Pyry Hautamäki
Pirate V
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1810
86 peliä
8-pallo
1887
64 peliä
10-pallo
1551
19 peliä
Ura
Pelit
86
Voitto-%
81 %
70–16
Erä-%
72 %
230–91
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | 1810 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
7 | 100 % | 91 % | 1903 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
16 | 88 % | 72 % | 1867 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
18 | 94 % | 81 % | 1825 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
11 | 91 % | 76 % | 1712 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
21 | 71 % | 67 % | 1601 |
| 2013–14 Galaxie 2 I-Divisioona |
3 | 67 % | 67 % | 1517 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 3 | 67 % | 67 % | |
| 8-pallo | 64 | 86 % | 76 % | 1887 |
| 10-pallo | 19 | 68 % | 60 % | 1551 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~04.10.17 | Tomi Hämälainen Satama |
1566 | 8 | 3–1 | +9.6 |
| ~12.04.17 | Ville Lintula Pub Jaska 2 |
1616 | 8 | 3–0 | +12.2 |
| ~05.04.17 | Marko Poikolainen Pub Jaska 2 |
1551 | 8 | 3–0 | +9.9 |
| ~29.03.17 | Ville Lintula Pub Jaska 2 |
1611 | 8 | 3–1 | +13.0 |
| ~08.03.17 | Niko Karhu Empty pockets |
1476 | 8 | 3–2 | +8.0 |
| ~01.03.17 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1719 | 8 | 3–1 | +19.2 |
| ~15.02.17 | Teemu Santonen Bar Koivu 2 |
1515 | 8 | 3–2 | +10.5 |
| ~08.02.17 | William Karlsson Pocket X |
1641 | 8 | 3–1 | +16.9 |
| ~25.01.17 | Kari Kuttila Pocket Papat |
1469 | 8 | 3–0 | +9.8 |
| ~11.01.17 | Sami Pirinen Ihan vaan pubi 2 |
1514 | 8 | 3–0 | +12.1 |
| ~07.12.16 | Teemu Tuparinne Old Smuggler |
1526 | 8 | 3–0 | +13.2 |
| ~23.11.16 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1626 | 8 | 2–3 | -14.9 |
| ~08.04.15 | Juho Kelhu Fox 1 |
1636 | 8 | 3–0 | +18.4 |
| ~01.04.15 | Juho Sipilä Fox 1 |
1526 | 8 | 2–3 | -19.5 |
| ~25.03.15 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1526 | 8 | 3–1 | +13.1 |
| ~18.03.15 | Santeri Alanko Galaxie kakkonen |
1526 | 8 | 2–3 | -19.8 |
| ~11.03.15 | Ralf Brass Satama |
1450 | 8 | 3–0 | +9.5 |
| ~04.03.15 | Risto Kankaanpää Pub Pietro |
1525 | 8 | 3–2 | +13.2 |
| ~25.02.15 | Mikko Ollikainen Proffa 2 |
1410 | 8 | 3–0 | +8.8 |
| ~18.02.15 | Joni Louhela Par Rocks |
1528 | 8 | 1–3 | -19.1 |
| ~11.02.15 | Juho Kelhu Fox 1 |
1610 | 8 | 0–3 | -16.1 |
| ~04.02.15 | Tony Launilahti Team Cassu |
1557 | 8 | 1–3 | -19.4 |
| ~28.01.15 | Kristian Mahnala Pocket 4 |
1611 | 8 | 3–0 | +15.8 |
| ~21.01.15 | Arttu Wahlström Iloinen Härkä 2 |
1636 | 8 | 1–3 | -15.8 |
| ~10.12.14 | Jimi Yli-Pohja Galaxie kakkonen |
1503 | 8 | 3–1 | +10.7 |
| ~03.12.14 | Sami Ek Satama |
1469 | 8 | 3–0 | +9.8 |
| ~26.11.14 | Ari Niemelä Pub Pietro |
1491 | 8 | 3–0 | +11.1 |
| ~19.11.14 | Mikko Ollikainen Proffa 2 |
1457 | 8 | 3–1 | +10.1 |
| ~12.11.14 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1523 | 8 | 3–0 | +13.5 |
| ~05.11.14 | Tuomo Lehto Fox 1 |
1524 | 8 | 3–0 | +14.2 |
| ~29.10.14 | Matti Isoherranen Team Cassu |
1618 | 8 | 3–0 | +19.4 |
| ~22.10.14 | Jukka Lötjönen Pocket 4 |
1483 | 8 | 3–2 | +13.9 |
| ~15.10.14 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1441 | 8 | 3–1 | +12.6 |
| ~08.01.14 | Juho Lehto Tapper`s Inn |
1519 | – | 3–0 | +16.9 |
| ~06.11.13 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1456 | – | 3–1 | +14.7 |
| ~30.10.13 | Arttu Wahlström Iloinen Härkä 2 |
1532 | – | 2–3 | -14.5 |
Päivitetty 05.11.26 12:29