Reko Suomi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1456
134 peliä
8-pallo
1472
116 peliä
9-pallo
~1400
2 peliä
10-pallo
~1400
1 peliä
Ura
Pelit
134
Voitto-%
54 %
73–61
Erä-%
51 %
265–258
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 1 3. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1456 |
| 2025 Höveli 1 3. divisioona |
7 | 43 % | 47 % | 1457 |
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
5 | 20 % | 26 % | 1460 |
| 2023 Cantina Pirate 4. divisioona |
8 | 38 % | 44 % | 1467 |
| 2022 Cantina Pirate 4. divisioona |
12 | 67 % | 53 % | 1476 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
8 | 75 % | 68 % | 1494 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
10 | 30 % | 32 % | 1500 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1509 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
11 | 64 % | 51 % | 1516 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
21 | 67 % | 61 % | 1521 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
10 | 70 % | 62 % | 1521 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
15 | 40 % | 41 % | 1519 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
15 | 53 % | 53 % | ~1520 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 53 % | 53 % | – |
| 8-pallo | 116 | 54 % | 50 % | 1472 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 38 % | ~1400 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Mika Lehtimäki Pub Jaska |
1356 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 05.02.26 | Juho Sipilä Jams |
1635 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 13.01.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 11.12.25 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1455 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 02.12.25 | Tepi Lehto Jams |
1213 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 25.11.25 | Vesa Heiskanen Bar Koivu 3 |
1463 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 20.11.25 | Tommi Peltonen Semafori |
1412 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 02.10.25 | Tommi Peltonen Semafori |
1412 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 26.02.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 0–3 | 56 % |
| 15.01.25 | Taneli Hotanen Semafori |
1506 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 27.11.24 | Kim Laakso GalaX |
~1310 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 30.10.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 24.09.24 | Juho Nieminen Semafori |
~1450 | 8 | 1–3 | 75 % |
| 19.03.24 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 30.01.24 | Miro Hepola Eku |
1224 | 8 | 0–3 | 90 % |
| 21.11.23 | Henri Huurre Basso 3 |
1587 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 14.11.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 07.11.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 8 | 3–1 | 27 % |
| 01.11.23 | Mika Lehtimäki Jaska |
1352 | 8 | 2–3 | 78 % |
| 24.10.23 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1642 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 10.10.23 | Marko Vienonen Tarkkis |
~1410 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 22.04.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1467 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 04.04.23 | Tommi Kankare Tarkkis |
1449 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 22.03.23 | Kasper Stormbom Akselintupa |
~1320 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 07.03.23 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1691 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 18.01.23 | Marko Vienonen Tarkkis |
~1410 | 8 | 0–3 | 72 % |
| 10.01.23 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1445 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 06.12.22 | Joni Raudasoja Jaska |
1181 | 8 | 3–2 | 94 % |
| 22.11.22 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1378 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 16.11.22 | Arto Sipilä Akselintupa |
1545 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 01.11.22 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1694 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 19.10.22 | Henri Tähtinen Jaska |
1674 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 05.10.22 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1379 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~17.02.21 | Mirka Kivikkö Härkä 4 |
~1200 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~10.02.21 | Eero Kaunisto Galaxie 3 |
1467 | 8 | 3–0 | 47 % |
| ~27.01.21 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1430 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~09.12.20 | – Phoenix |
8 | luovutus | ||
| ~25.11.20 | Jani Kallioinen Galaxie 3 |
1423 | 8 | 3–1 | 71 % |
| ~11.11.20 | Ville Ehrlund Aura IV |
~1160 | 8 | 3–0 | 93 % |
| ~28.10.20 | Jyri Laakso Pub Jaska 3 |
1295 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~14.10.20 | Mirka Kivikkö Härkä 4 |
~1200 | 8 | 2–3 | 89 % |
| ~30.09.20 | Toni Koski Höveli 2 |
1431 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~11.03.20 | Hannu Idström korona 1 |
1496 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~04.03.20 | Jussi Laaksonen GBilis |
1698 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~26.02.20 | Timo Leiniö Pocket X |
1675 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~12.02.20 | Jarkko Kylander Härkä1 |
1685 | 8 | 3–2 | 25 % |
| ~22.01.20 | Eetu Fromholdt Jaska2 |
1625 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~15.01.20 | Juha Jääskeläinen Poimari 1 |
1585 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~06.11.19 | Jere Salminen Pocket X |
1581 | 8 | 0–3 | 39 % |
| ~30.10.19 | Miika Merta Härkä1 |
1617 | 8 | 3–1 | 45 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29