Santtu Penttilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1740
175 peliä
8-pallo
1813
92 peliä
9-pallo
~1592
16 peliä
10-pallo
1538
54 peliä
Ura
Pelit
175
Voitto-%
59 %
104–71
Erä-%
55 %
401–323
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVHVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
7 | 71 % | 55 % | 1740 |
| 2025 Flex 1. divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1741 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
14 | 43 % | 45 % | 1739 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
13 | 54 % | 53 % | 1740 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
13 | 85 % | 73 % | 1746 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 38 % | 1746 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 52 % | 1747 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
12 | 42 % | 47 % | 1749 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
18 | 61 % | 58 % | 1752 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
24 | 54 % | 52 % | 1758 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
23 | 52 % | 52 % | 1766 |
| 2014–15 Pocket 1 Mestaruussarja |
15 | 73 % | 59 % | 1773 |
| 2013–14 Pocket Bar 1 Mestaruussarja |
13 | 77 % | 65 % | ~1775 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 77 % | 65 % | |
| 8-pallo | 92 | 64 % | 59 % | 1813 |
| 9-pallo | 16 | 56 % | 53 % | ~1592 |
| 10-pallo | 54 | 48 % | 48 % | 1538 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Teemu Levonen Pirate V |
1713 | 10 | 0–3 | 56 % |
| 27.10.26 | Niko Mäkelä Pocket X |
1579 | 10 | 3–2 | 73 % |
| 22.10.26 | Esa Oksa Korona 1 |
1658 | 10 | 3–1 | 62 % |
| 14.10.26 | Jani Lehtonen OMG! |
1602 | 10 | 3–2 | 69 % |
| 08.10.26 | Jarno Heinonen Talli |
1574 | 10 | 3–1 | 75 % |
| 29.09.26 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1570 | 10 | 1–3 | 80 % |
| 17.09.26 | Harry Vihervirta Pirate V |
1601 | 9 | 4–2 | 74 % |
| 11.04.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1701 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 11.04.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1880 | 8 | 3–2 | 28 % |
| 09.04.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1610 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 02.04.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1571 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 03.03.26 | Jarno Heinonen Talli |
1572 | 9 | 4–1 | 78 % |
| 05.02.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 22.01.26 | Atte Paloniemi Talli |
1880 | 9 | 3–4 | 25 % |
| 08.01.26 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 11.12.25 | Sami Laaksonen Habby Bull |
1652 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 27.11.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 3–1 | 36 % |
| 13.11.25 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1398 | 9 | 3–4 | 92 % |
| 30.10.25 | Mika Lavi Fox 1 |
1673 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 09.10.25 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1545 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 18.09.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1698 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 25.02.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1849 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 13.02.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 06.02.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1566 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 23.01.25 | Arto Henriksson Proffa |
1782 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 09.01.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1841 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 12.12.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 05.12.24 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1753 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 28.11.24 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1795 | 9 | 0–4 | 45 % |
| 19.11.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1781 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 14.11.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 31.10.24 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1716 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 17.10.24 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1754 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 03.10.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1661 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 19.09.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2032 | 9 | 1–4 | 11 % |
| 20.04.24 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1539 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 20.04.24 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 8 | 0–3 | 76 % |
| 21.03.24 | Antton Laine Korona 1 |
1575 | 9 | 2–4 | 85 % |
| 14.03.24 | Henri Toivonen BullShit! |
1675 | 9 | 4–2 | 70 % |
| 07.03.24 | Onni Vaininen Aura III |
1605 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 24.01.24 | Tom Rantanen Korona 1 |
1656 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 14.12.23 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 23.11.23 | Timo Leiniö Pocket X |
1700 | 8 | 0–3 | 71 % |
| 16.11.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1685 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 09.11.23 | Joni Aaltonen BullShit! |
1656 | 9 | 1–4 | 79 % |
| 24.10.23 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1818 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 19.10.23 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1303 | 9 | 4–1 | 98 % |
| 05.10.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 22.04.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1808 | 9 | 3–0 | 54 % |
| 22.04.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1808 | 9 | 3–1 | 54 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29