Jukka Salonen
Bar Koivu 2
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1490
36 peliä
8-pallo
1492
36 peliä
Ura
Pelit
36
Voitto-%
50 %
18–18
Erä-%
47 %
56–64
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
1 | 0 % | 0 % | 1490 |
| 2017–18 Bar Koivu2 I-Divisioona |
7 | 57 % | 48 % | 1506 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1478 |
| 2015–16 BK-1 II-Divisioona |
10 | 50 % | 46 % | 1521 |
| 2014–15 BK-1 III-Divisioona |
15 | 60 % | 58 % | 1518 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 36 | 50 % | 47 % | 1492 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~14.11.18 | Nico Vuorinen Moision Olkkari |
1498 | 8 | 0–3 | -16.4 |
| ~11.04.18 | Janne Valtonen Team Apaja |
1578 | 8 | 0–3 | -13.3 |
| ~21.03.18 | Mikko Nousiainen korona1 |
1673 | 8 | 0–3 | -9.7 |
| ~07.03.18 | Niko Mäki Iloinen Härkä 1 |
1525 | 8 | 1–3 | -17.0 |
| ~28.02.18 | Mika Malmlund GBilis |
1549 | 8 | 3–1 | +16.9 |
| ~14.02.18 | Lauri Kauppinen Cotton |
1461 | 8 | 3–0 | +13.5 |
| ~31.01.18 | Jari Palonen Pub Jaska 2 |
1610 | 8 | 3–2 | +21.1 |
| ~01.11.17 | Lauri Kauppinen Cotton |
1495 | 8 | 3–2 | +16.8 |
| ~15.02.17 | Tero Loimovuori Bar Koivu 1 |
1598 | 8 | 0–3 | -11.2 |
| ~07.12.16 | Kimmo Herne FOX 2 |
1509 | 8 | 1–3 | -15.8 |
| ~26.10.16 | Jani Juutinen Basso10 |
1526 | 8 | 1–3 | -15.8 |
| ~30.03.16 | Kari Marttila Fox 2 |
1589 | 8 | 3–2 | +20.0 |
| ~09.03.16 | Tony Jaekel Fox 2 |
1664 | 8 | 1–3 | -9.4 |
| ~24.02.16 | Elmo Johansson Bar Koivu 1 |
1452 | 8 | 3–2 | +14.0 |
| ~10.02.16 | Jari Palonen Pub Jaska 2 |
1448 | 8 | 2–3 | -19.1 |
| ~27.01.16 | Pasi Terävä Pocket 3 |
1423 | 8 | 3–1 | +12.4 |
| ~09.12.15 | Matias Mikkola G-Klubi |
1482 | 8 | 0–3 | -17.8 |
| ~18.11.15 | Arto Henriksson Proffa 2 |
1470 | 8 | 0–3 | -19.2 |
| ~04.11.15 | Jere Vähänikkilä ihan vaan pubi 99 |
1604 | 8 | 1–3 | -13.7 |
| ~28.10.15 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1531 | 8 | 3–0 | +15.7 |
| ~30.09.15 | Jouko Heikkinen Ekun bilis |
1601 | 8 | 3–2 | +19.7 |
| ~11.03.15 | Mikael Karjalainen Semafori |
1477 | 8 | 0–2 | -18.7 |
| ~11.02.15 | Tomi Aaltonen Masa Team |
1589 | 8 | 1–2 | -14.3 |
| ~04.02.15 | Olli Kilpiä Ihan vaan pubi 2 |
1387 | 8 | 2–0 | +9.3 |
| ~21.01.15 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1525 | 8 | 0–2 | -17.6 |
| ~10.12.14 | Miikka Laine Basso 3 |
1526 | 8 | 1–2 | -18.4 |
| ~10.12.14 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1559 | 8 | 2–0 | +15.9 |
| ~10.12.14 | Larri Sankari Höveli 2 |
1470 | 8 | 2–1 | +12.4 |
| ~10.12.14 | Timo Leiniö Pocket 5 |
1524 | 8 | 1–2 | -18.0 |
| ~03.12.14 | Pertti Vigren Semafori |
1465 | 8 | 2–1 | +11.9 |
| ~19.11.14 | Jari Saari Tapper´s InnTres |
1539 | 8 | 2–1 | +16.0 |
| ~29.10.14 | Hannu Idström Ihan vaan pubi 2 |
1516 | 8 | 1–2 | -17.9 |
| ~22.10.14 | Tommi Kankare Old Smuggler |
1536 | 8 | 2–1 | +15.7 |
| ~15.10.14 | Markku Tuominen Iloinen Härkä 3 |
1424 | 8 | 2–0 | +11.2 |
| ~08.10.14 | Elisa Tolppanen Basso 3 |
1482 | 8 | 2–0 | +14.4 |
| ~01.10.14 | Peter Rosenback Höveli 2 |
1500 | 8 | 2–0 | +16.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29