Niko Hörkkö
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1434
56 peliä
8-pallo
1458
35 peliä
9-pallo
1474
6 peliä · alustava
10-pallo
1461
5 peliä · alustava
Ura
Pelit
56
Voitto-%
38 %
21–35
Erä-%
45 %
103–126
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Poimari 2. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1434 |
| 2023 Poimari 2. divisioona |
6 | 50 % | 48 % | 1448 |
| 2022 Poimari 3. divisioona |
5 | 40 % | 43 % | 1440 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
3 | 33 % | 45 % | 1433 |
| 2019–20 Poimari 1 I-Divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1435 |
| 2018–19 Skipo1 II-Divisioona |
6 | 33 % | 46 % | 1428 |
| 2017–18 Skipo 1 II-Divisioona |
9 | 44 % | 53 % | 1433 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
5 | 20 % | 41 % | 1421 |
| 2015–16 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
9 | 33 % | 42 % | 1443 |
| 2013–14 Tapper`s Inn I-Divisioona |
10 | 40 % | 45 % | 1470 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 40 % | 45 % | – |
| 8-pallo | 35 | 40 % | 47 % | 1458 |
| 9-pallo | 6 | 33 % | 38 % | 1474 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 40 % | 1461 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.26 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1498 | 8 | 1–3 | -13.7 |
| 20.04.24 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1429 | 9 | 3–2 | +15.9 |
| 20.03.24 | Tero Honko Cotton 1 |
1492 | 9 | 0–3 | -13.9 |
| 28.02.24 | Erik Wihervuori Raision Keilis 2 |
1441 | 8 | 2–3 | -17.0 |
| 08.02.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1585 | 8 | 2–3 | -11.0 |
| 11.01.24 | Henri Laaksonen Talli |
1462 | 8 | 3–2 | +16.2 |
| 02.11.23 | Henri Laaksonen Talli |
1480 | 8 | 3–1 | +17.9 |
| 22.04.23 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1619 | 8 | 3–2 | +24.4 |
| 22.04.23 | Antton Laine Korona 2 |
1618 | 9 | 1–3 | -7.9 |
| 23.11.22 | Antton Laine Korona 2 |
1569 | 9 | 0–3 | -10.0 |
| 10.11.22 | Jaakko Numminen OMG! |
1379 | 9 | 2–3 | -19.3 |
| 19.10.22 | Katrin Ekstrand Galaxie 3 |
1500 | 9 | 3–1 | +19.0 |
| ~03.03.21 | Juha Vuorenpää Moision Rokkari |
1335 | 10 | 3–0 | +12.1 |
| ~27.01.21 | Torsti Haapio GBilis |
1736 | 8 | 1–3 | -4.6 |
| ~02.12.20 | Ilir Durmishaj Basso 1 |
1587 | 8 | 1–3 | -9.4 |
| ~22.01.20 | Markus Ylitalo Pocket X |
1545 | 8 | 0–3 | -11.6 |
| ~20.11.19 | Miikka Sillanpää Raision Keilis |
1500 | 8 | 3–2 | +19.3 |
| ~27.02.19 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1552 | 8 | 0–3 | -11.0 |
| ~30.01.19 | Mikko Nissilä Fox |
1652 | 8 | 2–3 | -7.5 |
| ~16.01.19 | Henri Laaksonen Talli |
1510 | 8 | 2–3 | -13.7 |
| ~24.10.18 | Aleksi Kojo cotton pub |
1502 | 8 | 3–1 | +18.8 |
| ~10.10.18 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1500 | 8 | 3–0 | +19.6 |
| ~03.10.18 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1542 | 8 | 1–3 | -11.1 |
| ~04.04.18 | Matti Simolin Satama |
1543 | 8 | 1–3 | -11.6 |
| ~07.03.18 | Teemu Levonen Pirate 1 |
1579 | 8 | 2–3 | -10.5 |
| ~07.02.18 | Niko Heinonen Eku bilis |
1473 | 8 | 3–2 | +17.7 |
| ~24.01.18 | Elisa Tolppanen Basso 3 |
1460 | 8 | 2–3 | -15.7 |
| ~29.11.17 | Toni Kallio Pub Mänty |
1543 | 8 | 1–3 | -12.5 |
| ~15.11.17 | Ville-santeri Salminen Pirate 1 |
1411 | 8 | 3–0 | +14.2 |
| ~01.11.17 | Rami Elmeranta Ihan vaan pubi |
1556 | 8 | 3–1 | +21.6 |
| ~18.10.17 | Mikko Kaarmela Satama |
1529 | 8 | 2–3 | -12.1 |
| ~04.10.17 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1528 | 8 | 3–0 | +20.8 |
| ~22.02.17 | Santtu Penttilä Höveli 1 |
1602 | 10 | 2–3 | -8.7 |
| ~01.02.17 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1485 | 8 | 1–3 | -14.1 |
| ~11.01.17 | Manu Randell Team Cassu |
1486 | 8 | 3–1 | +18.8 |
| ~16.11.16 | Joni Aaltonen Höveli 1 |
1675 | 10 | 1–3 | -6.3 |
| ~12.10.16 | Niko Sjölund Galaxie I |
1530 | 8 | 2–3 | -12.1 |
| ~16.03.16 | Janne Järvelä Pub Jaska 1 |
1477 | 8 | 3–1 | +18.4 |
| ~02.03.16 | Ilmari Siltala Pelimies |
1473 | 10 | 2–3 | -14.5 |
| ~10.02.16 | Petteri Hagström Satama 1 |
1563 | 8 | 0–3 | -11.0 |
| ~03.02.16 | Saku Tuominen Karadogs |
1717 | 10 | 0–3 | -5.8 |
| ~27.01.16 | Tony Hellström Par Rocks |
1463 | 8 | 2–3 | -16.4 |
| ~09.12.15 | Kari Hautamäki Höveli1 |
1466 | 8 | 3–0 | +16.5 |
| ~25.11.15 | Jari Marttila Galaxie Kakkonen |
1493 | 8 | 3–2 | +18.6 |
| ~14.10.15 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1488 | 8 | 0–3 | -14.3 |
| ~30.09.15 | Tomi Salminen BK kakkonen |
1414 | 8 | 2–3 | -18.6 |
| ~02.04.14 | Niko Ramstedt Jalokolo |
1530 | – | 1–3 | -13.9 |
| ~26.02.14 | Joonas Österlund Taimon Krouvi |
1549 | – | 0–3 | -13.7 |
| ~19.02.14 | – Jalokolo |
– | luovutus | ||
| ~29.01.14 | Antti Katajainen Tapper`s InnToo |
1442 | – | 3–1 | +14.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29