Teemu Ämmälä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1351
125 peliä
8-pallo
1335
105 peliä
9-pallo
~1449
20 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
41 %
51–74
Erä-%
44 %
218–280
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 2 5. divisioona |
2 | 0 % | 14 % | 1351 |
| 2025 Höveli 2 5. divisioona |
12 | 67 % | 57 % | 1353 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
6 | 33 % | 32 % | 1352 |
| 2023 Pirates 3. divisioona |
13 | 38 % | 39 % | 1352 |
| 2022 Cotton II 5. divisioona |
21 | 57 % | 56 % | 1353 |
| 2020–21 Cotton II V-Divisioona |
15 | 47 % | 47 % | 1341 |
| 2019–20 Cotton II IV-Divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1335 |
| 2018–19 cotton pub II-Divisioona |
11 | 36 % | 40 % | 1328 |
| 2017–18 Cottonistit IV-Divisioona |
17 | 29 % | 41 % | 1319 |
| 2016–17 Cottonistit III-Divisioona A-lohko |
17 | 24 % | 32 % | ~1314 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 38 % | 42 % | 1335 |
| 9-pallo | 20 | 55 % | 52 % | ~1449 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jarmo Katajamäki Tuopin Bilis 2 |
~1393 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 30.09.26 | Markus Suomela Piilo |
~1268 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 10.03.26 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1499 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 03.03.26 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1653 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 24.02.26 | Teijo Kivelä Fox 2 |
1286 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 10.02.26 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1653 | 8 | 3–1 | 14 % |
| 03.02.26 | Susanna Skog Flex 2 |
1238 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 28.01.26 | Joni Lehtonen Pub Heppari |
902 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 17.12.25 | Sami Maisalo Fox 2 |
1533 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 02.12.25 | Janne Järvelä Flex 2 |
1659 | 8 | 3–2 | 13 % |
| 25.11.25 | Reino Oikelmus Pub Heppari |
1209 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 06.11.25 | Hanna Niemi Linnunpönttö |
1079 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 21.10.25 | Eero Mikkonen Par Rocks 2 |
1230 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 08.10.25 | Timo Ahokari Pub Heppari |
1251 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 12.03.25 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1520 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 05.02.25 | Tommi Oksanen GalaX |
1528 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 26.11.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 30.10.24 | Marko Linke Jaska |
1715 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 22.10.24 | Kai Salonen Semafori |
1343 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 01.10.24 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 12.03.24 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 9 | 0–3 | 37 % |
| 06.03.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1447 | 9 | 1–3 | 43 % |
| 29.02.24 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari |
1461 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 08.02.24 | Tomy Salo Höveli 1 |
1407 | 9 | 0–3 | 47 % |
| 31.01.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1399 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 16.01.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1246 | 9 | 3–0 | 54 % |
| 12.12.23 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1391 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 28.11.23 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1732 | 9 | 0–3 | 9 % |
| 23.11.23 | Jani Rautio OMG! |
1556 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 14.11.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1625 | 9 | 3–2 | 23 % |
| 09.11.23 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 9 | 3–1 | 35 % |
| 26.10.23 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1824 | 9 | 1–3 | 3 % |
| 05.10.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1618 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 11.04.23 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1480 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 06.04.23 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1519 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 29.03.23 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1519 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 23.03.23 | Jesse Savo Höveli 2 |
~1257 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 14.03.23 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1222 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 09.03.23 | Mika Miikkulainen Pulina |
1420 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 28.02.23 | Nico Vierikko Pirates |
1379 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 15.02.23 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1323 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 07.02.23 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1324 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 31.01.23 | Rabi Rantanen Heppari |
1311 | 9 | 1–3 | 51 % |
| 24.01.23 | Sanna Hautamäki Höveli 2 |
1002 | 9 | 3–0 | 87 % |
| 17.01.23 | Petri Aaltonen Pub Linnunrata 1 |
~1277 | 9 | 2–3 | 55 % |
| 10.01.23 | Nuutti Uusitalo Pulina |
1388 | 9 | 3–1 | 46 % |
| 15.12.22 | Jan Sarell Pirates |
1483 | 9 | 2–3 | 38 % |
| 06.12.22 | Miska Kivimäki Phoenix |
1389 | 9 | 3–2 | 34 % |
| 01.12.22 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1323 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 24.11.22 | Reino Oikelmus Heppari |
1220 | 9 | 3–1 | 31 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29