Antti Toivonen
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1628
101 peliä
8-pallo
1644
80 peliä
9-pallo
1503
9 peliä · alustava
10-pallo
1472
2 peliä · alustava
Ura
Pelit
101
Voitto-%
56 %
57–44
Erä-%
54 %
222–190
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 2 3. divisioona |
2 | 100 % | 67 % | 1628 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
8 | 38 % | 42 % | 1603 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
15 | 67 % | 62 % | 1658 |
| 2020–21 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
14 | 64 % | 58 % | 1646 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
4 | 0 % | 14 % | 1583 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
13 | 77 % | 62 % | 1623 |
| 2017–18 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
13 | 23 % | 40 % | 1511 |
| 2016–17 Bar Koivu 1 I-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | 1597 |
| 2015–16 Bar Koivu 1 II-Divisioona |
9 | 56 % | 55 % | 1556 |
| 2013–14 Koivu Mestaruussarja |
10 | 60 % | 54 % | 1525 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 60 % | 54 % | – |
| 8-pallo | 80 | 59 % | 56 % | 1644 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 44 % | 1503 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 40 % | 1472 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Pertti Vigren Semafori |
1527 | 9 | 3–1 | +12.0 |
| 22.10.26 | Mika Inermo Jams |
1549 | 9 | 3–2 | +13.5 |
| 06.02.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1594 | 8 | 1–3 | -17.2 |
| 30.01.25 | Timo Sipilä Poimari |
1607 | 9 | 3–4 | -17.4 |
| 18.12.24 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1420 | 8 | 3–0 | +7.4 |
| 05.12.24 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1588 | 8 | 3–2 | +14.7 |
| 19.11.24 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1591 | 8 | 0–3 | -17.9 |
| 14.11.24 | Antton Laine Korona 1 |
1575 | 8 | 2–3 | -19.5 |
| 23.10.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1767 | 9 | 0–4 | -11.4 |
| 17.10.24 | Karoliina Taipale Pocket X |
1391 | 8 | 3–2 | +5.7 |
| 22.04.23 | Jani Hallikas Talli |
1468 | 8 | 3–0 | +8.3 |
| 22.04.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1654 | 9 | 1–3 | -16.6 |
| 22.04.23 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1797 | 8 | 0–3 | -10.7 |
| 06.04.23 | Juho Jalo Viskibassot |
1597 | 8 | 3–1 | +12.9 |
| 23.03.23 | Jani Hallikas Talli |
1459 | 9 | 1–3 | -25.3 |
| 14.03.23 | Santtu Penttilä Flex |
1694 | 9 | 3–0 | +17.0 |
| 07.03.23 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1684 | 8 | 1–3 | -16.2 |
| 07.02.23 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1545 | 8 | 3–0 | +10.1 |
| 01.02.23 | Kari Sinisalo Viskibassot |
1468 | 8 | 3–1 | +7.6 |
| 01.12.22 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1469 | 9 | 0–3 | -25.2 |
| 24.11.22 | Jonne Järvi Viskibassot |
1388 | 8 | 3–0 | +4.7 |
| 16.11.22 | Joonas Grönberg Talli |
1453 | 8 | 3–1 | +6.7 |
| 08.11.22 | Miikkael "Miksu" Söderlund Flex |
1720 | 9 | 3–2 | +18.5 |
| 18.10.22 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1551 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| 05.10.22 | Janne Haltia Viskibassot |
1490 | 8 | 3–0 | +9.2 |
| ~03.03.21 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1735 | 8 | 3–2 | +20.9 |
| ~17.02.21 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1526 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~10.02.21 | Markku Taurula Eku |
1438 | 8 | 3–0 | +8.9 |
| ~03.02.21 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1716 | 8 | 2–3 | -11.5 |
| ~13.01.21 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1560 | 8 | 1–3 | -19.4 |
| ~09.12.20 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1731 | 8 | 1–3 | -12.2 |
| ~02.12.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1580 | 8 | 3–1 | +13.5 |
| ~25.11.20 | Harry Vihervirta Eku |
1579 | 8 | 3–2 | +14.1 |
| ~18.11.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1687 | 8 | 3–1 | +19.9 |
| ~11.11.20 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1611 | 8 | 3–0 | +17.3 |
| ~28.10.20 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1592 | 8 | 2–3 | -16.3 |
| ~14.10.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1561 | 8 | 2–3 | -18.6 |
| ~07.10.20 | Harry Vihervirta Eku |
1555 | 8 | 3–1 | +13.8 |
| ~30.09.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1688 | 8 | 3–2 | +20.7 |
| ~05.02.20 | Sami Jokinen Pocket 1 |
1876 | 8 | 0–3 | -5.1 |
| ~29.01.20 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1829 | 8 | 0–3 | -6.6 |
| ~15.01.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1778 | 8 | 2–3 | -8.5 |
| ~09.10.19 | Hans Roine Pocket 1 |
1535 | 8 | 0–3 | -19.9 |
| ~10.04.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1553 | 8 | 3–2 | +13.4 |
| ~03.04.19 | Janne Valtonen Team Apaja |
1649 | 8 | 3–2 | +18.7 |
| ~27.03.19 | Mikael Granholm Team Apaja |
1569 | 8 | 3–2 | +15.7 |
| ~20.03.19 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1431 | 8 | 3–2 | +10.1 |
| ~27.02.19 | Reko Suomi Härkä V |
1622 | 8 | 3–0 | +19.5 |
| ~13.02.19 | Tero Tähtinen Team Apaja |
1517 | 8 | 3–0 | +15.4 |
| ~30.01.19 | Matti Simolin Satama 1 |
1549 | 8 | 3–1 | +17.7 |
Päivitetty 05.11.26 12:29