Kari Haapanen
Pocket 1
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1508
43 peliä
8-pallo
1567
37 peliä
10-pallo
1422
6 peliä · alustava
Ura
Pelit
43
Voitto-%
49 %
21–22
Erä-%
50 %
84–85
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2020–21 Pocket 1 Mestaruussarja |
4 | 0 % | 20 % | 1508 |
| 2019–20 Pocket 1 Mestaruussarja |
6 | 17 % | 36 % | 1539 |
| 2018–19 Pocket 1 Mestaruussarja |
4 | 25 % | 29 % | 1579 |
| 2017–18 Moision Olkkari 2 IV-Divisioona |
11 | 82 % | 72 % | 1606 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
4 | 75 % | 58 % | 1528 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1511 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
11 | 55 % | 53 % | 1534 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 37 | 57 % | 54 % | 1567 |
| 10-pallo | 6 | 0 % | 18 % | 1422 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~10.02.21 | Martin Langford Galaxie |
1772 | 8 | 1–3 | -5.9 |
| ~11.11.20 | Hannu Pekkanen Härkä 2 |
1809 | 8 | 1–3 | -5.1 |
| ~04.11.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1629 | 10 | 0–3 | -11.6 |
| ~14.10.20 | Pertti Muurainen Bar Koivu 1 |
1714 | 10 | 1–3 | -8.5 |
| ~05.02.20 | Pertti Muurainen Bar Koivu 1 |
1660 | 10 | 0–3 | -11.1 |
| ~15.01.20 | Tony Silvan Proffa |
1618 | 8 | 2–3 | -13.5 |
| ~27.11.19 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1787 | 8 | 2–3 | -7.1 |
| ~13.11.19 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1544 | 8 | 3–1 | +15.5 |
| ~06.11.19 | Arto Henriksson Proffa |
1636 | 10 | 0–3 | -12.9 |
| ~23.10.19 | Petri "Tami" Tamminen Jaska 1 |
1695 | 10 | 2–3 | -10.8 |
| ~13.03.19 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1693 | 8 | 0–3 | -11.4 |
| ~06.02.19 | Heidi Kettunen Bilis ja Meininki |
1444 | 8 | 3–1 | +10.0 |
| ~30.01.19 | Antti Kallioinen Proffa |
1550 | 10 | 1–3 | -18.2 |
| ~23.01.19 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1804 | 8 | 0–3 | -7.8 |
| ~04.04.18 | Tero Rannikko Skipo2 |
1441 | 8 | 3–1 | +9.3 |
| ~04.04.18 | Tero Rannikko Skipo2 |
1451 | 8 | 3–0 | +10.1 |
| ~28.03.18 | Tony Särs Skipo2 |
1521 | 8 | 3–1 | +13.6 |
| ~21.03.18 | Tony Särs Skipo2 |
1536 | 8 | 3–2 | +15.0 |
| ~14.03.18 | Kari Turkia Pocket Papat |
1501 | 8 | 3–0 | +14.0 |
| ~28.02.18 | Marko Kallio Pub Jaska3 |
1441 | 8 | 2–3 | -21.5 |
| ~14.02.18 | Petteri Viitanen Cottonistit |
1477 | 8 | 3–0 | +12.6 |
| ~07.02.18 | Tomi Niemi Shooters |
1617 | 8 | 3–1 | +19.8 |
| ~24.01.18 | Sami Olander Skipo2 |
1487 | 8 | 3–0 | +14.5 |
| ~17.01.18 | Totte Sarlin Pocket Papat |
1452 | 8 | 3–0 | +13.6 |
| ~13.12.17 | Marko Kallio Pub Jaska3 |
1385 | 8 | 0–3 | -22.2 |
| ~22.03.17 | Henrik Holmroos Pub Mänty 2 |
1453 | 8 | 2–3 | -20.2 |
| ~08.03.17 | Roope Hietarinta Eku bilis |
1411 | 8 | 3–2 | +10.4 |
| ~22.02.17 | Niko Järvinen FOX 2 |
1338 | 8 | 3–2 | +8.0 |
| ~08.02.17 | Esa "Essi" Aho Pocket - Bilis ja Meininki |
1567 | 8 | 3–1 | +18.6 |
| ~10.02.16 | Janne Niskanen Iloinen Härkä 1 |
1407 | 8 | 1–3 | -21.5 |
| ~27.01.16 | Markus Kanervo Tapper`s InnToo |
1489 | 8 | 3–2 | +14.7 |
| ~07.10.15 | Tero Honko Cotton pub |
1524 | 8 | 1–3 | -16.4 |
| ~25.03.15 | Sami Laitinen Basso 10 |
1623 | 8 | 3–1 | +20.9 |
| ~11.03.15 | Sami Elmeranta Ihan vaan pubi 1 |
1513 | 8 | 0–3 | -16.8 |
| ~11.02.15 | Marko Nurmi Fox 2 |
1630 | 8 | 1–3 | -12.0 |
| ~28.01.15 | Juha-Matti Luostarinen Pub Jaska 2 |
1630 | 8 | 3–2 | +20.9 |
| ~14.01.15 | Sami Laitinen Basso 10 |
1575 | 8 | 3–1 | +19.3 |
| ~10.12.14 | Timo Laakso Cottun pub |
1537 | 8 | 2–3 | -15.1 |
| ~05.11.14 | Esa Haliseva Fox 2 |
1548 | 8 | 2–3 | -15.3 |
| ~22.10.14 | Timo Huhta Pub Jaska 2 |
1560 | 8 | 3–1 | +18.1 |
| ~15.10.14 | William Karlsson Galaxie 3 |
1488 | 8 | 0–3 | -18.0 |
| ~08.10.14 | Arton Bajzinca Basso 10 |
1516 | 8 | 3–0 | +16.0 |
| ~01.10.14 | Petri Paju Moision Olkkari 2 |
1500 | 8 | 3–0 | +16.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29