Santtu Penttilä
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1724
175 peliä
8-pallo
1739
92 peliä
9-pallo
1530
16 peliä
10-pallo
1499
54 peliä
Ura
Pelit
175
Voitto-%
59 %
104–71
Erä-%
55 %
401–323
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVHVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
7 | 71 % | 55 % | 1724 |
| 2025 Flex 1. divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1722 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
14 | 43 % | 45 % | 1650 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
13 | 54 % | 53 % | 1663 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
13 | 85 % | 73 % | 1701 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 38 % | 1588 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 52 % | 1584 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
12 | 42 % | 47 % | 1597 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
18 | 61 % | 58 % | 1626 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
24 | 54 % | 52 % | 1612 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
23 | 52 % | 52 % | 1623 |
| 2014–15 Pocket 1 Mestaruussarja |
15 | 73 % | 59 % | 1661 |
| 2013–14 Pocket Bar 1 Mestaruussarja |
13 | 77 % | 65 % | 1606 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 77 % | 65 % | |
| 8-pallo | 92 | 64 % | 59 % | 1739 |
| 9-pallo | 16 | 56 % | 53 % | 1530 |
| 10-pallo | 54 | 48 % | 48 % | 1499 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~25.02.15 | Tero Konstari Proffa 1 |
1537 | 8 | 3–2 | +10.9 |
| ~18.02.15 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1431 | 10 | 3–0 | +7.2 |
| ~11.02.15 | Joakim Salminen Pelimies |
1547 | 8 | 3–2 | +12.1 |
| ~04.02.15 | Esa Oksa Aura |
1541 | 8 | 2–3 | -21.0 |
| ~28.01.15 | Sami Vuorisalo Tapper´s Inn |
1667 | 10 | 3–1 | +17.4 |
| ~21.01.15 | Hans Roine Pocket 2 |
1512 | 8 | 3–2 | +11.0 |
| ~10.12.14 | Erkka Kettunen Taimon Krouvi |
1511 | 10 | 3–2 | +11.4 |
| ~19.11.14 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1609 | 8 | 3–2 | +16.5 |
| ~12.11.14 | Oskari Päiviö Galaxie 1 |
1512 | 10 | 3–0 | +12.7 |
| ~05.11.14 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1549 | 8 | 3–2 | +15.0 |
| ~29.10.14 | Saku Tuominen Aura |
1541 | 10 | 2–3 | -18.2 |
| ~15.10.14 | Junnu Väänänen Pocket 2 |
1564 | 10 | 0–3 | -17.9 |
| ~19.03.14 | Junnu Väänänen Pocket Bar 2 |
1544 | – | 0–3 | -19.7 |
| ~19.02.14 | Cia Djavidan Koivu |
1531 | – | 3–0 | +12.3 |
| ~12.02.14 | Janne Järvelä Pub Jaska 1 |
1544 | – | 3–2 | +13.5 |
| ~05.02.14 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1589 | – | 3–2 | +16.3 |
| ~22.01.14 | Saku Tuominen Aura |
1577 | – | 3–0 | +16.5 |
| ~15.01.14 | Tomi Järvelä Show Time |
1499 | – | 3–2 | +13.5 |
| ~08.01.14 | Eetu Virtanen Satama |
1500 | – | 3–0 | +14.2 |
| ~27.11.13 | Joona Koivisto Pelimies |
1566 | – | 3–2 | +18.1 |
| ~13.11.13 | Risto Kankaanpää Koivu |
1530 | – | 3–0 | +17.2 |
| ~30.10.13 | Sami Laitervo Galaxie 1 |
1533 | – | 3–1 | +18.2 |
| ~16.10.13 | Toni Hannula Aura |
1532 | – | 2–3 | -14.5 |
| ~09.10.13 | Joni Salovaara Show Time |
1516 | – | 2–3 | -16.0 |
| ~02.10.13 | Tomi Hämälainen Satama |
1500 | – | 3–0 | +16.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29