Petri Lempinen
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1627
192 peliä
8-pallo
1701
123 peliä
9-pallo
1514
26 peliä
10-pallo
1545
43 peliä
Ura
Pelit
192
Voitto-%
68 %
131–61
Erä-%
62 %
447–279
Vire (10 viimeisintä)
VHVHHHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 1 3. divisioona |
3 | 67 % | 60 % | 1627 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
8 | 25 % | 42 % | 1621 |
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
17 | 53 % | 58 % | 1685 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
19 | 84 % | 75 % | 1753 |
| 2022 Höveli 1 2. divisioona |
13 | 62 % | 65 % | 1691 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
13 | 85 % | 67 % | 1721 |
| 2019–20 Höveli1 IV-Divisioona |
15 | 87 % | 83 % | 1701 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
16 | 56 % | 56 % | 1642 |
| 2017–18 Höveli 1 Mestaruussarja |
18 | 39 % | 43 % | 1634 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
24 | 79 % | 60 % | 1725 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
22 | 59 % | 53 % | 1621 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
24 | 92 % | 84 % | 1706 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 123 | 76 % | 67 % | 1701 |
| 9-pallo | 26 | 50 % | 54 % | 1514 |
| 10-pallo | 43 | 58 % | 53 % | 1545 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.23 | Sami Vanne Raision Keilis |
1529 | 8 | 3–0 | +9.1 |
| 26.01.23 | Ville Tuomi Fox |
1519 | 8 | 3–0 | +9.1 |
| 12.01.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1695 | 9 | 0–3 | -16.0 |
| 15.12.22 | Juho Jalo Viskibassot |
1570 | 8 | 1–3 | -22.5 |
| 08.12.22 | Markus Kanervo Talli |
1608 | 8 | 2–3 | -21.8 |
| 01.12.22 | Mika Malmlund Bar Koivu 2 |
1506 | 8 | 3–0 | +6.8 |
| 16.11.22 | Marko Nurmi Fox |
1701 | 9 | 3–0 | +15.2 |
| 03.11.22 | Janne Järvelä Flex |
1573 | 8 | 3–2 | +10.1 |
| 20.10.22 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1581 | 8 | 3–0 | +10.9 |
| 04.10.22 | Manu Randell Raision Keilis |
1522 | 9 | 2–3 | -24.3 |
| ~03.03.21 | Riku Salminen Phoenix |
1564 | 8 | 3–0 | +9.6 |
| ~17.02.21 | Kimmo Lehtonen Härkä 4 |
1494 | 8 | 3–1 | +7.4 |
| ~10.02.21 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1387 | 8 | 3–2 | +4.5 |
| ~03.02.21 | Larri Sankari Höveli 2 |
1457 | 8 | 2–3 | -26.4 |
| ~27.01.21 | Niklas Elomaa Aura IV |
1612 | 8 | 1–3 | -21.9 |
| ~13.01.21 | Olli Kyynäräinen Pub Jaska 3 |
1418 | 8 | 3–1 | +4.3 |
| ~09.12.20 | – Phoenix |
8 | luovutus | ||
| ~02.12.20 | Teemu Laaksonen Härkä 4 |
1411 | 8 | 3–1 | +4.2 |
| ~25.11.20 | Jarimo Roivas Galaxie 3 |
1455 | 8 | 3–0 | +5.4 |
| ~18.11.20 | Esa Immonen Höveli 2 |
1472 | 8 | 3–2 | +5.9 |
| ~11.11.20 | Janne Rantanen Aura IV |
1478 | 8 | 3–1 | +6.3 |
| ~28.10.20 | Mika Lehtimäki Pub Jaska 3 |
1424 | 8 | 3–1 | +5.0 |
| ~21.10.20 | Benjamin Pärnänen Phoenix |
1492 | 8 | 3–2 | +7.1 |
| ~30.09.20 | William Karlsson Höveli 2 |
1527 | 8 | 3–1 | +8.6 |
| ~11.03.20 | Teijo "Tepi" Holmsten Pocket Papat |
1522 | 8 | 3–0 | +8.7 |
| ~04.03.20 | Larri Sankari Höveli2 |
1438 | 8 | 2–3 | -26.7 |
| ~26.02.20 | Denis Kazistov Phoenix |
1595 | 8 | 3–1 | +11.0 |
| ~12.02.20 | Jyri Laakso Jaska 3 |
1365 | 8 | 3–1 | +4.0 |
| ~29.01.20 | Marko Koskinen Moision Olkkari 2 |
1483 | 8 | 3–0 | +7.2 |
| ~15.01.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1472 | 8 | 3–0 | +7.1 |
| ~08.01.20 | Toni Koski Pirate |
1522 | 8 | 3–0 | +9.2 |
| ~01.01.20 | Jere Vähänikkilä IVP |
1579 | 8 | 3–0 | +11.9 |
| ~11.12.19 | Heikki Virta Poimari2 |
1488 | 8 | 3–0 | +8.7 |
| ~04.12.19 | Kari Turkia Pocket Papat |
1509 | 8 | 3–0 | +9.8 |
| ~27.11.19 | Jouni Reinikainen Höveli2 |
1423 | 8 | 2–3 | -25.9 |
| ~20.11.19 | Jan Sarell Phoenix |
1560 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| ~13.11.19 | Jyri Laakso Jaska 3 |
1390 | 8 | 3–0 | +5.6 |
| ~06.11.19 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1390 | 8 | 3–1 | +5.8 |
| ~30.10.19 | Teemu Rivasto Moision Olkkari 2 |
1537 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| ~27.03.19 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1441 | 10 | 2–3 | -25.2 |
| ~20.03.19 | Paavo Vaari Team Apaja |
1670 | 8 | 3–1 | +16.9 |
| ~13.03.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1597 | 10 | 3–2 | +14.2 |
| ~06.03.19 | Karri Laisti Satama 1 |
1478 | 10 | 3–0 | +9.5 |
| ~27.02.19 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1742 | 8 | 3–2 | +22.0 |
| ~13.02.19 | Teemu Levonen Härkä V |
1669 | 8 | 3–2 | +19.8 |
| ~06.02.19 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1434 | 8 | 3–0 | +9.8 |
| ~30.01.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1734 | 10 | 1–3 | -9.5 |
| ~23.01.19 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1527 | 8 | 3–0 | +14.0 |
| ~16.01.19 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1549 | 8 | 3–2 | +15.7 |
| ~21.11.18 | Markus Ylitalo Pocket X |
1542 | 8 | 1–3 | -17.4 |
Päivitetty 05.11.26 12:29