Toni Ahlvik
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1656
95 peliä
8-pallo
1628
55 peliä
9-pallo
1510
40 peliä
Ura
Pelit
95
Voitto-%
53 %
50–45
Erä-%
49 %
217–224
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
3 | 100 % | 91 % | 1656 |
| 2025 Taimon Krouvi 1. divisioona |
20 | 55 % | 51 % | 1616 |
| 2024 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
16 | 31 % | 37 % | 1504 |
| 2023 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
16 | 25 % | 32 % | 1555 |
| 2022 Taimon Krouvi 1. divisioona |
12 | 58 % | 51 % | 1629 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
10 | 80 % | 69 % | 1632 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
9 | 67 % | 58 % | 1550 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
9 | 67 % | 63 % | 1536 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 55 | 58 % | 55 % | 1628 |
| 9-pallo | 40 | 45 % | 44 % | 1510 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.23 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1698 | 8 | 0–3 | -12.4 |
| 22.11.23 | Jens Eriksson Par Rocks |
1634 | 9 | 4–2 | +17.5 |
| 16.11.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1881 | 9 | 0–4 | -5.5 |
| 19.10.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1743 | 8 | 0–3 | -10.5 |
| 05.10.23 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1723 | 9 | 0–4 | -11.8 |
| 22.04.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1750 | 8 | 1–3 | -11.1 |
| 22.04.23 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
1454 | 9 | 4–2 | +8.4 |
| 23.03.23 | Antti Jyrkinen Aura III |
1493 | 9 | 4–2 | +10.3 |
| 16.03.23 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1485 | 8 | 3–0 | +10.4 |
| 09.02.23 | Niko Virta Satama 2 |
1547 | 9 | 1–4 | -19.8 |
| 25.01.23 | Onni Vaininen Aura III |
1570 | 9 | 1–4 | -19.6 |
| 19.01.23 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1547 | 9 | 4–1 | +11.9 |
| 15.12.22 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1570 | 9 | 4–3 | +13.5 |
| 01.12.22 | Mika Lavi Satama 2 |
1704 | 8 | 3–2 | +20.4 |
| 17.11.22 | Lauri Vaininen Aura III |
1491 | 9 | 4–3 | +11.4 |
| 27.10.22 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1524 | 8 | 1–3 | -20.0 |
| 13.10.22 | Joni Aaltonen Satama 2 |
1586 | 9 | 2–4 | -18.1 |
| ~03.03.21 | Joonas Grönberg Naapuri 2 |
1463 | 8 | 3–0 | +9.1 |
| ~17.02.21 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1521 | 8 | 3–1 | +12.0 |
| ~10.02.21 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1397 | 8 | 3–0 | +7.5 |
| ~27.01.21 | Markus Fyhr Cotton 1 |
1686 | 8 | 2–3 | -12.8 |
| ~13.01.21 | Make Lintula Satama 1 |
1626 | 8 | 3–1 | +17.2 |
| ~02.12.20 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1550 | 8 | 3–2 | +14.4 |
| ~18.11.20 | Jere Vähänikkilä Iloinen Härkä |
1608 | 8 | 3–0 | +17.9 |
| ~11.11.20 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1471 | 8 | 3–0 | +12.3 |
| ~04.11.20 | Veli-Matti Ahia Talli |
1594 | 8 | 3–2 | +18.7 |
| ~07.10.20 | Sebastian Hämäläinen Korona 2 |
1578 | 8 | 1–3 | -14.7 |
| ~11.03.20 | Janne Laitinen Moision olkkari3 |
1435 | 8 | 3–2 | +11.4 |
| ~05.02.20 | Jussi Korhonen Talli |
1513 | 8 | 2–3 | -18.0 |
| ~22.01.20 | Petri Kalliokorpi Härkä 4 |
1477 | 8 | 3–0 | +13.0 |
| ~20.11.19 | Janne Laitinen Moision olkkari3 |
1432 | 8 | 3–2 | +11.5 |
| ~13.11.19 | Aino Niemi Aura IV |
1500 | 8 | 1–3 | -18.3 |
| ~30.10.19 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1330 | 8 | 3–1 | +7.3 |
| ~23.10.19 | Jonne Stenlund Talli |
1394 | 8 | 0–3 | -23.3 |
| ~16.10.19 | Markus Poikonen Korona 2 |
1639 | 8 | 3–0 | +20.2 |
| ~02.10.19 | Jani Tulonen Satama II |
1402 | 8 | 3–1 | +10.1 |
| ~27.03.19 | Sami Soiluva Aura IV |
1516 | 8 | 3–0 | +15.8 |
| ~20.03.19 | Petri Lehto Iloinen Härkä 3 |
1609 | 8 | 2–3 | -12.6 |
| ~13.03.19 | Janne Ruohonen Aura IV |
1477 | 8 | 1–3 | -19.4 |
| ~06.03.19 | Rami Elmeranta Ihan Vaan Pubi |
1510 | 8 | 3–2 | +14.8 |
| ~27.02.19 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1556 | 8 | 1–3 | -15.9 |
| ~23.01.19 | Samuli Ruohonen Jaska 3 |
1450 | 8 | 3–0 | +11.9 |
| ~16.01.19 | Heikki Vihervirta Eku |
1442 | 8 | 3–0 | +12.1 |
| ~21.11.18 | Jori-ville Rahkonen Aura IV |
1493 | 8 | 3–0 | +15.0 |
| ~10.10.18 | Antti Nummelin Jaska 3 |
1468 | 8 | 3–2 | +14.5 |
Päivitetty 05.11.26 12:29