Saku Tuominen
Pub Mänty
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1638
108 peliä
8-pallo
1610
37 peliä
10-pallo
1628
50 peliä
Ura
Pelit
108
Voitto-%
67 %
72–36
Erä-%
58 %
252–181
Vire (10 viimeisintä)
VHHHVHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Pub Mänty 1. divisioona |
2 | 50 % | 44 % | 1638 |
| 2020–21 Pocket 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1638 |
| 2019–20 Pocket 1 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 46 % | 1647 |
| 2018–19 Pocket 1 Mestaruussarja |
7 | 43 % | 50 % | 1669 |
| 2017–18 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 56 % | 1719 |
| 2016–17 KARADOGS Mestaruussarja |
24 | 67 % | 58 % | 1742 |
| 2015–16 Karadogs Mestaruussarja |
24 | 83 % | 68 % | 1778 |
| 2014–15 Aura Mestaruussarja |
17 | 82 % | 63 % | 1657 |
| 2013–14 Aura Mestaruussarja |
21 | 57 % | 54 % | 1538 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 21 | 57 % | 54 % | |
| 8-pallo | 37 | 62 % | 55 % | 1610 |
| 10-pallo | 50 | 74 % | 62 % | 1628 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.23 | Juho Toivonen Satama 2 |
1503 | 8 | 3–2 | +10.5 |
| 12.01.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1751 | 8 | 1–3 | -11.0 |
| ~27.01.21 | Hannu Pekkanen Härkä 2 |
1819 | 8 | 0–3 | -8.7 |
| ~29.01.20 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1766 | 8 | 1–3 | -11.2 |
| ~22.01.20 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1534 | 10 | 3–1 | +11.0 |
| ~27.11.19 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1487 | 10 | 2–3 | -23.7 |
| ~13.11.19 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1490 | 8 | 3–2 | +8.7 |
| ~09.10.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1492 | 10 | 3–2 | +9.1 |
| ~02.10.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1664 | 10 | 0–3 | -16.2 |
| ~03.04.19 | Ilir Durmishaj Basso1 |
1607 | 10 | 2–3 | -19.7 |
| ~27.02.19 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1520 | 8 | 3–1 | +9.1 |
| ~30.01.19 | Arto Henriksson Proffa |
1552 | 8 | 2–3 | -22.5 |
| ~21.11.18 | Jimmy Wikman korona 1 |
1617 | 10 | 2–3 | -20.7 |
| ~07.11.18 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1516 | 10 | 3–2 | +7.7 |
| ~24.10.18 | Mika Laaksonen Bilis ja Meininki |
1543 | 8 | 3–1 | +9.0 |
| ~10.10.18 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1787 | 8 | 1–3 | -12.9 |
| ~21.03.18 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso II |
1620 | 8 | 1–3 | -21.4 |
| ~14.03.18 | Juho Kelhu Iloinen Härkä 2 |
1715 | 8 | 2–3 | -18.0 |
| ~24.01.18 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1708 | 10 | 3–1 | +14.3 |
| ~01.11.17 | Mikko Tuomi Proffa |
1490 | 10 | 3–0 | +6.2 |
| ~18.10.17 | Kristian Mahnala Bilis ja Meininki |
1746 | 8 | 2–3 | -16.4 |
| ~04.10.17 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1675 | 10 | 3–1 | +13.0 |
| ~05.04.17 | Mici Saaristo Pocket kakkonen |
1543 | 10 | 3–1 | +8.0 |
| ~29.03.17 | Aku Nordblom Pocket kakkonen |
1761 | 10 | 0–3 | -15.4 |
| ~22.03.17 | Antti Kuopio Pocket kakkonen |
1654 | 10 | 3–0 | +12.3 |
| ~15.03.17 | Iivo Gylden Pocket 1 |
1552 | 10 | 3–2 | +8.5 |
| ~08.03.17 | Aki Mundolin Pub Jaska 1 |
1749 | 10 | 0–3 | -15.8 |
| ~01.03.17 | Jussi Haapasaari Galaxie I |
1737 | 10 | 3–2 | +16.4 |
| ~22.02.17 | Tero Tähtinen Team Cassu |
1534 | 8 | 3–1 | +8.2 |
| ~15.02.17 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1624 | 10 | 1–3 | -21.2 |
| ~08.02.17 | Tony Hellström Par Rocks |
1413 | 10 | 3–0 | +4.3 |
| ~01.02.17 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1754 | 8 | 0–3 | -15.9 |
| ~25.01.17 | Miika Kyynäräinen Tapper`s Inn |
1486 | 8 | 3–2 | +5.8 |
| ~18.01.17 | Santtu Penttilä Höveli 1 |
1605 | 10 | 3–2 | +10.2 |
| ~11.01.17 | Xhavit Matoshi Basso II |
1484 | 10 | 3–0 | +6.3 |
| ~14.12.16 | Jimi Yli-Pohja Pocket kakkonen |
1439 | 10 | 3–0 | +5.2 |
| ~07.12.16 | Hans Roine Pocket 1 |
1584 | 10 | 1–3 | -23.0 |
| ~30.11.16 | Tomi Kangas Pub Jaska 1 |
1653 | 10 | 2–3 | -21.1 |
| ~23.11.16 | Jussi Haapasaari Galaxie I |
1668 | 10 | 1–3 | -21.4 |
| ~16.11.16 | Mikael Granholm Team Cassu |
1568 | 10 | 3–0 | +7.2 |
| ~09.11.16 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1559 | 10 | 3–1 | +7.1 |
| ~02.11.16 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1587 | 10 | 3–0 | +8.4 |
| ~26.10.16 | Nuno Francisco Iloinen Härkä 2 |
1569 | 10 | 1–3 | -25.1 |
| ~19.10.16 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1495 | 10 | 3–1 | +5.0 |
| ~12.10.16 | Santtu Haavisto Höveli 1 |
1427 | 10 | 3–1 | +3.6 |
| ~05.10.16 | Xhavit Matoshi Basso II |
1503 | 10 | 3–2 | +5.4 |
| ~06.04.16 | Santtu Penttilä Höveli1 |
1633 | 10 | 3–2 | +10.1 |
| ~30.03.16 | Joni Hautamäki Höveli1 |
1663 | 8 | 3–2 | +11.8 |
| ~23.03.16 | Nuno Francisco Pocket 1/2 |
1603 | 10 | 3–1 | +9.7 |
| ~16.03.16 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1512 | 10 | 3–0 | +6.8 |
Päivitetty 05.11.26 12:29