Reko Suomi
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1465
134 peliä
8-pallo
1454
116 peliä
9-pallo
1500
2 peliä · alustava
10-pallo
1511
1 peliä · alustava
Ura
Pelit
134
Voitto-%
54 %
73–61
Erä-%
51 %
265–258
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 1 3. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1465 |
| 2025 Höveli 1 3. divisioona |
7 | 43 % | 47 % | 1486 |
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
5 | 20 % | 26 % | 1496 |
| 2023 Cantina Pirate 4. divisioona |
8 | 38 % | 44 % | 1537 |
| 2022 Cantina Pirate 4. divisioona |
12 | 67 % | 53 % | 1594 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
8 | 75 % | 68 % | 1573 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
10 | 30 % | 32 % | 1552 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1611 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
11 | 64 % | 51 % | 1612 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
21 | 67 % | 61 % | 1595 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
10 | 70 % | 62 % | 1540 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
15 | 40 % | 41 % | 1471 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
15 | 53 % | 53 % | 1505 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 53 % | 53 % | |
| 8-pallo | 116 | 54 % | 50 % | 1454 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 38 % | 1500 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | 1511 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~23.10.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1807 | 8 | 1–3 | -7.2 |
| ~02.10.19 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1511 | 8 | 0–3 | -20.5 |
| ~20.03.19 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1423 | 8 | 3–2 | +8.4 |
| ~27.02.19 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1545 | 8 | 0–3 | -19.5 |
| ~13.02.19 | Esa Järvinen HV1 |
1578 | 8 | 3–0 | +14.7 |
| ~06.02.19 | Mikko Iivonen Team Apaja |
1479 | 8 | 3–2 | +10.8 |
| ~30.01.19 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1443 | 8 | 3–1 | +9.7 |
| ~16.01.19 | Jens Eriksson Par Rocks |
1633 | 8 | 1–3 | -14.5 |
| ~28.11.18 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1459 | 8 | 3–0 | +10.2 |
| ~21.11.18 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1377 | 8 | 2–3 | -25.6 |
| ~07.11.18 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1616 | 8 | 1–3 | -16.8 |
| ~31.10.18 | Jesse Huhtanen HV1 |
1502 | 10 | 3–2 | +10.6 |
| ~17.10.18 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1504 | 8 | 3–0 | +11.2 |
| ~21.03.18 | Kari Sinisalo Basso 3 |
1403 | 8 | 3–2 | +7.7 |
| ~07.03.18 | Jani Saaristo Skipo 1 |
1505 | 8 | 3–2 | +12.1 |
| ~28.02.18 | Johannes Heinävaara AURA III |
1638 | 8 | 3–2 | +18.9 |
| ~07.02.18 | Niko Karhu Empty pockets |
1454 | 8 | 3–0 | +11.2 |
| ~31.01.18 | Aleksi Vyyryläinen Ihan vaan pubi |
1492 | 8 | 3–2 | +13.5 |
| ~24.01.18 | Niko Heinonen Eku bilis |
1465 | 8 | 0–3 | -20.6 |
| ~22.11.17 | Tuomo Lehto FOX 2 |
1472 | 8 | 2–3 | -21.2 |
| ~15.11.17 | Janne Saaristo Skipo 1 |
1709 | 8 | 3–2 | +22.2 |
| ~08.11.17 | Rami Tulonen AURA III |
1497 | 8 | 3–1 | +13.4 |
| ~25.10.17 | Erkko Lehtonen Empty pockets |
1481 | 8 | 1–3 | -20.2 |
| ~04.10.17 | Mikko Kaarmela Satama |
1509 | 8 | 0–3 | -19.9 |
| ~12.04.17 | Roope Palmu Pub Jaska 2 |
1534 | 8 | 2–3 | -19.6 |
| ~05.04.17 | Ville Lintula Pub Jaska 2 |
1598 | 8 | 1–3 | -17.5 |
| ~29.03.17 | Roope Palmu Pub Jaska 2 |
1565 | 8 | 3–0 | +13.6 |
| ~22.03.17 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1502 | 8 | 3–2 | +11.3 |
| ~08.03.17 | Jaakko Koivula Empty pockets |
1476 | 8 | 3–0 | +10.7 |
| ~01.03.17 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1798 | 8 | 2–3 | -7.9 |
| ~22.02.17 | Juha Hautakorpi Pub Jaska 2 |
1354 | 8 | 3–0 | +6.3 |
| ~08.02.17 | Jere Salminen Pocket X |
1598 | 8 | 3–2 | +16.8 |
| ~01.02.17 | Juha Mäkelä Tapper`s InnTres |
1344 | 8 | 3–1 | +6.7 |
| ~25.01.17 | Totte Sarlin Pocket Papat |
1496 | 8 | 3–1 | +13.0 |
| ~18.01.17 | Jonne Piiroinen Höveli2 |
1505 | 8 | 1–3 | -19.4 |
| ~11.01.17 | Sami Hautalahti Ihan vaan pubi 2 |
1418 | 8 | 3–0 | +9.4 |
| ~14.12.16 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1471 | 8 | 0–3 | -21.4 |
| ~07.12.16 | Billy Haavisto Old Smuggler |
1522 | 8 | 3–0 | +13.4 |
| ~30.11.16 | Jaakko Koivula Empty pockets |
1415 | 8 | 3–0 | +9.3 |
| ~16.11.16 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1515 | 8 | 3–1 | +14.1 |
| ~09.11.16 | Petri Haapanen Bar Koivu 2 |
1634 | 8 | 1–3 | -13.0 |
| ~02.11.16 | Tom Rantanen Pocket X |
1732 | 8 | 1–3 | -9.3 |
| ~26.10.16 | Touko Kankaanranta Tapper`s InnTres |
1484 | 8 | 3–2 | +12.3 |
| ~19.10.16 | Eero Vuorinen Pocket Papat |
1467 | 8 | 3–1 | +12.1 |
| ~12.10.16 | Titta Halonen Höveli2 |
1483 | 8 | 3–1 | +13.4 |
| ~06.04.16 | Tommi Suojanen Galaxie 3 |
1502 | 8 | 2–1 | +14.9 |
| ~30.03.16 | Tommi Suojanen Galaxie 3 |
1483 | 8 | 1–2 | -18.8 |
| ~16.03.16 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1532 | 8 | 2–1 | +16.2 |
| ~09.03.16 | Markus Niemi ihan vaan pubi 72 |
1497 | 8 | 2–0 | +15.3 |
| ~02.03.16 | Teemu Louhe Old Smuggler |
1461 | 8 | 2–1 | +14.3 |
Päivitetty 05.11.26 12:29