Juha Hautakorpi
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1466
100 peliä
8-pallo
1469
86 peliä
9-pallo
1492
7 peliä · alustava
Ura
Pelit
100
Voitto-%
39 %
39–61
Erä-%
41 %
158–227
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
5 | 40 % | 45 % | 1466 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
6 | 17 % | 26 % | 1461 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
5 | 40 % | 44 % | 1487 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
10 | 50 % | 49 % | 1495 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
8 | 50 % | 47 % | 1460 |
| 2020–21 Pub Jaska 3 IV-Divisioona |
7 | 57 % | 50 % | 1457 |
| 2019–20 Jaska 3 IV-Divisioona |
9 | 44 % | 40 % | 1413 |
| 2018–19 Jaska 3 III-Divisioona |
8 | 50 % | 46 % | 1406 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
8 | 50 % | 47 % | 1374 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
5 | 0 % | 25 % | 1348 |
| 2015–16 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
14 | 21 % | 33 % | 1405 |
| 2014–15 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
8 | 25 % | 32 % | 1460 |
| 2013–14 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
7 | 57 % | 53 % | 1513 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 57 % | 53 % | – |
| 8-pallo | 86 | 37 % | 40 % | 1469 |
| 9-pallo | 7 | 43 % | 46 % | 1492 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Petri Parkkinen O'bass |
1543 | 8 | 3–0 | +20.4 |
| 14.10.26 | Jukka Virtanen Jams |
1377 | 8 | 3–2 | +13.5 |
| 08.10.26 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1520 | 9 | 2–3 | -12.6 |
| 29.09.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1630 | 8 | 1–3 | -8.5 |
| 16.09.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1656 | 8 | 0–3 | -7.8 |
| 25.02.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1682 | 8 | 1–3 | -7.2 |
| 15.01.26 | Joakim Von Frese OMG! |
1505 | 8 | 1–3 | -15.0 |
| 10.12.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1621 | 8 | 0–3 | -10.4 |
| 03.12.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1684 | 8 | 3–2 | +24.8 |
| 22.10.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1709 | 8 | 0–3 | -6.6 |
| 01.10.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1597 | 8 | 1–3 | -11.1 |
| 12.02.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1585 | 8 | 0–3 | -12.1 |
| 14.01.25 | Daniel Stenlund GalaX |
1420 | 9 | 3–0 | +13.0 |
| 22.10.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1677 | 8 | 0–3 | -8.3 |
| 02.10.24 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1485 | 8 | 2–3 | -17.2 |
| 17.09.24 | Juho Nieminen Semafori |
1500 | 8 | 3–1 | +16.2 |
| 21.03.24 | Anders Sandell Phoenix |
1585 | 9 | 0–3 | -12.5 |
| 06.03.24 | Heikki Vihervirta Eku |
1493 | 8 | 3–1 | +16.1 |
| 13.02.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1572 | 9 | 3–2 | +20.5 |
| 01.02.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1608 | 8 | 1–3 | -10.4 |
| 05.12.23 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1605 | 8 | 3–2 | +22.4 |
| 23.11.23 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
1429 | 8 | 3–0 | +15.3 |
| 15.11.23 | Heikki Vihervirta Eku |
1501 | 8 | 3–2 | +19.5 |
| 09.11.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1477 | 8 | 2–3 | -14.3 |
| 25.10.23 | Marko Nurmi Fox |
1637 | 8 | 2–3 | -8.0 |
| 10.10.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1518 | 9 | 1–3 | -13.4 |
| 13.04.23 | Kasper Stormbom Akselintupa |
1443 | 8 | 1–3 | -17.6 |
| 29.03.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1448 | 8 | 3–1 | +15.4 |
| 15.03.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
1504 | 8 | 3–1 | +18.7 |
| 25.01.23 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1405 | 8 | 3–2 | +14.9 |
| 18.01.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1513 | 8 | 0–3 | -12.7 |
| 12.01.23 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1524 | 8 | 1–3 | -12.8 |
| 16.11.22 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1439 | 9 | 0–3 | -17.5 |
| 02.11.22 | Mika "Lepa" Lehtinen Tarkkis |
1429 | 9 | 3–0 | +14.7 |
| ~03.03.21 | Henri Heino Härkä 4 |
1373 | 8 | 3–2 | +12.8 |
| ~17.02.21 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1558 | 8 | 0–3 | -11.4 |
| ~03.02.21 | Sanna Saarinen Phoenix |
1332 | 8 | 3–2 | +11.0 |
| ~02.12.20 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1561 | 8 | 3–0 | +22.1 |
| ~18.11.20 | Jan Sarell Phoenix |
1661 | 8 | 3–0 | +26.3 |
| ~28.10.20 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1676 | 8 | 1–3 | -5.5 |
| ~07.10.20 | Pasi Höök Höveli 2 |
1516 | 8 | 0–3 | -11.4 |
| ~04.03.20 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1543 | 8 | 0–3 | -10.7 |
| ~26.02.20 | Jani Savolainen Höveli2 |
1501 | 8 | 3–1 | +20.4 |
| ~22.01.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1465 | 8 | 3–2 | +19.7 |
| ~08.01.20 | Jere Lehtilä IVP |
1555 | 8 | 2–3 | -9.0 |
| ~20.11.19 | Jouni Reinikainen Höveli2 |
1407 | 8 | 0–3 | -16.1 |
| ~06.11.19 | Jani Koivu Moision Olkkari 2 |
1406 | 8 | 3–1 | +16.7 |
| ~23.10.19 | Joni Laine Lindan Pojat |
1497 | 8 | 0–3 | -11.8 |
| ~16.10.19 | Sanna Hautamäki Pirate |
1251 | 8 | 3–2 | +9.8 |
| ~02.10.19 | Janne Hämäläinen Cotton II |
1501 | 8 | 0–3 | -11.7 |
Päivitetty 05.11.26 12:29