Jesse Huhtanen
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1669
162 peliä
8-pallo
1642
106 peliä
9-pallo
1513
34 peliä
10-pallo
1361
22 peliä
Ura
Pelit
162
Voitto-%
51 %
83–79
Erä-%
51 %
350–337
Vire (10 viimeisintä)
VHVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirate V 1. divisioona |
5 | 80 % | 59 % | 1669 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 46 % | 49 % | 1626 |
| 2024 Pirate V Mestaruussarja |
16 | 44 % | 52 % | 1594 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
15 | 33 % | 46 % | 1589 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1643 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
5 | 100 % | 79 % | 1648 |
| 2019–20 Höveli1 IV-Divisioona |
15 | 80 % | 67 % | 1606 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
17 | 53 % | 51 % | 1523 |
| 2017–18 Höveli 1 Mestaruussarja |
19 | 37 % | 44 % | 1482 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
18 | 28 % | 36 % | 1463 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
12 | 25 % | 33 % | 1518 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
16 | 81 % | 71 % | 1623 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 106 | 60 % | 55 % | 1642 |
| 9-pallo | 34 | 44 % | 50 % | 1513 |
| 10-pallo | 22 | 18 % | 34 % | 1361 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.23 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1541 | 8 | 3–1 | +12.7 |
| 15.02.23 | Mika Lauri Cotton 1 |
1411 | 8 | 3–1 | +7.8 |
| 25.01.23 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1693 | 9 | 1–4 | -12.6 |
| 12.01.23 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1375 | 8 | 3–0 | +6.5 |
| 30.11.22 | Rami Arvola Pocket X |
1422 | 8 | 2–3 | -24.8 |
| 24.11.22 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1547 | 9 | 3–4 | -20.9 |
| 09.11.22 | Sami Ek Satama 2 |
1262 | 9 | 4–1 | +3.0 |
| 02.11.22 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1564 | 9 | 4–2 | +12.4 |
| 19.10.22 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1540 | 9 | 1–4 | -21.5 |
| 11.10.22 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1658 | 9 | 4–3 | +16.5 |
| ~03.02.21 | Esa Immonen Höveli 2 |
1451 | 8 | 3–0 | +8.1 |
| ~13.01.21 | Mika Lehtimäki Pub Jaska 3 |
1413 | 8 | 3–0 | +7.1 |
| ~02.12.20 | Petri Kalliokorpi Härkä 4 |
1461 | 8 | 3–1 | +9.0 |
| ~11.11.20 | Janne Ruohonen Aura IV |
1469 | 8 | 3–2 | +9.7 |
| ~14.10.20 | Jari Saarinen Härkä 4 |
1390 | 8 | 3–1 | +7.2 |
| ~11.03.20 | Kari Turkia Pocket Papat |
1476 | 8 | 3–1 | +10.7 |
| ~04.03.20 | Jouni Reinikainen Höveli2 |
1438 | 8 | 1–3 | -23.7 |
| ~26.02.20 | Olli Kilpiä Phoenix |
1317 | 8 | 3–0 | +4.9 |
| ~05.02.20 | Petteri Viitanen Cotton II |
1416 | 8 | 3–0 | +8.0 |
| ~15.01.20 | Linda Joutsijärvi Lindan Pojat |
1416 | 8 | 3–1 | +8.3 |
| ~08.01.20 | Harri Pietiläinen Pirate |
1351 | 8 | 3–1 | +6.4 |
| ~01.01.20 | Jussi Nohkola IVP |
1510 | 8 | 3–2 | +12.8 |
| ~11.12.19 | Tero Rannikko Poimari2 |
1444 | 8 | 3–0 | +10.5 |
| ~27.11.19 | Jaakko Aro Höveli2 |
1498 | 8 | 3–0 | +13.4 |
| ~20.11.19 | Elias Vahala Phoenix |
1456 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~13.11.19 | Miika Rantala Jaska 3 |
1466 | 8 | 3–0 | +13.1 |
| ~30.10.19 | Pasi Silver Moision Olkkari 2 |
1481 | 8 | 3–1 | +14.4 |
| ~16.10.19 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1634 | 8 | 0–3 | -11.2 |
| ~09.10.19 | Hannu Santaluoto Pirate |
1590 | 8 | 3–2 | +19.8 |
| ~02.10.19 | Jere Vähänikkilä IVP |
1530 | 8 | 0–3 | -15.7 |
| ~27.03.19 | Olli-Pekka Lehtinen Pub Jaska 2 |
1546 | 8 | 3–0 | +17.9 |
| ~20.03.19 | Manu Randell Team Apaja |
1510 | 8 | 1–3 | -16.5 |
| ~06.03.19 | Niklas Hörkkö Satama 1 |
1596 | 8 | 1–3 | -13.2 |
| ~27.02.19 | Jaakko Numminen Iloinen Härkä 1 |
1438 | 8 | 2–3 | -21.2 |
| ~13.02.19 | Jussi Laakso Härkä V |
1659 | 8 | 3–2 | +21.5 |
| ~06.02.19 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1447 | 10 | 0–3 | -20.8 |
| ~30.01.19 | Tony Hellström Par Rocks |
1456 | 8 | 3–2 | +12.1 |
| ~23.01.19 | Joni Aaltonen Moision Olkkari |
1597 | 8 | 3–2 | +19.3 |
| ~16.01.19 | Tom Rantanen Bar Koivu 2 |
1665 | 8 | 2–3 | -10.2 |
| ~28.11.18 | Sami Vanne Team Apaja |
1502 | 8 | 3–0 | +15.2 |
| ~21.11.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1644 | 10 | 2–3 | -10.9 |
| ~14.11.18 | Toni Hannula Satama 1 |
1564 | 8 | 3–2 | +18.4 |
| ~07.11.18 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1577 | 8 | 3–1 | +19.9 |
| ~31.10.18 | Reko Suomi Härkä V |
1623 | 10 | 2–3 | -10.6 |
| ~24.10.18 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1519 | 8 | 3–2 | +17.6 |
| ~17.10.18 | Dennis Hellström Par Rocks |
1439 | 8 | 3–2 | +14.6 |
| ~10.10.18 | Joni Aaltonen Moision Olkkari |
1569 | 10 | 2–3 | -12.0 |
| ~04.04.18 | Janne Haltia Basso II |
1528 | 8 | 0–3 | -14.5 |
| ~04.04.18 | Ilir Durmishaj Basso II |
1540 | 8 | 2–3 | -14.6 |
| ~28.03.18 | Janne Haltia Basso II |
1546 | 8 | 3–0 | +18.5 |
Päivitetty 05.11.26 12:29