Otto Haaki
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1494
31 peliä
8-pallo
1493
27 peliä
9-pallo
1498
2 peliä · alustava
10-pallo
1515
1 peliä · alustava
Ura
Pelit
31
Voitto-%
45 %
14–17
Erä-%
45 %
55–66
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1494 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
2 | 50 % | 44 % | 1507 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
2 | 50 % | 56 % | 1504 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
2 | 50 % | 38 % | 1507 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
6 | 83 % | 71 % | 1503 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1431 |
| 2017–18 Proffa 2 III-Divisioona |
5 | 40 % | 42 % | 1470 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
3 | 0 % | 25 % | 1484 |
| 2015–16 Proffa 1 Mestaruussarja |
4 | 100 % | 71 % | 1522 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
2 | 0 % | 14 % | 1456 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1487 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 1 | 0 % | 0 % | – |
| 8-pallo | 27 | 44 % | 45 % | 1493 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 50 % | 1498 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 75 % | 1515 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Rami Tulonen Aura III |
1573 | 8 | 2–3 | -13.0 |
| 19.12.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1497 | 8 | 3–2 | +16.3 |
| 03.12.24 | Taneli Hotanen Semafori |
1566 | 9 | 1–3 | -13.2 |
| 31.01.23 | Ralf Brass Satama 1 |
1467 | 9 | 3–1 | +15.0 |
| 05.10.22 | Janne Rantanen Semafori |
1473 | 8 | 2–3 | -17.5 |
| ~25.11.20 | Ville Sarkki Satama 1 |
1519 | 8 | 0–3 | -16.2 |
| ~30.09.20 | Veli-Matti Ahia Talli |
1584 | 8 | 3–2 | +19.7 |
| ~29.01.20 | Ari Nieminen Härkä3 |
1446 | 8 | 3–2 | +14.0 |
| ~20.11.19 | Toni Ojala Härkä 4 |
1605 | 8 | 0–3 | -11.3 |
| ~13.11.19 | Juuso Kottonen Satama II |
1548 | 8 | 3–0 | +19.0 |
| ~23.10.19 | Sami Soiluva Aura IV |
1503 | 8 | 3–0 | +17.8 |
| ~16.10.19 | Juri Rebane Härkä3 |
1462 | 8 | 3–1 | +16.7 |
| ~09.10.19 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1418 | 8 | 3–0 | +15.4 |
| ~13.03.19 | Markus Kanervo Talli |
1483 | 8 | 1–3 | -14.3 |
| ~30.01.19 | Kenneth Nyman Aura III |
1672 | 8 | 1–3 | -7.1 |
| ~17.10.18 | Rami Tulonen Aura III |
1453 | 8 | 0–3 | -16.8 |
| ~21.03.18 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1488 | 8 | 1–3 | -15.9 |
| ~28.02.18 | Janne Juvonen G 6 |
1558 | 8 | 1–3 | -13.3 |
| ~22.11.17 | Esa Jalovuo Ihan Vaan Pubi 2 |
1451 | 8 | 3–1 | +14.5 |
| ~01.11.17 | Joonas Grönberg Tapper`s InnTres |
1499 | 8 | 0–3 | -16.1 |
| ~04.10.17 | Kasper Suominen Koivu 3 |
1495 | 8 | 3–1 | +16.5 |
| ~15.03.17 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1582 | 8 | 0–3 | -12.1 |
| ~14.12.16 | Samuli Laakso Cotton Pub |
1618 | 8 | 2–3 | -11.0 |
| ~05.10.16 | Tero Konstari Pocket - Bilis ja Meininki |
1546 | 8 | 1–3 | -14.9 |
| ~16.03.16 | Ilmari Siltala Pelimies |
1475 | 8 | 3–1 | +14.5 |
| ~24.02.16 | Ralf Brass Satama 1 |
1401 | 8 | 3–1 | +11.7 |
| ~10.02.16 | Dennis Hellström Par Rocks |
1472 | 10 | 3–1 | +15.6 |
| ~07.10.15 | Jesse Huhtanen Höveli1 |
1641 | 8 | 3–2 | +23.8 |
| ~10.12.14 | Lassi Heiskanen Pub Jaska 1 |
1539 | 8 | 1–3 | -12.8 |
| ~15.10.14 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1453 | 8 | 0–3 | -17.5 |
| ~12.02.14 | Jonas Masalin Biljardikahvila |
1558 | – | 0–3 | -13.4 |
Päivitetty 05.11.26 12:29