Atte Paloniemi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1876
145 peliä
8-pallo
1866
79 peliä
9-pallo
1796
31 peliä
10-pallo
1740
35 peliä
Ura
Pelit
145
Voitto-%
79 %
115–30
Erä-%
68 %
408–196
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Talli 1. divisioona |
4 | 75 % | 54 % | 1876 |
| 2025 Talli 1. divisioona |
21 | 86 % | 69 % | 1879 |
| 2024 Talli 2. divisioona |
12 | 92 % | 71 % | 1882 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
9 | 67 % | 60 % | 1884 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
11 | 100 % | 80 % | 1883 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
15 | 87 % | 74 % | 1876 |
| 2019–20 Poimari 1 I-Divisioona |
11 | 91 % | 82 % | 1868 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
17 | 82 % | 75 % | 1856 |
| 2017–18 Tapper`s Inn I-Divisioona |
18 | 67 % | 58 % | 1839 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
5 | 60 % | 55 % | 1823 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
3 | 67 % | 58 % | ~1810 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
19 | 63 % | 60 % | ~1790 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 79 | 75 % | 66 % | 1866 |
| 9-pallo | 31 | 87 % | 67 % | 1796 |
| 10-pallo | 35 | 83 % | 71 % | 1740 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1585 | 10 | 3–2 | 85 % |
| 08.10.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 9 | 3–4 | 72 % |
| 01.10.26 | Nuutti Uusitalo Pocket X |
1398 | 10 | 3–2 | 96 % |
| 17.09.26 | Jaakko Numminen OMG! |
1404 | 9 | 4–3 | 98 % |
| 12.03.26 | Pasi Mettälä Flex |
1718 | 9 | 2–4 | 77 % |
| 03.03.26 | Pasi Mettälä Flex |
1718 | 9 | 4–0 | 75 % |
| 26.02.26 | Markus Poikonen Habby Bull |
1551 | 9 | 4–1 | 93 % |
| 05.02.26 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1645 | 9 | 4–1 | 87 % |
| 28.01.26 | Henrik Hartikka Aura III |
1586 | 9 | 4–0 | 91 % |
| 22.01.26 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 9 | 4–3 | 75 % |
| 15.01.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1700 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 08.01.26 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1608 | 9 | 3–4 | 88 % |
| 16.12.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1496 | 9 | 4–1 | 96 % |
| 11.12.25 | Jan Salminen Pocket X |
1569 | 9 | 4–2 | 95 % |
| 04.12.25 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1617 | 9 | 4–0 | 87 % |
| 27.11.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 20.11.25 | Pasi Mettälä Flex |
1720 | 9 | 4–3 | 71 % |
| 13.11.25 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1425 | 9 | 4–2 | 98 % |
| 06.11.25 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1601 | 9 | 4–3 | 90 % |
| 30.10.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Habby Bull |
1654 | 8 | 2–3 | 86 % |
| 16.10.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1569 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 08.10.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 02.10.25 | Pasi Mettälä Flex |
1722 | 9 | 4–1 | 68 % |
| 25.09.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1883 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 17.09.25 | Mikko Nissilä Fox 1 |
1613 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 02.04.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1609 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 27.03.25 | Antti Välilä OMG! |
1659 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 27.02.25 | Tony Jaekel Fox |
1584 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 12.02.25 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 3–0 | 97 % |
| 06.02.25 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
~1230 | 8 | 3–1 | 98 % |
| 30.01.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1471 | 9 | 3–2 | 91 % |
| 23.01.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1715 | 9 | 3–2 | 71 % |
| 09.01.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1473 | 9 | 3–1 | 94 % |
| 21.11.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1661 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 14.11.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–0 | 94 % |
| 31.10.24 | Tony Jaekel Fox |
1586 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 03.10.24 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 20.04.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2034 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 20.04.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1783 | 9 | 4–2 | 75 % |
| 20.04.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 4–2 | 47 % |
| 05.03.24 | Jouni Tähti Pirate V |
1859 | 9 | 4–1 | 52 % |
| 14.02.24 | Dennis Hellström Par Rocks |
1539 | 9 | 4–1 | 91 % |
| 10.01.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1761 | 9 | 4–2 | 65 % |
| 13.12.23 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1779 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 22.11.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1831 | 9 | 4–1 | 60 % |
| 03.10.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1797 | 9 | 3–4 | 66 % |
| 11.04.23 | – Raision Keilis |
8 | luovutus | ||
| 05.04.23 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
~1410 | 9 | 3–0 | 94 % |
| 14.03.23 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1365 | 8 | 3–1 | 97 % |
| 02.03.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1807 | 9 | 3–2 | 65 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29