Tony Jaekel
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1579
135 peliä
8-pallo
1607
115 peliä
9-pallo
~1408
5 peliä
Ura
Pelit
135
Voitto-%
63 %
85–50
Erä-%
56 %
303–240
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 O'bass 3. divisioona |
3 | 33 % | 33 % | 1579 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
16 | 31 % | 39 % | 1584 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
16 | 81 % | 67 % | 1591 |
| 2022 Fox 2. divisioona |
7 | 43 % | 50 % | 1598 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
4 | 75 % | 67 % | 1610 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
7 | 43 % | 45 % | 1613 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
14 | 79 % | 60 % | 1618 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
13 | 62 % | 54 % | 1622 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
14 | 43 % | 45 % | 1625 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1635 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
17 | 76 % | 63 % | 1644 |
| 2013–14 Fox I I-Divisioona |
15 | 87 % | 75 % | ~1651 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 87 % | 75 % | |
| 8-pallo | 115 | 63 % | 55 % | 1607 |
| 9-pallo | 5 | 0 % | 32 % | ~1408 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Jari Palonen Pub Jaska |
1631 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 30.09.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1654 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 16.09.26 | Riku Muuriaisniemi Bar Koivu 2 |
~1352 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 19.03.25 | Jesse Saajala OMG! |
1615 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 12.03.25 | Jesse Saajala OMG! |
1615 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 27.02.25 | Atte Paloniemi Talli |
1882 | 8 | 1–3 | 16 % |
| 12.02.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1663 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 29.01.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1752 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 15.01.25 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1618 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 09.01.25 | Antti Välilä OMG! |
1657 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 18.12.24 | Juuso Kuopila Talli |
1343 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 12.12.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1662 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 20.11.24 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
~1233 | 8 | 1–3 | 90 % |
| 06.11.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 1–3 | 59 % |
| 31.10.24 | Atte Paloniemi Talli |
1883 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 23.10.24 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1716 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 16.10.24 | Janne Kanerva Raision Keilis |
~1283 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 01.10.24 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1576 | 8 | 0–3 | 57 % |
| 19.09.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 20.04.24 | Markus Löf Jaska |
1351 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 20.04.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 04.04.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 27.03.24 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1417 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 19.03.24 | Mika Juvonen Cantina Pirate |
1200 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 13.03.24 | Esa Järvinen Phoenix |
1475 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 06.03.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 27.02.24 | Santeri Nieminen GalaX |
1527 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 07.02.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 2–3 | 64 % |
| 31.01.24 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1516 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 05.12.23 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1638 | 9 | 0–3 | 54 % |
| 29.11.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 08.11.23 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
~1339 | 8 | 1–3 | 86 % |
| 31.10.23 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1249 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 25.10.23 | Marko Linke Jaska |
1708 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 18.10.23 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
~1186 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 15.02.23 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1644 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 02.02.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 26.01.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1519 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 18.01.23 | Jonne Järvi Viskibassot |
1349 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 30.11.22 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1689 | 9 | 2–3 | 42 % |
| 22.11.22 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 16.11.22 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1385 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~03.03.21 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1698 | 8 | 3–0 | 33 % |
| ~17.02.21 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
~1869 | 8 | 1–3 | 15 % |
| ~10.02.21 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1579 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~03.02.21 | Marko Viitanen Eku |
1573 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~22.01.20 | Nico Vuorinen Satama1 |
1655 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~27.11.19 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1459 | 8 | 1–3 | 78 % |
| ~20.11.19 | Tuomo Lehto MysteryPocket |
1504 | 8 | 3–1 | 67 % |
| ~13.11.19 | Kalle Rajala Cotton |
~1475 | 8 | 3–1 | 74 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29