Teemu Hämäläinen
Pirates
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1556
130 peliä
8-pallo
1561
116 peliä
9-pallo
~1600
4 peliä
Ura
Pelit
130
Voitto-%
48 %
63–67
Erä-%
49 %
254–264
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Pirates 3. divisioona |
2 | 0 % | 14 % | 1556 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
7 | 29 % | 45 % | 1558 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
15 | 47 % | 46 % | 1557 |
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
14 | 64 % | 53 % | 1557 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
13 | 31 % | 37 % | 1556 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
12 | 50 % | 53 % | 1555 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
12 | 58 % | 55 % | 1553 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
20 | 50 % | 52 % | 1549 |
| 2015–16 Pirate III-Divisioona A-lohko |
11 | 64 % | 62 % | 1546 |
| 2014–15 Iloinen Härkã 4 I-Divisioona |
14 | 36 % | 43 % | ~1540 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 52 % | ~1540 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 60 % | 52 % | – |
| 8-pallo | 116 | 48 % | 49 % | 1561 |
| 9-pallo | 4 | 25 % | 45 % | ~1600 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1504 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 10.10.24 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 0–3 | 8 % |
| 03.04.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1843 | 8 | 2–3 | 18 % |
| 13.03.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 28.02.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1842 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 10.01.24 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1935 | 9 | 2–4 | 7 % |
| 14.12.23 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1613 | 8 | 3–1 | 36 % |
| 29.11.23 | Petteri Forsström Proffa |
1679 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 25.10.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1830 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 22.04.23 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 9 | 2–4 | 52 % |
| 08.03.23 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1666 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 01.03.23 | Rami Tulonen Aura III |
1591 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 07.02.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 01.02.23 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
~1550 | 9 | 4–0 | 60 % |
| 25.01.23 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1721 | 8 | 0–3 | 26 % |
| 19.01.23 | Mika Lavi Satama 2 |
1684 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 12.01.23 | Ilmari Siltala Pub Mänty |
1538 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 14.12.22 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 15.11.22 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1765 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 09.11.22 | Miika Kaunisto Satama 2 |
1531 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 02.11.22 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1362 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 26.10.22 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 9 | 2–4 | 30 % |
| 19.10.22 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 11.10.22 | Santeri Hyppönen Pocket X |
1508 | 8 | 3–2 | 57 % |
| ~17.02.21 | Mika Malmlund GBilis |
1546 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~10.02.21 | Nico Ylistupa Poimari 1 |
~1420 | 8 | 0–3 | 78 % |
| ~03.02.21 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1547 | 8 | 3–0 | 47 % |
| ~27.01.21 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 1 |
1723 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~20.01.21 | Juha Vuorenpää Moision Rokkari |
1382 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~13.01.21 | Elmo Johansson Grillihärkä |
1397 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~09.12.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~25.11.20 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1576 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~18.11.20 | Jani Lehtonen Pub Jaska 2 |
1622 | 8 | 3–2 | 37 % |
| ~04.11.20 | Juha Hirvonen Moision Rokkari |
1559 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~28.10.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
~1550 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~21.10.20 | Mikko Ollikainen Aura III |
1462 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~07.10.20 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1454 | 8 | 2–3 | 67 % |
| ~30.09.20 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1654 | 8 | 3–2 | 36 % |
| ~04.03.20 | Jari Kakko GBilis |
1631 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~26.02.20 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1685 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~12.02.20 | Jesse Laihonen Härkä1 |
1784 | 8 | 3–2 | 17 % |
| ~05.02.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1705 | 8 | 3–1 | 29 % |
| ~29.01.20 | Sami Ollila Aura III |
1704 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~22.01.20 | Timo Huhta Jaska2 |
1521 | 8 | 3–0 | 52 % |
| ~15.01.20 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1604 | 8 | 1–3 | 46 % |
| ~27.11.19 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1652 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~20.11.19 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1750 | 8 | 2–3 | 18 % |
| ~13.11.19 | Antti Fabre GBilis |
1757 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~30.10.19 | Niko Mäki Härkä1 |
1633 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~16.10.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1617 | 8 | 0–3 | 37 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29