Dennis Hellström
Par Rocks
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1461
144 peliä
8-pallo
1411
80 peliä
9-pallo
1432
15 peliä
10-pallo
1457
30 peliä
Ura
Pelit
144
Voitto-%
36 %
52–92
Erä-%
41 %
230–332
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
6 | 33 % | 41 % | 1461 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
6 | 17 % | 39 % | 1451 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
18 | 33 % | 38 % | 1469 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 8 % | 28 % | 1410 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
10 | 40 % | 43 % | 1451 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1450 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
14 | 29 % | 37 % | 1456 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
9 | 44 % | 38 % | 1456 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
18 | 28 % | 39 % | 1444 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
21 | 43 % | 45 % | 1505 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
19 | 63 % | 57 % | 1573 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 63 % | 57 % | |
| 8-pallo | 80 | 31 % | 39 % | 1411 |
| 9-pallo | 15 | 27 % | 38 % | 1432 |
| 10-pallo | 30 | 37 % | 41 % | 1457 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1585 | 8 | 0–3 | -11.0 |
| 12.02.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1625 | 8 | 3–1 | +23.5 |
| 08.01.25 | Roni Silvennoinen Proffa |
1626 | 8 | 0–3 | -8.8 |
| 30.10.24 | Tony Silvan Pocket 1 |
1675 | 8 | 2–3 | -7.3 |
| 09.10.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1750 | 9 | 4–2 | +27.5 |
| 25.09.24 | Joni Salovaara Flex |
1501 | 9 | 2–4 | -13.7 |
| 13.03.24 | Jouni Tähti Pirate V |
1789 | 8 | 1–3 | -4.1 |
| 14.02.24 | Atte Paloniemi Härkä 2 |
1869 | 9 | 1–4 | -2.7 |
| 07.02.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1592 | 9 | 4–3 | +22.8 |
| 24.01.24 | Miika Merta Proffa |
1569 | 9 | 2–4 | -10.5 |
| 08.11.23 | Santeri Alanko Pirate V |
1469 | 9 | 3–4 | -15.7 |
| 01.11.23 | Ville Lintula Pocket 1 |
1650 | 9 | 3–4 | -8.4 |
| 05.04.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1748 | 9 | 2–4 | -5.5 |
| 30.03.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1647 | 8 | 1–3 | -9.0 |
| 23.03.23 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
1584 | 8 | 0–3 | -12.0 |
| 15.03.23 | Niko Leikama Korona 1 |
1500 | 9 | 4–1 | +17.0 |
| 08.03.23 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1647 | 8 | 0–3 | -9.1 |
| 01.03.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1668 | 9 | 4–2 | +24.5 |
| 15.02.23 | Arto Henriksson Proffa |
1726 | 9 | 2–4 | -5.9 |
| 08.02.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1651 | 8 | 1–3 | -8.7 |
| 25.01.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1846 | 8 | 3–2 | +29.0 |
| 17.01.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1735 | 9 | 0–4 | -5.3 |
| 08.12.22 | Ville Lintula Pocket 1 |
1699 | 8 | 3–1 | +26.4 |
| 30.11.22 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1719 | 9 | 0–4 | -5.2 |
| 22.11.22 | Kai Keihola Härkä 2 |
1913 | 9 | 1–4 | -1.9 |
| 16.11.22 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1632 | 8 | 2–3 | -8.1 |
| 09.11.22 | Roni Silvennoinen Proffa |
1577 | 8 | 3–0 | +22.8 |
| 02.11.22 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1513 | 8 | 2–3 | -12.4 |
| 11.10.22 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1772 | 9 | 0–4 | -4.1 |
| 04.10.22 | Arto Henriksson Proffa |
1701 | 8 | 3–2 | +26.9 |
| ~03.03.21 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1768 | 10 | 1–3 | -3.7 |
| ~03.02.21 | Pertti Muurainen Bar Koivu 1 |
1741 | 8 | 2–3 | -4.3 |
| ~27.01.21 | Mikko Tuomi Proffa |
1697 | 10 | 1–3 | -5.5 |
| ~13.01.21 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1578 | 10 | 0–3 | -9.7 |
| ~02.12.20 | Rami Arvola Pocket X |
1456 | 8 | 0–3 | -15.6 |
| ~25.11.20 | Tomi Kangas Jaska 1 |
1714 | 10 | 3–0 | +27.0 |
| ~18.11.20 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1846 | 8 | 2–3 | -2.6 |
| ~11.11.20 | Mikko Tuomi Proffa |
1713 | 8 | 0–3 | -5.2 |
| ~21.10.20 | Joonas Lallo Galaxie |
1659 | 8 | 1–3 | -7.0 |
| ~14.10.20 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1694 | 8 | 1–3 | -6.1 |
| ~07.10.20 | Pasi Mettälä Jaska 1 |
1732 | 10 | 0–3 | -5.2 |
| ~30.09.20 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1807 | 8 | 2–3 | -3.7 |
| ~04.03.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1591 | 8 | 1–3 | -10.3 |
| ~12.02.20 | Joni Laiho Jaska2 |
1461 | 8 | 2–3 | -16.8 |
| ~29.01.20 | Jesse Laine Raision Keilis |
1580 | 8 | 3–2 | +21.4 |
| ~22.01.20 | Juha Mehtälä korona 1 |
1744 | 10 | 3–2 | +27.5 |
| ~15.01.20 | Mika Malmlund GBilis |
1506 | 8 | 0–3 | -13.1 |
| ~13.11.19 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1560 | 8 | 2–3 | -11.3 |
| ~06.11.19 | Mikko Ollikainen Aura III |
1436 | 10 | 2–3 | -17.6 |
| ~30.10.19 | Eetu Fromholdt Jaska2 |
1519 | 8 | 3–2 | +19.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29