Dennis Hellström
Par Rocks
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1461
144 peliä
8-pallo
1411
80 peliä
9-pallo
1432
15 peliä
10-pallo
1457
30 peliä
Ura
Pelit
144
Voitto-%
36 %
52–92
Erä-%
41 %
230–332
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
6 | 33 % | 41 % | 1461 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
6 | 17 % | 39 % | 1451 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
18 | 33 % | 38 % | 1469 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 8 % | 28 % | 1410 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
10 | 40 % | 43 % | 1451 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1450 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
14 | 29 % | 37 % | 1456 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
9 | 44 % | 38 % | 1456 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
18 | 28 % | 39 % | 1444 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
21 | 43 % | 45 % | 1505 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
19 | 63 % | 57 % | 1573 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 63 % | 57 % | |
| 8-pallo | 80 | 31 % | 39 % | 1411 |
| 9-pallo | 15 | 27 % | 38 % | 1432 |
| 10-pallo | 30 | 37 % | 41 % | 1457 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~09.10.19 | Teemu Mononen korona 1 |
1444 | 8 | 0–3 | -17.2 |
| ~02.10.19 | Jari Kakko GBilis |
1536 | 8 | 3–1 | +19.9 |
| ~06.03.19 | Manu Randell Team Apaja |
1480 | 8 | 0–3 | -15.3 |
| ~27.02.19 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1482 | 8 | 3–0 | +17.6 |
| ~13.02.19 | Karri Laisti Satama 1 |
1497 | 8 | 3–1 | +19.1 |
| ~06.02.19 | Veikko Lehtinen Iloinen Härkä 1 |
1407 | 8 | 3–2 | +15.7 |
| ~30.01.19 | Juha Mehtälä HV1 |
1824 | 8 | 2–3 | -2.8 |
| ~28.11.18 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1515 | 8 | 1–3 | -12.1 |
| ~14.11.18 | Manu Randell Team Apaja |
1464 | 8 | 1–3 | -15.0 |
| ~31.10.18 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1481 | 8 | 3–0 | +18.6 |
| ~17.10.18 | Jesse Huhtanen HV1 |
1470 | 8 | 2–3 | -14.6 |
| ~10.10.18 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1490 | 8 | 1–3 | -14.3 |
| ~03.10.18 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1825 | 8 | 0–3 | -3.4 |
| ~04.04.18 | Heidi Kettunen Bilis ja Meininki |
1498 | 8 | 3–1 | +18.7 |
| ~04.04.18 | Tuomas Lindberg Bilis ja Meininki |
1683 | 10 | 3–2 | +26.5 |
| ~28.03.18 | Tuomas Lindberg Bilis ja Meininki |
1677 | 10 | 0–3 | -5.9 |
| ~21.03.18 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1787 | 10 | 1–3 | -3.5 |
| ~28.02.18 | Sammy Järnström Proffa |
1654 | 8 | 0–3 | -6.8 |
| ~31.01.18 | Teemu Mononen Höveli 1 |
1472 | 8 | 3–0 | +18.9 |
| ~24.01.18 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
1500 | 8 | 3–0 | +21.0 |
| ~17.01.18 | Janne Haltia Basso II |
1537 | 8 | 0–3 | -9.9 |
| ~29.11.17 | Juho Kelhu Iloinen Härkä 2 |
1709 | 8 | 0–3 | -4.7 |
| ~22.11.17 | Henri Tähtinen Pub Jaska 1 |
1652 | 8 | 2–3 | -6.3 |
| ~15.11.17 | Sami Aaltonen Pocket 1/2 |
1496 | 8 | 0–3 | -12.6 |
| ~01.11.17 | Martin Langford Galaxie 1 |
1624 | 8 | 1–3 | -7.8 |
| ~18.10.17 | Teemu Mononen Höveli 1 |
1457 | 8 | 1–3 | -15.4 |
| ~04.10.17 | Janne Haltia Basso II |
1547 | 8 | 2–3 | -11.9 |
| ~15.03.17 | Jussi Korhonen Tapper`s Inn |
1515 | 8 | 0–3 | -13.9 |
| ~08.03.17 | Santtu Penttilä Höveli 1 |
1619 | 8 | 1–3 | -9.9 |
| ~01.03.17 | Iisko Toivonen Basso II |
1545 | 8 | 3–1 | +19.8 |
| ~22.02.17 | Antti Kuopio Pocket kakkonen |
1667 | 10 | 0–3 | -7.7 |
| ~15.02.17 | Juha Bergius Pocket 1 |
1375 | 8 | 0–3 | -21.1 |
| ~08.02.17 | Petteri Räty KARADOGS |
1437 | 10 | 3–1 | +14.3 |
| ~01.02.17 | Martin Langford Galaxie I |
1578 | 10 | 3–2 | +21.5 |
| ~25.01.17 | Mikael Granholm Team Cassu |
1538 | 10 | 3–2 | +20.7 |
| ~18.01.17 | Olli-Pekka Lehtinen Bar Puoliaika |
1549 | 10 | 0–3 | -11.3 |
| ~23.03.16 | Aku Nordblom BK kakkonen |
1662 | 10 | 0–3 | -7.3 |
| ~16.03.16 | Jesse Huhtanen Höveli1 |
1519 | 8 | 0–3 | -13.5 |
| ~09.03.16 | Jouni Niemelä Pub Jaska 1 |
1479 | 10 | 3–1 | +17.5 |
| ~02.03.16 | Joni Salovaara Galaxie Kakkonen |
1487 | 10 | 3–0 | +18.7 |
| ~24.02.16 | Tien "Honkki" Hoang Lam Pelimies |
1511 | 10 | 1–3 | -12.8 |
| ~17.02.16 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1472 | 10 | 0–3 | -15.3 |
| ~10.02.16 | Otto Haaki Proffa 1 |
1480 | 10 | 1–3 | -15.6 |
| ~27.01.16 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1515 | 10 | 3–1 | +18.8 |
| ~20.01.16 | Saku Tuominen Karadogs |
1739 | 8 | 0–3 | -5.3 |
| ~13.01.16 | Joonas Ekman Pocket 1/2 |
1627 | 10 | 2–3 | -9.1 |
| ~09.12.15 | Antti Kuopio BK kakkonen |
1671 | 10 | 0–3 | -7.8 |
| ~02.12.15 | Kari Hautamäki Höveli1 |
1483 | 10 | 3–0 | +17.2 |
| ~25.11.15 | Janne Järvelä Pub Jaska 1 |
1489 | 8 | 2–3 | -15.3 |
| ~18.11.15 | Jesse Laine Galaxie Kakkonen |
1606 | 10 | 2–3 | -10.6 |
Päivitetty 05.11.26 12:29