Juha Mehtälä
Korona 1
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1714
112 peliä
8-pallo
1719
95 peliä
10-pallo
1528
7 peliä · alustava
Ura
Pelit
112
Voitto-%
79 %
88–24
Erä-%
65 %
279–153
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVHHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2020–21 Korona 1 II-Divisioona |
18 | 72 % | 57 % | 1714 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
15 | 53 % | 55 % | 1686 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
13 | 69 % | 58 % | 1793 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
13 | 85 % | 66 % | 1841 |
| 2016–17 Korona 1 II-Divisioona |
24 | 92 % | 73 % | 1834 |
| 2015–16 Bar Korona 1 III-Divisioona A-lohko |
9 | 100 % | 78 % | 1732 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
10 | 60 % | 59 % | 1643 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
10 | 100 % | 77 % | 1637 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 100 % | 77 % | |
| 8-pallo | 95 | 77 % | 64 % | 1719 |
| 10-pallo | 7 | 71 % | 61 % | 1528 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~03.03.21 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1625 | 8 | 2–3 | -20.9 |
| ~17.02.21 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1602 | 8 | 3–1 | +10.6 |
| ~10.02.21 | Veli-Pekka Heinonen Pub Mänty |
1592 | 8 | 3–2 | +10.6 |
| ~03.02.21 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1524 | 8 | 3–1 | +8.3 |
| ~27.01.21 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1557 | 8 | 3–2 | +10.0 |
| ~20.01.21 | Heikki Vihervirta Eku |
1493 | 8 | 0–3 | -25.2 |
| ~13.01.21 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1586 | 8 | 0–3 | -22.8 |
| ~09.12.20 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1647 | 8 | 3–1 | +12.2 |
| ~02.12.20 | Mika Lavi Mr Fox |
1700 | 8 | 3–1 | +15.3 |
| ~25.11.20 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1678 | 8 | 2–3 | -18.6 |
| ~18.11.20 | Jani Juutinen Basso 3 |
1573 | 8 | 3–1 | +9.4 |
| ~11.11.20 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1414 | 8 | 3–0 | +4.7 |
| ~04.11.20 | Harry Vihervirta Eku |
1590 | 8 | 0–3 | -22.6 |
| ~28.10.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1693 | 8 | 3–1 | +14.4 |
| ~21.10.20 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
1543 | 8 | 3–2 | +8.5 |
| ~14.10.20 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1589 | 8 | 3–2 | +10.7 |
| ~07.10.20 | Toni Kallio Pub Mänty |
1605 | 8 | 3–1 | +11.9 |
| ~30.09.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1580 | 8 | 3–2 | +11.3 |
| ~26.02.20 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1468 | 8 | 3–0 | +7.3 |
| ~12.02.20 | Boris Parkkunen GBilis |
1646 | 8 | 0–3 | -18.3 |
| ~05.02.20 | Markus Ylitalo Pocket X |
1546 | 8 | 1–3 | -23.4 |
| ~29.01.20 | Veikko Lehtinen Härkä1 |
1366 | 8 | 3–0 | +3.8 |
| ~22.01.20 | Dennis Hellström Par Rocks |
1430 | 10 | 2–3 | -27.5 |
| ~15.01.20 | Ernest Legayada Aura III |
1500 | 8 | 0–3 | -26.4 |
| ~27.11.19 | Eetu Fromholdt Jaska2 |
1480 | 8 | 3–0 | +5.2 |
| ~20.11.19 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1892 | 8 | 2–3 | -10.8 |
| ~13.11.19 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1492 | 8 | 3–1 | +5.3 |
| ~06.11.19 | Juha Jääskeläinen Poimari 1 |
1629 | 8 | 3–2 | +10.2 |
| ~30.10.19 | Petri Elo GBilis |
1478 | 8 | 3–0 | +5.4 |
| ~23.10.19 | Heidi Kettunen Pocket X |
1402 | 10 | 3–1 | +3.8 |
| ~16.10.19 | Niko Mäki Härkä1 |
1585 | 8 | 0–3 | -24.0 |
| ~09.10.19 | Tony Hellström Par Rocks |
1434 | 8 | 3–0 | +4.0 |
| ~02.10.19 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1663 | 8 | 2–3 | -21.7 |
| ~20.03.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1576 | 8 | 3–2 | +7.4 |
| ~06.03.19 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1611 | 8 | 2–3 | -24.3 |
| ~27.02.19 | Mikko Rautio Iloinen Härkä 1 |
1469 | 8 | 3–1 | +4.0 |
| ~13.02.19 | Mika Keto Härkä V |
1530 | 10 | 3–2 | +5.6 |
| ~06.02.19 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1542 | 8 | 1–3 | -26.8 |
| ~30.01.19 | Dennis Hellström Par Rocks |
1416 | 8 | 3–2 | +2.8 |
| ~16.01.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 2 |
1653 | 10 | 0–3 | -24.2 |
| ~28.11.18 | Mikael Granholm Team Apaja |
1585 | 10 | 3–0 | +5.9 |
| ~14.11.18 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1463 | 8 | 3–0 | +3.3 |
| ~31.10.18 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1840 | 8 | 3–2 | +16.8 |
| ~17.10.18 | Jens Eriksson Par Rocks |
1611 | 8 | 0–3 | -25.5 |
| ~10.10.18 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1387 | 8 | 3–0 | +2.1 |
| ~03.10.18 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1529 | 8 | 3–1 | +4.5 |
| ~11.04.18 | Niko Mäki Iloinen Härkä 1 |
1528 | 8 | 3–2 | +4.6 |
| ~04.04.18 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1528 | 10 | 3–0 | +4.7 |
| ~28.03.18 | Janne Niskanen Iloinen Härkä 1 |
1424 | 8 | 3–1 | +2.8 |
| ~14.03.18 | Markus Ylitalo Pocket X |
1526 | 8 | 2–3 | -27.9 |
Päivitetty 05.11.26 12:29