Esa Kasanen
Pub Linnunrata 1
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1595
48 peliä
8-pallo
1610
44 peliä
9-pallo
1500
4 peliä · alustava
Ura
Pelit
48
Voitto-%
62 %
30–18
Erä-%
57 %
106–79
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
9 | 78 % | 64 % | 1595 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
7 | 43 % | 41 % | 1542 |
| 2022 Heppari 5. divisioona |
18 | 67 % | 60 % | 1578 |
| 2019–20 Lindan Pojat IV-Divisioona |
12 | 67 % | 63 % | 1529 |
| 2018–19 Korona 2 III-Divisioona |
2 | 0 % | 33 % | 1467 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 44 | 64 % | 58 % | 1610 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 47 % | 1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.25 | Tommi Kankare Jams |
1533 | 8 | 2–3 | -19.7 |
| 12.03.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1458 | 8 | 2–3 | -23.6 |
| 27.02.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1554 | 8 | 3–1 | +12.8 |
| 06.02.25 | Tommi Kankare Jams |
1526 | 8 | 3–2 | +12.1 |
| 28.01.25 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1439 | 8 | 3–1 | +8.9 |
| 07.01.25 | Mika Hiekkamäki Eku |
1503 | 8 | 3–0 | +12.0 |
| 11.12.24 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1702 | 8 | 3–2 | +21.8 |
| 22.10.24 | Markus Huhtala Tuopin Bilis |
1521 | 8 | 3–2 | +14.4 |
| 25.09.24 | Elias Vanhapaasto Phoenix |
1500 | 8 | 3–0 | +14.1 |
| 06.03.24 | Timi Teikari Jaska |
1530 | 9 | 0–3 | -17.3 |
| 24.01.24 | Miika Koivikko Fox |
1618 | 8 | 0–3 | -14.0 |
| 07.12.23 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1489 | 8 | 2–3 | -20.7 |
| 22.11.23 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1488 | 8 | 3–2 | +11.8 |
| 08.11.23 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1551 | 9 | 1–3 | -18.3 |
| 26.10.23 | Tomi Virta Tarkkis |
1487 | 9 | 3–2 | +11.4 |
| 18.10.23 | Mika Keto Cantina Pirate |
1465 | 8 | 3–1 | +11.0 |
| 22.04.23 | Arto Suomi Pub Linnunrata 1 |
1506 | 8 | 0–3 | -20.1 |
| 22.04.23 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1664 | 8 | 0–3 | -13.6 |
| 21.03.23 | Toni Koski Pirates |
1593 | 8 | 3–1 | +15.8 |
| 15.03.23 | Jarkko Mäki-Arvela Höveli 2 |
1457 | 8 | 3–0 | +10.3 |
| 09.03.23 | Miska Kivimäki Phoenix |
1526 | 8 | 3–1 | +13.9 |
| 01.03.23 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1486 | 8 | 3–2 | +12.7 |
| 15.02.23 | Niilo Kesälä Talli 2 |
1513 | 8 | 1–3 | -19.0 |
| 07.02.23 | Erkki Lotsari Pulina |
1358 | 8 | 3–0 | +7.2 |
| 31.01.23 | Matti Finnholm Cotton II |
1521 | 8 | 3–1 | +14.3 |
| 26.01.23 | Sehmus Örs Pirates |
1519 | 8 | 3–0 | +14.9 |
| 19.01.23 | Jarkko Mäki-Arvela Höveli 2 |
1511 | 8 | 3–0 | +15.3 |
| 11.01.23 | Jori Pajander Phoenix |
1458 | 8 | 1–3 | -20.0 |
| 13.12.22 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1546 | 8 | 2–3 | -16.8 |
| 07.12.22 | Niilo Kesälä Talli 2 |
1498 | 8 | 3–2 | +13.6 |
| 30.11.22 | Mika Miikkulainen Pulina |
1510 | 8 | 3–2 | +14.9 |
| 24.11.22 | Toni Kokkonen Cotton II |
1378 | 8 | 3–0 | +9.6 |
| 15.11.22 | Roni Ruohonen Pirates |
1578 | 8 | 0–3 | -14.3 |
| 08.11.22 | Jani Engblom Höveli 2 |
1396 | 9 | 3–0 | +10.2 |
| ~05.02.20 | Jani Savolainen Höveli2 |
1482 | 8 | 0–3 | -19.0 |
| ~29.01.20 | Kari Turkia Pocket Papat |
1507 | 8 | 3–0 | +14.8 |
| ~22.01.20 | Marko Poikolainen Jaska 3 |
1572 | 8 | 3–0 | +18.6 |
| ~08.01.20 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1583 | 8 | 0–3 | -13.5 |
| ~01.01.20 | Lars Ehrnstén Phoenix |
1413 | 8 | 3–1 | +11.4 |
| ~27.11.19 | Seppo Pihlajamäki Moision Olkkari 2 |
1327 | 8 | 3–0 | +8.3 |
| ~13.11.19 | Hannu Santaluoto Pirate |
1620 | 8 | 1–3 | -11.5 |
| ~06.11.19 | Miikka Härö Höveli2 |
1503 | 8 | 3–2 | +16.0 |
| ~30.10.19 | Kari Kuttila Pocket Papat |
1423 | 8 | 3–0 | +12.9 |
| ~23.10.19 | Marko Poikolainen Jaska 3 |
1579 | 8 | 3–0 | +20.8 |
| ~16.10.19 | Tony Launilahti Höveli1 |
1454 | 8 | 1–3 | -17.6 |
| ~09.10.19 | Jere Saaristo Poimari2 |
1583 | 8 | 3–0 | +21.1 |
| ~31.10.18 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1486 | 8 | 1–3 | -15.9 |
| ~24.10.18 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1476 | 8 | 2–3 | -17.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29