 |
| 11.12.25 | Pasi Höök Höveli 1 |
1417 | 9 | 3–1 | +12.6 |
| 26.11.25 | Petri Laurila Cotton 1 |
1458 | 8 | 3–0 | +15.2 |
| 29.01.25 | Ville Virtanen Pirates |
1438 | 8 | 0–3 | -18.6 |
| 14.01.25 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1636 | 8 | 0–3 | -10.2 |
| 07.01.25 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1366 | 8 | 3–0 | +10.3 |
| 11.12.24 | Mika Lehtimäki Jaska |
1355 | 8 | 3–2 | +10.3 |
| 26.11.24 | Jan Sarell Pirates |
1574 | 8 | 1–3 | -12.5 |
| 06.11.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1715 | 8 | 0–3 | -7.3 |
| 26.09.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1540 | 8 | 2–3 | -15.0 |
| 17.09.24 | Miro Leino Basso 3 |
1586 | 9 | 3–1 | +19.9 |
| 08.02.24 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 8 | 2–3 | -22.6 |
| 29.11.23 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1587 | 8 | 2–3 | -13.6 |
| 14.11.23 | Janne Kanerva Raision Keilis 2 |
1483 | 8 | 3–0 | +14.2 |
| 24.10.23 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1594 | 8 | 1–3 | -13.3 |
| 18.10.23 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1448 | 8 | 3–1 | +12.6 |
| 09.02.23 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1549 | 8 | 2–3 | -15.4 |
| 26.01.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1547 | 9 | 0–3 | -16.3 |
| 22.11.22 | Anton "Anza" Koivisto Galaxie 3 |
1500 | 9 | 1–3 | -19.3 |
| 27.10.22 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1455 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| 13.10.22 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1398 | 8 | 3–1 | +9.3 |
| ~03.03.21 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1713 | 8 | 3–1 | +23.8 |
| ~17.02.21 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1843 | 8 | 0–3 | -4.6 |
| ~27.01.21 | Markus Poikonen Korona 2 |
1556 | 8 | 0–3 | -15.7 |
| ~20.01.21 | Jere Vähänikkilä Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 3–2 | +18.3 |
| ~13.01.21 | Juha Tasanko Naapuri 2 |
1385 | 8 | 3–0 | +10.1 |
| ~02.12.20 | Jesse Aaltonen Taimon Krouvi |
1602 | 8 | 0–3 | -12.8 |
| ~25.11.20 | Toni Hannula Satama 1 |
1700 | 8 | 2–3 | -9.2 |
| ~18.11.20 | Jussi Korhonen Talli |
1539 | 8 | 0–3 | -16.9 |
| ~04.11.20 | Roope Palmu Iloinen Härkä |
1523 | 8 | 3–2 | +15.0 |
| ~28.10.20 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1508 | 8 | 1–3 | -18.5 |
| ~21.10.20 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1523 | 8 | 3–2 | +14.9 |
| ~14.10.20 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1546 | 8 | 2–3 | -16.9 |
| ~07.10.20 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1608 | 8 | 3–2 | +18.9 |
| ~04.03.20 | Petri Pursiainen Satama II |
1530 | 8 | 1–3 | -17.5 |
| ~26.02.20 | Juha Iltanen Korona 2 |
1442 | 8 | 3–2 | +11.1 |
| ~12.02.20 | Janne Laitinen Moision olkkari3 |
1438 | 8 | 3–0 | +11.4 |
| ~15.01.20 | Markus Kallio Talli |
1391 | 8 | 1–3 | -23.4 |
| ~20.11.19 | Niklas Hellström Härkä 4 |
1461 | 8 | 3–2 | +11.9 |
| ~30.10.19 | Henri Toivonen Moision olkkari3 |
1569 | 8 | 0–3 | -15.9 |
| ~23.10.19 | Janne Ruohonen Aura IV |
1502 | 8 | 3–2 | +13.6 |
| ~02.10.19 | Jonne Stenlund Talli |
1399 | 8 | 3–1 | +9.6 |
| ~10.04.19 | Kalle Rajala cotton pub |
1485 | 8 | 3–0 | +13.9 |
| ~03.04.19 | Teemu Ämmälä cotton pub |
1369 | 8 | 3–0 | +9.4 |
| ~20.03.19 | Mikko Andersson cotton pub |
1492 | 8 | 0–3 | -18.2 |
| ~27.02.19 | Jari Saarinen Iloinen Härkä 4 |
1449 | 8 | 3–1 | +12.4 |
| ~13.02.19 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1466 | 8 | 3–1 | +13.8 |
Päivitetty 05.11.26 12:29