Teemu Hämäläinen
Pirates
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1502
130 peliä
8-pallo
1506
116 peliä
9-pallo
1469
4 peliä · alustava
Ura
Pelit
130
Voitto-%
48 %
63–67
Erä-%
49 %
254–264
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Pirates 3. divisioona |
2 | 0 % | 14 % | 1502 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
7 | 29 % | 45 % | 1525 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
15 | 47 % | 46 % | 1539 |
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
14 | 64 % | 53 % | 1554 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
13 | 31 % | 37 % | 1507 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
12 | 50 % | 53 % | 1542 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
12 | 58 % | 55 % | 1542 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
20 | 50 % | 52 % | 1527 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
11 | 64 % | 62 % | 1506 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
14 | 36 % | 43 % | 1453 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 52 % | 1517 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 60 % | 52 % | |
| 8-pallo | 116 | 48 % | 49 % | 1506 |
| 9-pallo | 4 | 25 % | 45 % | 1469 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1466 | 8 | 1–3 | -18.5 |
| 10.10.24 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1823 | 8 | 0–3 | -4.9 |
| 03.04.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1738 | 8 | 2–3 | -7.5 |
| 13.03.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1421 | 8 | 3–1 | +11.5 |
| 28.02.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1702 | 8 | 1–3 | -8.7 |
| 10.01.24 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1777 | 9 | 2–4 | -6.4 |
| 14.12.23 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1546 | 8 | 3–1 | +17.2 |
| 29.11.23 | Petteri Forsström Proffa |
1599 | 8 | 2–3 | -12.9 |
| 25.10.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1733 | 8 | 2–3 | -7.9 |
| 22.04.23 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1489 | 9 | 2–4 | -19.1 |
| 08.03.23 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1712 | 8 | 0–3 | -9.7 |
| 01.03.23 | Rami Tulonen Aura III |
1657 | 8 | 1–3 | -12.6 |
| 07.02.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1550 | 8 | 3–2 | +15.3 |
| 01.02.23 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
1500 | 9 | 4–0 | +13.6 |
| 25.01.23 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1671 | 8 | 0–3 | -11.2 |
| 19.01.23 | Mika Lavi Satama 2 |
1679 | 8 | 1–3 | -11.3 |
| 12.01.23 | Ilmari Siltala Pub Mänty |
1505 | 8 | 3–1 | +13.5 |
| 14.12.22 | Johannes Heinävaara Aura III |
1527 | 8 | 0–3 | -18.4 |
| 15.11.22 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1657 | 8 | 0–3 | -13.1 |
| 09.11.22 | Miika Kaunisto Satama 2 |
1550 | 8 | 3–1 | +14.7 |
| 02.11.22 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1379 | 8 | 3–1 | +8.0 |
| 26.10.22 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1689 | 9 | 2–4 | -11.2 |
| 19.10.22 | Mika Lauri Cotton 1 |
1454 | 8 | 3–0 | +10.8 |
| 11.10.22 | Santeri Hyppönen Pocket X |
1560 | 8 | 3–2 | +16.3 |
| ~17.02.21 | Mika Malmlund GBilis |
1547 | 8 | 3–2 | +16.5 |
| ~10.02.21 | Nico Ylistupa Poimari 1 |
1497 | 8 | 0–3 | -18.7 |
| ~03.02.21 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1525 | 8 | 3–0 | +15.3 |
| ~27.01.21 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 1 |
1634 | 8 | 1–3 | -12.4 |
| ~20.01.21 | Juha Vuorenpää Moision Rokkari |
1306 | 8 | 3–2 | +6.4 |
| ~13.01.21 | Elmo Johansson Grillihärkä |
1383 | 8 | 3–1 | +9.3 |
| ~09.12.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1518 | 8 | 2–3 | -17.7 |
| ~25.11.20 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1570 | 8 | 3–2 | +17.5 |
| ~18.11.20 | Jani Lehtonen Pub Jaska 2 |
1572 | 8 | 3–2 | +18.4 |
| ~04.11.20 | Juha Hirvonen Moision Rokkari |
1523 | 8 | 3–2 | +16.9 |
| ~28.10.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
1511 | 8 | 2–3 | -16.4 |
| ~21.10.20 | Mikko Ollikainen Aura III |
1430 | 8 | 3–2 | +12.6 |
| ~07.10.20 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1461 | 8 | 2–3 | -18.9 |
| ~30.09.20 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1552 | 8 | 3–2 | +18.1 |
| ~04.03.20 | Jari Kakko GBilis |
1572 | 8 | 0–3 | -13.6 |
| ~26.02.20 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1653 | 8 | 0–3 | -10.6 |
| ~12.02.20 | Jesse Laihonen Härkä1 |
1797 | 8 | 3–2 | +27.0 |
| ~05.02.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1643 | 8 | 3–1 | +23.0 |
| ~29.01.20 | Sami Ollila Aura III |
1623 | 8 | 1–3 | -10.2 |
| ~22.01.20 | Timo Huhta Jaska2 |
1455 | 8 | 3–0 | +15.0 |
| ~15.01.20 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1527 | 8 | 1–3 | -14.4 |
| ~27.11.19 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1542 | 8 | 2–3 | -14.3 |
| ~20.11.19 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1658 | 8 | 2–3 | -9.7 |
| ~13.11.19 | Antti Fabre GBilis |
1479 | 8 | 3–2 | +15.0 |
| ~30.10.19 | Niko Mäki Härkä1 |
1609 | 8 | 1–3 | -11.6 |
| ~16.10.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1596 | 8 | 0–3 | -12.7 |
Päivitetty 05.11.26 12:29