Sami Ek
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1310
37 peliä
8-pallo
1331
19 peliä
9-pallo
1515
3 peliä · alustava
10-pallo
1382
11 peliä
Ura
Pelit
37
Voitto-%
14 %
5–32
Erä-%
27 %
39–104
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 2 4. divisioona |
2 | 100 % | 67 % | 1310 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
1 | 0 % | 20 % | 1259 |
| 2019–20 Satama II III-Divisioona |
8 | 0 % | 23 % | 1262 |
| 2018–19 Satama 2 IV-Divisioona |
2 | 50 % | 56 % | 1304 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1293 |
| 2016–17 Satama III-Divisioona A-lohko |
3 | 0 % | 31 % | 1303 |
| 2015–16 Satama 1 Mestaruussarja |
14 | 7 % | 17 % | 1328 |
| 2014–15 Satama I-Divisioona |
2 | 0 % | 25 % | 1441 |
| 2013–14 Satama Mestaruussarja |
4 | 25 % | 31 % | 1469 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 4 | 25 % | 31 % | – |
| 8-pallo | 19 | 5 % | 26 % | 1331 |
| 9-pallo | 3 | 67 % | 50 % | 1515 |
| 10-pallo | 11 | 9 % | 21 % | 1382 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Jouko Laakso Iloinen Härkä 3 |
1506 | 9 | 3–1 | +25.0 |
| 08.10.26 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1539 | 9 | 3–2 | +26.7 |
| 09.11.22 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1655 | 9 | 1–4 | -3.0 |
| ~05.02.20 | Jussi Helkkala Härkä3 |
1469 | 8 | 0–3 | -7.7 |
| ~22.01.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1690 | 8 | 1–3 | -2.6 |
| ~15.01.20 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1754 | 8 | 2–3 | -1.9 |
| ~13.11.19 | Noora Hännikkälä Proffa2 |
1466 | 8 | 2–3 | -8.3 |
| ~30.10.19 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1446 | 8 | 0–3 | -9.3 |
| ~16.10.19 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1575 | 8 | 2–3 | -5.4 |
| ~09.10.19 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1650 | 8 | 0–3 | -3.8 |
| ~02.10.19 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1705 | 8 | 0–3 | -2.9 |
| ~23.01.19 | Sari Luusua Cotton II |
1368 | 8 | 3–1 | +19.8 |
| ~16.01.19 | Adeb Mouedi Höveli 2 |
1452 | 8 | 2–3 | -9.2 |
| ~31.01.18 | Jonne Stenlund Skipo 1 |
1446 | 8 | 1–3 | -9.8 |
| ~08.02.17 | Jonne Stenlund Skipo 2 |
1467 | 8 | 2–3 | -9.3 |
| ~23.11.16 | Juri Rebane Iloinen Härkä 3 |
1502 | 8 | 1–3 | -8.3 |
| ~19.10.16 | Pasi Lehmus G 6 |
1515 | 8 | 1–3 | -8.1 |
| ~16.03.16 | Jesse Salovaara Galaxie Kakkonen |
1526 | 10 | 1–3 | -8.0 |
| ~09.03.16 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1632 | 8 | 0–3 | -5.1 |
| ~02.03.16 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1488 | 10 | 0–3 | -10.0 |
| ~24.02.16 | Petteri Forsström Proffa 1 |
1514 | 10 | 1–3 | -9.4 |
| ~03.02.16 | Tony Hellström Par Rocks |
1480 | 10 | 0–3 | -11.2 |
| ~27.01.16 | Tomi Susi Pocket 1/2 |
1477 | 10 | 0–3 | -11.8 |
| ~20.01.16 | Aku Nordblom BK kakkonen |
1628 | 10 | 0–3 | -6.5 |
| ~13.01.16 | Petri Lempinen Höveli1 |
1753 | 8 | 0–3 | -3.6 |
| ~18.11.15 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1505 | 8 | 0–3 | -11.5 |
| ~11.11.15 | Jukka Limo Proffa 1 |
1486 | 10 | 1–3 | -12.9 |
| ~28.10.15 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1513 | 10 | 1–3 | -12.3 |
| ~21.10.15 | Tony Hellström Par Rocks |
1483 | 10 | 0–3 | -14.3 |
| ~14.10.15 | Tomi Susi Pocket 1/2 |
1485 | 10 | 1–3 | -14.9 |
| ~07.10.15 | Pekka Koho BK kakkonen |
1500 | 10 | 3–1 | +18.7 |
| ~04.02.15 | Mikko Ollikainen Proffa 2 |
1422 | 8 | 2–3 | -17.7 |
| ~03.12.14 | Pyry Hautamäki Iloinen Härkã 4 |
1612 | 8 | 0–3 | -9.8 |
| ~12.03.14 | Samppa Kemppinen Proffa 1 |
1526 | – | 0–3 | -14.0 |
| ~26.02.14 | Anders Sandell Show Time |
1468 | – | 1–3 | -17.5 |
| ~12.02.14 | Junnu Väänänen Pocket Bar 2 |
1514 | – | 1–3 | -16.1 |
| ~05.02.14 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 1 |
1506 | – | 3–2 | +16.3 |
Päivitetty 05.11.26 12:29