Rami Nurmi
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1607
149 peliä
8-pallo
1665
97 peliä
9-pallo
1549
35 peliä
10-pallo
1481
17 peliä
Ura
Pelit
149
Voitto-%
66 %
98–51
Erä-%
59 %
346–244
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
2 | 0 % | 11 % | 1607 |
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
10 | 40 % | 44 % | 1644 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
7 | 57 % | 56 % | 1695 |
| 2023 Satama 1 3. divisioona |
18 | 83 % | 67 % | 1705 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
9 | 56 % | 53 % | 1615 |
| 2020–21 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
17 | 35 % | 43 % | 1637 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
17 | 59 % | 55 % | 1727 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1741 |
| 2017–18 Bar Koivu2 I-Divisioona |
10 | 60 % | 54 % | 1742 |
| 2016–17 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
23 | 87 % | 72 % | 1770 |
| 2015–16 Bar Koivu 2 III-Divisioona A-lohko |
18 | 83 % | 76 % | 1663 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 97 | 72 % | 63 % | 1665 |
| 9-pallo | 35 | 60 % | 54 % | 1549 |
| 10-pallo | 17 | 41 % | 43 % | 1481 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~27.01.21 | Tomi Kangas Jaska 1 |
1702 | 10 | 2–3 | -16.0 |
| ~20.01.21 | Jesse Strömberg Pocket X |
1500 | 8 | 3–2 | +7.9 |
| ~09.12.20 | Jami Müller Proffa |
1568 | 10 | 3–2 | +10.9 |
| ~02.12.20 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1732 | 8 | 0–3 | -14.4 |
| ~25.11.20 | Sami Laaksonen Härkä 2 |
1598 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~18.11.20 | Rickard Malm Par Rocks |
1476 | 8 | 3–2 | +7.7 |
| ~11.11.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1820 | 8 | 0–3 | -10.2 |
| ~04.11.20 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1471 | 8 | 2–3 | -25.6 |
| ~28.10.20 | Joonas Lallo Galaxie |
1666 | 8 | 3–0 | +14.5 |
| ~21.10.20 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1754 | 10 | 1–3 | -14.1 |
| ~14.10.20 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1676 | 8 | 2–3 | -18.5 |
| ~07.10.20 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1923 | 8 | 2–3 | -8.2 |
| ~30.09.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1640 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~11.03.20 | Janne Järvelä Jaska 1 |
1523 | 8 | 3–1 | +7.8 |
| ~04.03.20 | Ilir Durmishaj Basso1 |
1569 | 10 | 0–3 | -23.4 |
| ~26.02.20 | Tony Silvan Proffa |
1603 | 8 | 3–2 | +10.3 |
| ~12.02.20 | Niko Sjölund Galaxie |
1518 | 10 | 3–0 | +7.5 |
| ~05.02.20 | Hans Roine Pocket 1 |
1582 | 8 | 3–2 | +10.2 |
| ~29.01.20 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1349 | 8 | 3–1 | +3.5 |
| ~22.01.20 | Kristian Mahnala Härkä2 |
1896 | 8 | 2–3 | -8.5 |
| ~15.01.20 | Henri Tähtinen Jaska 1 |
1657 | 8 | 3–0 | +13.8 |
| ~08.01.20 | Elisa Tolppanen Basso1 |
1380 | 8 | 3–0 | +4.3 |
| ~11.12.19 | Jukka Limo Proffa |
1567 | 10 | 0–3 | -22.8 |
| ~04.12.19 | Kari Johansson Galaxie |
1898 | 8 | 0–3 | -8.9 |
| ~27.11.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
1869 | 8 | 2–3 | -10.5 |
| ~20.11.19 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1353 | 8 | 3–1 | +3.1 |
| ~13.11.19 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1802 | 8 | 1–3 | -13.8 |
| ~30.10.19 | Janne Kuusisto Basso1 |
1598 | 10 | 2–3 | -23.6 |
| ~23.10.19 | Johannes Kauhanen Proffa |
1912 | 8 | 3–0 | +22.8 |
| ~16.10.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1687 | 8 | 3–2 | +13.5 |
| ~10.04.19 | Paavo Vaari Team Apaja |
1648 | 10 | 2–3 | -21.1 |
| ~03.04.19 | Manu Randell Team Apaja |
1527 | 8 | 3–0 | +6.8 |
| ~27.03.19 | Sami Vanne Team Apaja |
1501 | 8 | 3–2 | +6.2 |
| ~20.03.19 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1563 | 8 | 3–0 | +8.5 |
| ~13.03.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1771 | 10 | 0–3 | -15.3 |
| ~06.03.19 | Joni Aaltonen Moision Olkkari |
1546 | 10 | 3–1 | +7.6 |
| ~27.02.19 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1872 | 8 | 1–3 | -11.0 |
| ~13.02.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1585 | 8 | 3–2 | +8.9 |
| ~06.02.19 | Karoliina Taipale Pocket X |
1389 | 10 | 3–0 | +3.6 |
| ~30.01.19 | Karri Laisti Satama 1 |
1503 | 8 | 3–1 | +6.5 |
| ~23.01.19 | Erkka Kettunen Iloinen Härkä 1 |
1603 | 8 | 3–2 | +10.4 |
| ~16.01.19 | Miika Merta HV1 |
1564 | 8 | 3–0 | +9.2 |
| ~28.11.18 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1442 | 8 | 3–1 | +5.5 |
| ~21.11.18 | Rickard Malm Par Rocks |
1427 | 8 | 3–0 | +5.2 |
| ~07.11.18 | Esa "Essi" Aho Härkä V |
1499 | 8 | 2–3 | -25.5 |
| ~24.10.18 | Jenna Jokinen Pocket X |
1523 | 10 | 3–2 | +7.5 |
| ~10.10.18 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1675 | 8 | 2–3 | -19.3 |
| ~03.10.18 | Tomy Salo HV1 |
1492 | 8 | 3–0 | +6.2 |
| ~04.04.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1582 | 8 | 3–2 | +9.5 |
| ~07.03.18 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1627 | 10 | 3–2 | +11.8 |
Päivitetty 05.11.26 12:29