Teemu Ämmälä
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1475
125 peliä
8-pallo
1454
105 peliä
9-pallo
1513
20 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
41 %
51–74
Erä-%
44 %
218–280
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 2 5. divisioona |
2 | 0 % | 14 % | 1475 |
| 2025 Höveli 2 5. divisioona |
12 | 67 % | 57 % | 1508 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
6 | 33 % | 32 % | 1448 |
| 2023 Pirates 3. divisioona |
13 | 38 % | 39 % | 1459 |
| 2022 Cotton II 5. divisioona |
21 | 57 % | 56 % | 1501 |
| 2020–21 Cotton II V-Divisioona |
15 | 47 % | 47 % | 1421 |
| 2019–20 Cotton II IV-Divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1385 |
| 2018–19 cotton pub II-Divisioona |
11 | 36 % | 40 % | 1360 |
| 2017–18 Cottonistit IV-Divisioona |
17 | 29 % | 41 % | 1337 |
| 2016–17 Cottonistit III-Divisioona A-lohko |
17 | 24 % | 32 % | 1389 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 38 % | 42 % | 1454 |
| 9-pallo | 20 | 55 % | 52 % | 1513 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.22 | Jesse Savo Höveli 2 |
1505 | 9 | 3–0 | +20.1 |
| 26.10.22 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1492 | 8 | 1–3 | -13.0 |
| 13.10.22 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1450 | 8 | 0–3 | -15.7 |
| 05.10.22 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1541 | 8 | 3–1 | +21.3 |
| ~03.03.21 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1371 | 8 | 3–1 | +14.4 |
| ~17.02.21 | Hannu Moilanen Koivu 3 |
1631 | 8 | 0–3 | -7.1 |
| ~10.02.21 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1492 | 8 | 1–3 | -13.0 |
| ~03.02.21 | Seppo Toivio Härkä 3 |
1408 | 8 | 1–3 | -17.7 |
| ~27.01.21 | Mika Ketola Ribido |
1528 | 8 | 0–3 | -12.8 |
| ~20.01.21 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1397 | 8 | 3–2 | +13.9 |
| ~09.12.20 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1553 | 8 | 3–0 | +21.8 |
| ~02.12.20 | Olli Virtanen PocketPapat |
1577 | 8 | 1–3 | -9.7 |
| ~25.11.20 | Nora Räbinä Härkä 3 |
1524 | 8 | 3–1 | +21.1 |
| ~11.11.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1399 | 8 | 3–2 | +16.2 |
| ~04.11.20 | Tony Lundman Koivu 3 |
1497 | 8 | 1–3 | -11.9 |
| ~28.10.20 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1649 | 8 | 0–3 | -6.5 |
| ~21.10.20 | Seppo Toivio Härkä 3 |
1384 | 8 | 3–1 | +15.4 |
| ~07.10.20 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1494 | 8 | 3–0 | +21.2 |
| ~30.09.20 | Vesa Heiskanen Koivu 3 |
1535 | 8 | 2–3 | -9.5 |
| ~11.03.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1472 | 8 | 3–1 | +20.8 |
| ~12.02.20 | Jussi Nohkola IVP |
1508 | 8 | 0–3 | -10.1 |
| ~05.02.20 | Kai Laine Höveli1 |
1673 | 8 | 1–3 | -5.0 |
| ~29.01.20 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1597 | 8 | 3–0 | +25.7 |
| ~08.01.20 | Teijo "Tepi" Holmsten Pocket Papat |
1514 | 8 | 0–3 | -9.5 |
| ~04.12.19 | Joni Laine Lindan Pojat |
1471 | 8 | 2–3 | -11.7 |
| ~27.11.19 | Fuat Ekinci Pirate |
1527 | 8 | 2–3 | -9.8 |
| ~06.11.19 | Petri Lempinen Höveli1 |
1653 | 8 | 1–3 | -5.8 |
| ~23.10.19 | Riku Salminen Phoenix |
1521 | 8 | 1–3 | -10.7 |
| ~16.10.19 | Tomy Salo Höveli2 |
1406 | 8 | 3–1 | +17.0 |
| ~09.10.19 | Heikki "Mestariampuja" Ranne Pocket Papat |
1553 | 8 | 3–2 | +24.1 |
| ~03.04.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1521 | 8 | 0–3 | -9.4 |
| ~20.03.19 | Tero Nummila Proffa 2 |
1476 | 8 | 2–3 | -11.7 |
| ~13.03.19 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1584 | 8 | 3–1 | +25.2 |
| ~27.02.19 | Mikko Ollikainen Aura III |
1393 | 8 | 1–3 | -15.0 |
| ~13.02.19 | Janne Juvonen G6 |
1548 | 8 | 3–1 | +24.3 |
| ~30.01.19 | Jari Saarinen Iloinen Härkä 4 |
1487 | 8 | 3–2 | +23.0 |
| ~16.01.19 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1473 | 8 | 1–3 | -9.9 |
| ~28.11.18 | Sami Saksi Proffa 2 |
1503 | 8 | 1–3 | -9.1 |
| ~31.10.18 | Tapio Kuusela G6 |
1483 | 8 | 0–3 | -10.3 |
| ~17.10.18 | Juuso Silfverhuth Iloinen Härkä 4 |
1612 | 8 | 3–2 | +26.8 |
| ~03.10.18 | Niko Karhu Empty Pockets |
1449 | 8 | 1–3 | -11.0 |
| ~04.04.18 | Juha Hautakorpi Pub Jaska3 |
1358 | 8 | 2–3 | -15.8 |
| ~28.03.18 | Antti Nummelin Pub Jaska3 |
1440 | 8 | 0–3 | -12.6 |
| ~21.03.18 | Niklas Elomaa Shooters |
1545 | 8 | 1–3 | -8.7 |
| ~07.03.18 | Antti Nummelin Pub Jaska3 |
1437 | 8 | 1–3 | -13.8 |
| ~28.02.18 | Sami Olander Skipo2 |
1472 | 8 | 3–1 | +20.7 |
| ~14.02.18 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1338 | 8 | 2–3 | -18.1 |
| ~31.01.18 | Kari Turkia Pocket Papat |
1519 | 8 | 3–0 | +22.8 |
| ~24.01.18 | Aino Martinmäki Shooters |
1469 | 8 | 2–3 | -11.8 |
| ~10.01.18 | Antti Nummelin Pub Jaska3 |
1480 | 8 | 3–2 | +21.6 |
Päivitetty 05.11.26 12:29