Manu Randell
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1653
138 peliä
8-pallo
1588
80 peliä
9-pallo
1582
45 peliä
10-pallo
1523
6 peliä · alustava
Ura
Pelit
138
Voitto-%
52 %
72–66
Erä-%
52 %
292–267
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
8 | 88 % | 66 % | 1653 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
13 | 54 % | 57 % | 1603 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
14 | 64 % | 59 % | 1620 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
14 | 64 % | 57 % | 1591 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
12 | 50 % | 50 % | 1532 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
10 | 40 % | 46 % | 1522 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
9 | 56 % | 50 % | 1543 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1508 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1474 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
9 | 33 % | 43 % | 1468 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 33 % | 45 % | 1507 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 67 % | 59 % | 1531 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1469 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 29 % | 42 % | – |
| 8-pallo | 80 | 48 % | 50 % | 1588 |
| 9-pallo | 45 | 62 % | 57 % | 1582 |
| 10-pallo | 6 | 67 % | 59 % | 1523 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Antti Nummelin Pub Jaska |
1523 | 9 | 0–3 | -22.6 |
| 27.10.26 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1489 | 9 | 3–2 | +8.4 |
| 21.10.26 | Tommi Peltonen Semafori |
1407 | 8 | 3–1 | +6.0 |
| 14.10.26 | Petteri Viitanen Bar Koivu 2 |
1467 | 8 | 3–0 | +8.2 |
| 08.10.26 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1628 | 8 | 3–0 | +15.6 |
| 30.09.26 | Sami Koskivaara O'bass |
1603 | 8 | 3–2 | +15.1 |
| 24.09.26 | Jerry Tuominen Jams |
1493 | 8 | 3–1 | +10.8 |
| 16.09.26 | Joni Laiho Pub Jaska |
1439 | 8 | 3–2 | +9.0 |
| 11.02.26 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1334 | 9 | 4–0 | +5.8 |
| 28.01.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1654 | 9 | 4–3 | +19.5 |
| 21.01.26 | Timo Sipilä Poimari |
1617 | 9 | 4–3 | +18.6 |
| 14.01.26 | Ralf Brass Satama 1 |
1510 | 9 | 4–0 | +14.5 |
| 07.01.26 | Joakim Von Frese OMG! |
1486 | 8 | 2–3 | -19.5 |
| 18.12.25 | Jan Sarell Pirates |
1495 | 8 | 2–3 | -20.0 |
| 25.11.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1473 | 9 | 3–4 | -21.8 |
| 20.11.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1588 | 8 | 2–3 | -17.6 |
| 29.10.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1603 | 9 | 2–4 | -17.7 |
| 22.10.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1604 | 8 | 3–2 | +15.0 |
| 15.10.25 | Sanna Grönblom Jaska |
1430 | 8 | 3–0 | +8.1 |
| 01.10.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1699 | 9 | 1–4 | -12.9 |
| 25.09.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1490 | 9 | 4–0 | +10.3 |
| 02.04.25 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1607 | 9 | 2–3 | -17.4 |
| 27.03.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1639 | 9 | 2–3 | -16.7 |
| 19.03.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1621 | 9 | 3–1 | +15.2 |
| 12.03.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1593 | 9 | 3–1 | +14.5 |
| 05.03.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1476 | 9 | 3–0 | +9.9 |
| 12.02.25 | Niilo Kesälä Talli |
1525 | 9 | 3–0 | +12.5 |
| 22.01.25 | Mikko Saukkio OMG! |
1475 | 9 | 2–3 | -22.5 |
| 18.12.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
1563 | 9 | 3–2 | +13.8 |
| 04.12.24 | Harry Vihervirta Fox |
1589 | 8 | 1–3 | -17.9 |
| 27.11.24 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1517 | 8 | 3–0 | +11.5 |
| 13.11.24 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1577 | 9 | 3–1 | +14.8 |
| 06.11.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1636 | 9 | 1–3 | -15.1 |
| 16.10.24 | Miika Koivikko Fox |
1624 | 9 | 3–2 | +17.1 |
| 18.09.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1451 | 9 | 3–2 | +9.9 |
| 20.04.24 | Tomi Salminen Talli |
1597 | 9 | 0–3 | -16.5 |
| 20.04.24 | Niilo Kesälä Talli |
1520 | 9 | 3–1 | +12.6 |
| 20.04.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1757 | 8 | 1–3 | -9.4 |
| 20.04.24 | Timo Sipilä Poimari |
1604 | 9 | 3–2 | +16.8 |
| 10.04.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1601 | 9 | 0–3 | -16.1 |
| 03.04.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1619 | 9 | 3–1 | +17.5 |
| 27.03.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1594 | 9 | 3–0 | +17.2 |
| 20.03.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1618 | 9 | 1–3 | -14.4 |
| 14.02.24 | Niilo Kesälä Talli |
1553 | 9 | 3–2 | +15.3 |
| 24.01.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1501 | 9 | 3–0 | +13.6 |
| 23.11.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1487 | 8 | 3–2 | +13.5 |
| 08.11.23 | Kristian "Krisu" Stenroos Galaxie 3 |
1473 | 9 | 3–0 | +13.5 |
| 19.10.23 | Joonas Grönberg Talli |
1482 | 9 | 2–3 | -18.9 |
| 04.10.23 | Joona Savolainen Korona 2 |
1500 | 9 | 3–0 | +14.6 |
| 07.03.23 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1419 | 8 | 2–3 | -21.9 |
Päivitetty 05.11.26 12:29