Petri Lempinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1719
192 peliä
8-pallo
1768
123 peliä
9-pallo
1612
26 peliä
10-pallo
1581
43 peliä
Ura
Pelit
192
Voitto-%
68 %
131–61
Erä-%
62 %
447–279
Vire (10 viimeisintä)
VHVHHHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 1 3. divisioona |
3 | 67 % | 60 % | 1719 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
8 | 25 % | 42 % | 1720 |
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
17 | 53 % | 58 % | 1723 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
19 | 84 % | 75 % | 1730 |
| 2022 Höveli 1 2. divisioona |
13 | 62 % | 65 % | 1734 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
13 | 85 % | 67 % | 1736 |
| 2019–20 Höveli1 IV-Divisioona |
15 | 87 % | 83 % | 1741 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
16 | 56 % | 56 % | 1742 |
| 2017–18 Höveli 1 Mestaruussarja |
18 | 39 % | 43 % | 1743 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
24 | 79 % | 60 % | 1750 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
22 | 59 % | 53 % | 1752 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
24 | 92 % | 84 % | ~1755 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 123 | 76 % | 67 % | 1768 |
| 9-pallo | 26 | 50 % | 54 % | 1612 |
| 10-pallo | 43 | 58 % | 53 % | 1581 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Timi Teikari Pub Jaska |
1467 | 9 | 3–1 | 81 % |
| 08.10.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1618 | 8 | 0–3 | 66 % |
| 01.10.26 | Tony Launilahti Bar Koivu 2 |
1457 | 9 | 3–0 | 83 % |
| 20.01.26 | Jukka Limo Proffa |
1731 | 9 | 0–4 | 56 % |
| 08.01.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 9 | 1–4 | 40 % |
| 11.12.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 9 | 3–4 | 71 % |
| 04.12.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 9 | 4–2 | 33 % |
| 20.11.25 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 9 | 4–1 | 68 % |
| 30.10.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1662 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 30.09.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 24.09.25 | Andreas Lindström Par Rocks |
1662 | 9 | 3–4 | 82 % |
| 18.03.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1550 | 9 | 2–3 | 82 % |
| 12.03.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 05.03.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1536 | 8 | 2–3 | 81 % |
| 26.02.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 13.02.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 05.02.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1567 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 28.01.25 | Tommi Oksanen GalaX |
1528 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 22.01.25 | Sami Hovi Jaska |
1676 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 07.01.25 | Ville Virtanen Pirates |
1469 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 19.12.24 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1549 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 11.12.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 05.12.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 21.11.24 | Marko Linke Jaska |
1715 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 06.11.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1545 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 17.10.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 2–3 | 72 % |
| 24.09.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1408 | 8 | 2–3 | 89 % |
| 17.09.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1543 | 9 | 1–3 | 93 % |
| 21.03.24 | Antti Välilä OMG! |
1648 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 14.03.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1529 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 06.03.24 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 9 | 0–3 | 92 % |
| 29.02.24 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1393 | 9 | 3–0 | 90 % |
| 15.02.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1246 | 8 | 3–0 | 96 % |
| 08.02.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 01.02.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–0 | 86 % |
| 16.01.24 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1388 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 11.01.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 13.12.23 | Ari Kuusto PocketPapat |
~1321 | 9 | 3–0 | 91 % |
| 05.12.23 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 28.11.23 | Teemu Ämmälä Pirates |
1353 | 9 | 3–0 | 91 % |
| 22.11.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1687 | 9 | 3–2 | 63 % |
| 16.11.23 | Jouni Tammi OMG! |
1501 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 09.11.23 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1530 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 26.10.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1467 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 18.10.23 | Henri Lehtonen Semafori |
1511 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 12.10.23 | Roni Ruohonen Pirates |
1662 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 05.10.23 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 2–3 | 85 % |
| 22.03.23 | Kim Lundahn Fox |
~1229 | 9 | 3–0 | 96 % |
| 09.03.23 | Ville Aholainen Flex |
1675 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 07.02.23 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
~1447 | 9 | 3–0 | 82 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29