Juha Hautakorpi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1348
100 peliä
8-pallo
1355
86 peliä
9-pallo
~1420
7 peliä
Ura
Pelit
100
Voitto-%
39 %
39–61
Erä-%
41 %
158–227
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
5 | 40 % | 45 % | 1348 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
6 | 17 % | 26 % | 1347 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
5 | 40 % | 44 % | 1347 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
10 | 50 % | 49 % | 1347 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
8 | 50 % | 47 % | 1343 |
| 2020–21 Pub Jaska 3 IV-Divisioona |
7 | 57 % | 50 % | 1331 |
| 2019–20 Jaska 3 IV-Divisioona |
9 | 44 % | 40 % | 1325 |
| 2018–19 Jaska 3 III-Divisioona |
8 | 50 % | 46 % | 1321 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
8 | 50 % | 47 % | 1318 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
5 | 0 % | 25 % | 1314 |
| 2015–16 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
14 | 21 % | 33 % | 1315 |
| 2014–15 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
8 | 25 % | 32 % | ~1320 |
| 2013–14 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
7 | 57 % | 53 % | ~1320 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 57 % | 53 % | – |
| 8-pallo | 86 | 37 % | 40 % | 1355 |
| 9-pallo | 7 | 43 % | 46 % | ~1420 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Petri Parkkinen O'bass |
1451 | 8 | 3–0 | 32 % |
| 14.10.26 | Jukka Virtanen Jams |
1295 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 08.10.26 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1429 | 9 | 2–3 | 35 % |
| 29.09.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1539 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 16.09.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1665 | 8 | 0–3 | 12 % |
| 25.02.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1643 | 8 | 1–3 | 16 % |
| 15.01.26 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 10.12.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1632 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 03.12.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1653 | 8 | 3–2 | 13 % |
| 22.10.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1757 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 01.10.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1563 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 12.02.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1632 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 14.01.25 | Daniel Stenlund GalaX |
1424 | 9 | 3–0 | 61 % |
| 22.10.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 02.10.24 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1503 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 17.09.24 | Juho Nieminen Semafori |
~1450 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 21.03.24 | Anders Sandell Phoenix |
1486 | 9 | 0–3 | 30 % |
| 06.03.24 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 13.02.24 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 3–2 | 32 % |
| 01.02.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1574 | 8 | 1–3 | 16 % |
| 05.12.23 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1466 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 23.11.23 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1270 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 15.11.23 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 09.11.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 25.10.23 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 8 | 2–3 | 11 % |
| 10.10.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1605 | 9 | 1–3 | 40 % |
| 13.04.23 | Kasper Stormbom Akselintupa |
~1320 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 29.03.23 | Juha Iltanen Akselintupa |
1371 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 15.03.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
~1430 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 25.01.23 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1340 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 18.01.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1565 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 12.01.23 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1622 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 16.11.22 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1341 | 9 | 0–3 | 38 % |
| 02.11.22 | Mika "Lepa" Lehtinen Tarkkis |
1254 | 9 | 3–0 | 62 % |
| ~03.03.21 | Henri Heino Härkä 4 |
~1090 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~17.02.21 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1475 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~03.02.21 | Sanna Saarinen Phoenix |
1157 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~02.12.20 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1476 | 8 | 3–0 | 22 % |
| ~18.11.20 | Jan Sarell Phoenix |
1471 | 8 | 3–0 | 31 % |
| ~28.10.20 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1551 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~07.10.20 | Pasi Höök Höveli 2 |
1355 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~04.03.20 | Eetu Oksanen Poimari2 |
1564 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~26.02.20 | Jani Savolainen Höveli2 |
1337 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~22.01.20 | Timo Ahokari Lindan Pojat |
1297 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~08.01.20 | Jere Lehtilä IVP |
1473 | 8 | 2–3 | 27 % |
| ~20.11.19 | Jouni Reinikainen Höveli2 |
1359 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~06.11.19 | Jani Koivu Moision Olkkari 2 |
~1080 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~23.10.19 | Joni Laine Lindan Pojat |
1467 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~16.10.19 | Sanna Hautamäki Pirate |
1007 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~02.10.19 | Janne Hämäläinen Cotton II |
1349 | 8 | 0–3 | 55 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29