Jari Saarinen
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1452
92 peliä
8-pallo
1462
89 peliä
9-pallo
1477
3 peliä · alustava
Ura
Pelit
92
Voitto-%
38 %
35–57
Erä-%
44 %
161–209
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taurus Iloinen Härkä 1. divisioona |
4 | 0 % | 24 % | 1452 |
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
13 | 46 % | 48 % | 1494 |
| 2024 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
18 | 39 % | 42 % | 1436 |
| 2020–21 Härkä 4 IV-Divisioona |
9 | 33 % | 46 % | 1388 |
| 2019–20 Härkä 4 III-Divisioona |
9 | 33 % | 40 % | 1404 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 4 II-Divisioona |
9 | 11 % | 26 % | 1415 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 4 III-Divisioona |
11 | 64 % | 56 % | 1525 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 4 III-Divisioona A-lohko |
6 | 50 % | 57 % | 1482 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
5 | 40 % | 40 % | 1475 |
| 2014–15 Pub Pietro I-Divisioona |
8 | 38 % | 46 % | 1483 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 89 | 38 % | 44 % | 1462 |
| 9-pallo | 3 | 33 % | 43 % | 1477 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~30.10.19 | Nora Räbinä Härkä3 |
1465 | 8 | 3–2 | +18.0 |
| ~23.10.19 | Teemu Ketola Galaxie 3 |
1540 | 8 | 1–3 | -11.2 |
| ~09.10.19 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1477 | 8 | 3–1 | +18.8 |
| ~03.04.19 | Niko Karhu Empty Pockets |
1506 | 8 | 0–3 | -12.4 |
| ~20.03.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1598 | 8 | 0–3 | -9.1 |
| ~27.02.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1527 | 8 | 1–3 | -12.4 |
| ~06.02.19 | Teemu Ketola G6 |
1480 | 8 | 2–3 | -15.3 |
| ~30.01.19 | Teemu Ämmälä cotton pub |
1324 | 8 | 2–3 | -23.0 |
| ~23.01.19 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1477 | 8 | 0–3 | -17.3 |
| ~21.11.18 | Roni Snällström Skipo1 |
1523 | 8 | 1–3 | -15.9 |
| ~07.11.18 | Tero Nummila Proffa 2 |
1497 | 8 | 3–1 | +15.7 |
| ~03.10.18 | Topias Lehtovaara Pub Mänty |
1410 | 8 | 0–3 | -21.1 |
| ~04.04.18 | Mika Hilpilä Höveli 2 |
1579 | 8 | 3–1 | +19.3 |
| ~28.03.18 | Titta Halonen Höveli 2 |
1436 | 8 | 3–0 | +13.4 |
| ~07.03.18 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1555 | 8 | 0–3 | -13.8 |
| ~28.02.18 | Jani Kallioinen Galaxie3 |
1458 | 8 | 3–1 | +14.4 |
| ~14.02.18 | Riku Mattila G 6 |
1576 | 8 | 3–2 | +20.7 |
| ~07.02.18 | Markus Pettersson Koivu 3 |
1487 | 8 | 1–3 | -16.0 |
| ~24.01.18 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1369 | 8 | 3–1 | +11.2 |
| ~29.11.17 | Minna Kouvonen Ihan Vaan Pubi 2 |
1415 | 8 | 3–1 | +13.9 |
| ~15.11.17 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1474 | 8 | 2–3 | -16.2 |
| ~25.10.17 | Joonas Holm Koivu 3 |
1456 | 8 | 0–3 | -17.8 |
| ~11.10.17 | Timo Mikkonen Iloinen Härkä 3 |
1445 | 8 | 3–1 | +14.3 |
| ~29.03.17 | Ville Sarkki Satama |
1506 | 8 | 0–3 | -15.6 |
| ~15.02.17 | Juha Jääskeläinen Skipo1 |
1623 | 8 | 2–3 | -10.9 |
| ~25.01.17 | Jan-erik Gylden Cottonistit |
1473 | 8 | 3–0 | +15.0 |
| ~30.11.16 | Aleksi Vyyryläinen Ihan vaan pubi 1 |
1522 | 8 | 1–3 | -15.4 |
| ~23.11.16 | Suvi Vuorinen Pool Sisters Revival |
1484 | 8 | 3–0 | +15.5 |
| ~19.10.16 | Kari Lujalahti Cottonistit |
1524 | 8 | 3–0 | +18.2 |
| ~23.03.16 | Kimmo Takkunen Cotton pub |
1449 | 8 | 3–2 | +15.5 |
| ~09.03.16 | Markus Fyhr Basso 2 |
1599 | 8 | 1–3 | -10.3 |
| ~27.01.16 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1542 | 8 | 0–3 | -13.3 |
| ~18.11.15 | Tuomas Manninen Tapper`s InnToo |
1512 | 8 | 1–3 | -15.4 |
| ~04.11.15 | Teemu Juhola Aura B |
1483 | 8 | 3–1 | +16.0 |
| ~18.03.15 | Tony Jaekel Fox 1 |
1659 | 8 | 1–3 | -8.8 |
| ~04.03.15 | Mika Keto Iloinen Härkã 4 |
1416 | 8 | 2–3 | -20.3 |
| ~11.02.15 | Tomi Kurki Satama |
1482 | 8 | 3–2 | +15.3 |
| ~28.01.15 | Thomas Söderström Proffa 2 |
1473 | 8 | 3–1 | +15.6 |
| ~10.12.14 | Tuomo Lehto Fox 1 |
1564 | 8 | 3–2 | +20.6 |
| ~26.11.14 | Jussi Laakso Iloinen Härkã 4 |
1547 | 8 | 2–3 | -12.6 |
| ~05.11.14 | Pete Pursiainen Satama |
1517 | 8 | 2–3 | -14.6 |
| ~15.10.14 | Mattias Bäck Par Rocks |
1576 | 8 | 1–3 | -12.6 |
Päivitetty 05.11.26 12:29