Mika Keto
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1511
93 peliä
8-pallo
1546
76 peliä
9-pallo
1458
5 peliä · alustava
10-pallo
1501
2 peliä · alustava
Ura
Pelit
93
Voitto-%
46 %
43–50
Erä-%
45 %
166–199
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cantina Pirate 3. divisioona |
1 | 0 % | 0 % | 1511 |
| 2025 Cantina Pirate 4. divisioona |
9 | 56 % | 54 % | 1530 |
| 2024 Cantina Pirate 5. divisioona |
10 | 70 % | 58 % | 1515 |
| 2023 Cantina Pirate 4. divisioona |
10 | 40 % | 42 % | 1455 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
4 | 25 % | 33 % | 1445 |
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1470 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
5 | 0 % | 21 % | 1475 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
6 | 33 % | 36 % | 1541 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
5 | 60 % | 55 % | 1558 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
11 | 55 % | 49 % | 1541 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
10 | 90 % | 68 % | 1557 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
9 | 22 % | 36 % | 1426 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
10 | 30 % | 40 % | 1459 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 30 % | 40 % | |
| 8-pallo | 76 | 50 % | 47 % | 1546 |
| 9-pallo | 5 | 20 % | 33 % | 1458 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 50 % | 1501 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.26 | Antti Nummelin Pub Jaska |
1464 | 9 | 0–3 | -19.0 |
| 31.03.26 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1614 | 8 | 1–3 | -12.8 |
| 10.02.26 | Juha Thamsen Pulina |
1444 | 8 | 3–0 | +12.1 |
| 05.02.26 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1533 | 8 | 3–2 | +16.9 |
| 06.01.26 | Alex Sjöberg Tuopin Bilis |
1439 | 8 | 3–0 | +13.2 |
| 10.12.25 | Mikko Harju Pulina |
1529 | 9 | 2–3 | -15.4 |
| 11.11.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1508 | 8 | 3–2 | +16.4 |
| 16.10.25 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1355 | 8 | 3–0 | +10.1 |
| 30.09.25 | Jimi Lehto Iloinen Härkä 3 |
1506 | 8 | 1–3 | -16.0 |
| 16.09.25 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1675 | 8 | 0–3 | -9.1 |
| 12.04.25 | Lenni Laheila Poimari II |
1540 | 8 | 2–3 | -15.6 |
| 02.04.25 | Pekka Törnqvist Galaxie 3 |
1396 | 8 | 3–1 | +10.5 |
| 04.03.25 | Tino Villman Flex Kakkonen |
1449 | 8 | 3–2 | +13.3 |
| 12.02.25 | Henry Mäkilä Pulina |
1527 | 8 | 3–1 | +17.7 |
| 09.01.25 | Miia Lausmäki Moision Olkkari 2 |
1371 | 9 | 3–1 | +11.2 |
| 10.12.24 | Lauri Randell Pulina |
1524 | 8 | 3–2 | +19.0 |
| 12.11.24 | Valtteri Rautio Flex Kakkonen |
1582 | 8 | 2–3 | -11.0 |
| 29.10.24 | Lenni Laheila Poimari II |
1499 | 8 | 1–3 | -15.4 |
| 15.10.24 | Tatu Kuusisto Galaxie 3 |
1523 | 8 | 3–1 | +18.6 |
| 19.09.24 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 2 |
1349 | 8 | 3–2 | +11.2 |
| 19.03.24 | Mikko Nissilä Fox |
1563 | 8 | 3–2 | +21.7 |
| 05.03.24 | Aleksi Aaltonen GalaX |
1490 | 8 | 2–3 | -14.1 |
| 13.02.24 | Marko Linke Jaska |
1592 | 8 | 0–3 | -10.1 |
| 06.02.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1577 | 8 | 2–3 | -11.2 |
| 25.01.24 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
1525 | 8 | 0–3 | -14.1 |
| 29.11.23 | Mikko Nissilä Fox |
1594 | 8 | 3–2 | +21.8 |
| 14.11.23 | Robert "Skönde" Nyberg GalaX |
1499 | 8 | 3–1 | +18.6 |
| 01.11.23 | Timo Huhta Jaska |
1557 | 9 | 1–3 | -11.4 |
| 18.10.23 | Esa Kasanen Eku |
1578 | 8 | 1–3 | -11.0 |
| 03.10.23 | Nico "Hauttis" Hautamäki Phoenix |
1531 | 8 | 3–2 | +19.9 |
| 08.03.23 | – Pub Mänty |
9 | luovutus | ||
| 07.02.23 | Timo Leiniö Pocket X |
1668 | 9 | 1–4 | -7.2 |
| 01.02.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1414 | 8 | 0–3 | -18.6 |
| 08.12.22 | Sami Harjula Cotton 1 |
1471 | 8 | 1–3 | -16.8 |
| 19.10.22 | Sami Harjula Cotton 1 |
1500 | 8 | 3–0 | +17.4 |
| ~03.03.21 | Marko Parkkola Aura III |
1613 | 8 | 0–3 | -10.2 |
| ~13.01.21 | Miika Merta Grillihärkä |
1481 | 10 | 3–2 | +16.8 |
| ~04.11.20 | Juho Toivonen Moision Rokkari |
1570 | 8 | 2–3 | -11.7 |
| ~11.03.20 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1704 | 8 | 0–3 | -7.0 |
| ~29.01.20 | Rami Tulonen Aura III |
1497 | 8 | 2–3 | -16.1 |
| ~27.11.19 | Jesse Laine Raision Keilis |
1589 | 8 | 0–3 | -12.5 |
| ~06.11.19 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1650 | 8 | 0–3 | -10.3 |
| ~23.10.19 | Rickard Malm Par Rocks |
1452 | 8 | 2–3 | -20.0 |
| ~13.03.19 | Joni Aaltonen Moision Olkkari |
1538 | 8 | 3–2 | +16.6 |
| ~13.02.19 | Juha Mehtälä HV1 |
1800 | 10 | 2–3 | -5.6 |
| ~30.01.19 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1460 | 8 | 3–2 | +13.4 |
| ~21.11.18 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1495 | 8 | 1–3 | -17.8 |
| ~24.10.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1620 | 8 | 0–3 | -12.7 |
| ~17.10.18 | Jussi Salovaara Pub Jaska 2 |
1666 | 8 | 0–3 | -11.2 |
| ~14.03.18 | Kimmo Herne FOX 2 |
1521 | 8 | 3–1 | +15.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29