Juha Vuorenpää
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1484
146 peliä
8-pallo
1498
110 peliä
9-pallo
1460
7 peliä · alustava
10-pallo
1419
9 peliä · alustava
Ura
Pelit
146
Voitto-%
29 %
43–103
Erä-%
39 %
231–356
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 2 4. divisioona |
5 | 60 % | 57 % | 1484 |
| 2025 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
21 | 52 % | 51 % | 1466 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
9 | 33 % | 48 % | 1360 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1349 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
1 | 0 % | 43 % | 1311 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
10 | 20 % | 33 % | 1323 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
15 | 7 % | 24 % | 1335 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1387 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
13 | 38 % | 48 % | 1370 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
12 | 25 % | 39 % | 1323 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1329 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
14 | 21 % | 38 % | 1310 |
| 2013–14 Moision Olkkari I-Divisioona |
20 | 15 % | 26 % | 1340 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 15 % | 26 % | – |
| 8-pallo | 110 | 34 % | 42 % | 1498 |
| 9-pallo | 7 | 29 % | 46 % | 1460 |
| 10-pallo | 9 | 11 % | 27 % | 1419 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Niko Sjölund Galaxie 3 |
1555 | 8 | 1–3 | -13.4 |
| 15.10.26 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1571 | 8 | 3–0 | +20.2 |
| 30.09.26 | Mikko Säteri Iloinen Härkä 3 |
1384 | 9 | 2–3 | -21.1 |
| 24.09.26 | Ninni Heikkilä Satama 2 |
1533 | 8 | 3–1 | +18.4 |
| 16.09.26 | Santtu Kiviniemi Pulina |
1433 | 8 | 3–2 | +14.5 |
| 11.04.26 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1461 | 8 | 3–1 | +16.5 |
| 11.04.26 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1479 | 8 | 3–2 | +18.2 |
| 11.04.26 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1612 | 8 | 1–3 | -8.7 |
| 09.04.26 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1652 | 9 | 3–1 | +25.5 |
| 31.03.26 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1657 | 9 | 2–3 | -6.5 |
| 26.03.26 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1502 | 8 | 2–3 | -12.9 |
| 26.02.26 | – Pub Heppari |
8 | luovutus | ||
| 11.02.26 | Janne "Nalle" Malmberg Fox 2 |
1514 | 8 | 0–3 | -12.9 |
| 03.02.26 | Joni Rautajoki Parakorona |
1423 | 8 | 3–1 | +15.6 |
| 29.01.26 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1485 | 8 | 1–3 | -14.2 |
| 20.01.26 | Ahmet Baysal Höveli 2 |
1489 | 8 | 3–2 | +18.8 |
| 06.01.26 | Tino Villman Flex 2 |
1402 | 8 | 3–1 | +15.6 |
| 17.12.25 | Reino Oikelmus Pub Heppari |
1418 | 8 | 3–2 | +17.1 |
| 04.12.25 | Joni Rautajoki Parakorona |
1401 | 8 | 0–3 | -16.4 |
| 27.11.25 | Toni Ojala Linnunpönttö |
1600 | 8 | 3–0 | +24.8 |
| 20.11.25 | Mikko Pitkänen Höveli 2 |
1536 | 8 | 3–1 | +23.4 |
| 06.11.25 | Jesse Kärki Flex 2 |
1466 | 8 | 1–3 | -11.8 |
| 30.10.25 | – Pub Heppari |
8 | luovutus | ||
| 21.10.25 | Marko Nurmi Fox 2 |
1644 | 8 | 0–3 | -5.7 |
| 09.10.25 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1648 | 8 | 2–3 | -5.8 |
| 30.09.25 | Jami Kellosalo Höveli 2 |
1436 | 8 | 3–0 | +19.2 |
| 25.09.25 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1493 | 8 | 1–3 | -10.8 |
| 18.09.25 | Kimi Skog Flex 2 |
1373 | 8 | 3–1 | +16.6 |
| 20.03.25 | Joni Peippo Poimari II |
1470 | 8 | 3–1 | +21.8 |
| 11.03.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
1526 | 8 | 2–3 | -8.4 |
| 05.03.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
1517 | 8 | 2–3 | -9.1 |
| 29.01.25 | Jarkko Joensuu Poimari II |
1522 | 8 | 2–3 | -9.2 |
| 09.01.25 | Janne Kivimäki Cantina Pirate |
1416 | 8 | 3–0 | +19.2 |
| 20.11.24 | Henry Mäkilä Pulina |
1510 | 8 | 2–3 | -9.3 |
| 14.11.24 | Katrin Ekstrand Galaxie 3 |
1477 | 8 | 3–2 | +22.3 |
| 03.10.24 | Jorma Saari Pulina |
1648 | 8 | 0–3 | -4.6 |
| 19.09.24 | Mika Keto Cantina Pirate |
1455 | 8 | 2–3 | -11.2 |
| 04.04.24 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1578 | 8 | 0–3 | -7.0 |
| 21.03.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1473 | 9 | 3–2 | +22.1 |
| 15.02.24 | Jani Rautio OMG! |
1499 | 9 | 2–3 | -9.3 |
| 01.02.24 | Kalle Uro Semafori |
1586 | 8 | 2–3 | -6.5 |
| 16.01.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1736 | 8 | 1–3 | -3.2 |
| 28.11.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1479 | 8 | 1–3 | -10.9 |
| 23.11.23 | Henri Lehtonen Semafori |
1495 | 8 | 3–0 | +22.7 |
| 16.11.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1660 | 9 | 1–3 | -4.5 |
| 18.10.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1645 | 8 | 0–3 | -5.0 |
| 12.10.23 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1331 | 8 | 3–1 | +15.8 |
| 03.10.23 | Kalle Karhunen Semafori |
1474 | 8 | 3–1 | +23.0 |
| 27.10.22 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1427 | 9 | 3–4 | -11.4 |
| ~03.03.21 | Niko Hörkkö Poimari 1 |
1421 | 10 | 0–3 | -12.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29