Atte Paloniemi
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1919
145 peliä
8-pallo
1834
79 peliä
9-pallo
1705
31 peliä
10-pallo
1715
35 peliä
Ura
Pelit
145
Voitto-%
79 %
115–30
Erä-%
68 %
408–196
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Talli 1. divisioona |
4 | 75 % | 54 % | 1919 |
| 2025 Talli 1. divisioona |
21 | 86 % | 69 % | 1938 |
| 2024 Talli 2. divisioona |
12 | 92 % | 71 % | 1926 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
9 | 67 % | 60 % | 1899 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
11 | 100 % | 80 % | 1896 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
15 | 87 % | 74 % | 1853 |
| 2019–20 Poimari 1 I-Divisioona |
11 | 91 % | 82 % | 1788 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
17 | 82 % | 75 % | 1752 |
| 2017–18 Tapper`s Inn I-Divisioona |
18 | 67 % | 58 % | 1703 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
5 | 60 % | 55 % | 1622 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
3 | 67 % | 58 % | 1595 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
19 | 63 % | 60 % | 1587 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 79 | 75 % | 66 % | 1834 |
| 9-pallo | 31 | 87 % | 67 % | 1705 |
| 10-pallo | 35 | 83 % | 71 % | 1715 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.23 | Olli Närvälä Viskibassot |
1408 | 8 | 3–0 | +2.0 |
| 02.02.23 | Ville Aholainen Flex |
1622 | 8 | 3–0 | +6.0 |
| 12.01.23 | Teijo Kivelä Fox |
1491 | 8 | 3–0 | +3.2 |
| 08.12.22 | Olli Kyynäräinen Höveli 1 |
1387 | 8 | 3–0 | +1.8 |
| 09.11.22 | Manu Randell Raision Keilis |
1581 | 9 | 3–2 | +5.2 |
| 02.11.22 | Ville Tuomi Fox |
1530 | 8 | 3–2 | +4.1 |
| 27.10.22 | Petri Kalliokorpi Iloinen Härkä |
1460 | 8 | 3–1 | +2.9 |
| 06.10.22 | Janne Järvelä Flex |
1599 | 8 | 3–0 | +6.0 |
| ~17.02.21 | Kari Sinisalo Basso 1 |
1443 | 10 | 3–1 | +2.8 |
| ~10.02.21 | Jussi Salovaara Pirate V |
1691 | 10 | 3–0 | +9.5 |
| ~03.02.21 | Joni Aaltonen Grillihärkä |
1545 | 10 | 3–2 | +5.1 |
| ~27.01.21 | Mikko Kaarela GBilis |
1609 | 10 | 3–0 | +7.0 |
| ~20.01.21 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1555 | 10 | 3–0 | +5.6 |
| ~13.01.21 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1519 | 10 | 3–0 | +4.8 |
| ~02.12.20 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 1 |
1734 | 10 | 2–3 | -20.7 |
| ~25.11.20 | Pyry Hautamäki Pirate V |
1882 | 10 | 3–2 | +18.8 |
| ~18.11.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
1533 | 10 | 3–1 | +5.3 |
| ~11.11.20 | Mikko Kaarela GBilis |
1605 | 10 | 3–1 | +7.6 |
| ~04.11.20 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1708 | 10 | 2–3 | -21.4 |
| ~28.10.20 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1543 | 10 | 3–1 | +5.3 |
| ~21.10.20 | Henri Toivonen Moision Rokkari |
1623 | 10 | 3–0 | +7.9 |
| ~14.10.20 | Minh Su Tran Basso 1 |
1578 | 10 | 3–0 | +6.7 |
| ~07.10.20 | Pyry Hautamäki Pirate V |
1908 | 10 | 3–1 | +21.3 |
| ~11.03.20 | Jesse Laine Raision Keilis |
1542 | 10 | 2–3 | -26.5 |
| ~04.03.20 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1639 | 10 | 3–0 | +8.9 |
| ~12.02.20 | Thomas Söderström Aura III |
1419 | 10 | 3–0 | +3.2 |
| ~05.02.20 | Henri "Pötkö" Väisänen GBilis |
1709 | 10 | 3–0 | +12.4 |
| ~29.01.20 | Joni Laiho Jaska2 |
1449 | 10 | 3–0 | +4.0 |
| ~27.11.19 | Elmo Johansson Härkä1 |
1443 | 10 | 3–0 | +4.0 |
| ~20.11.19 | Risto Vainio Raision Keilis |
1385 | 10 | 3–1 | +3.0 |
| ~13.11.19 | Rickard Malm Par Rocks |
1448 | 10 | 3–2 | +4.2 |
| ~30.10.19 | Rami Tulonen Aura III |
1556 | 8 | 3–0 | +7.3 |
| ~23.10.19 | Janne Kivelä GBilis |
1572 | 8 | 3–1 | +8.1 |
| ~02.10.19 | Esa "Essi" Aho Härkä V |
1535 | 10 | 3–0 | +7.1 |
| ~03.04.19 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1657 | 8 | 3–0 | +12.3 |
| ~27.03.19 | Toni Kallio Pub Mänty |
1601 | 8 | 3–0 | +10.3 |
| ~20.03.19 | Tony Jaekel Fox |
1651 | 8 | 2–3 | -20.4 |
| ~13.03.19 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1500 | 8 | 3–0 | +6.3 |
| ~06.03.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1486 | 8 | 3–0 | +6.1 |
| ~27.02.19 | Riku Mattila G6 |
1617 | 8 | 2–3 | -22.2 |
| ~13.02.19 | Tuomas Laine Iloinen Härkä 4 |
1464 | 8 | 3–0 | +5.1 |
| ~06.02.19 | Niko Karhu Empty Pockets |
1541 | 8 | 3–0 | +7.5 |
| ~30.01.19 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1654 | 8 | 3–0 | +12.4 |
| ~23.01.19 | Kenneth Nyman Aura III |
1686 | 8 | 3–1 | +14.4 |
| ~16.01.19 | Jarno Heinonen Skipo1 |
1457 | 8 | 3–2 | +5.9 |
| ~28.11.18 | Kimmo Paldanius Fox |
1453 | 8 | 3–2 | +6.0 |
| ~14.11.18 | Teemu Hällfors cotton pub |
1413 | 8 | 3–0 | +5.1 |
| ~07.11.18 | Kai Nurminen G6 |
1367 | 8 | 3–0 | +4.1 |
| ~24.10.18 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1585 | 8 | 0–3 | -22.0 |
| ~17.10.18 | Toni Kallio Pub Mänty |
1605 | 8 | 3–1 | +11.3 |
Päivitetty 05.11.26 12:29