Eero Junnila
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1398
130 peliä
8-pallo
1384
95 peliä
9-pallo
1423
17 peliä
10-pallo
1422
14 peliä
Ura
Pelit
130
Voitto-%
25 %
32–98
Erä-%
36 %
193–340
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1398 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1399 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
6 | 33 % | 46 % | 1385 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1381 |
| 2022 Pocket X 1. divisioona |
5 | 20 % | 33 % | 1365 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
11 | 18 % | 30 % | 1372 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
17 | 18 % | 29 % | 1397 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1397 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
12 | 25 % | 38 % | 1390 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
15 | 33 % | 41 % | 1401 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
10 | 30 % | 34 % | 1342 |
| 2014–15 Moision Olkkari 2 II-Divisioona |
22 | 18 % | 34 % | 1318 |
| 2013–14 Moision Olkkari I-Divisioona |
4 | 0 % | 25 % | 1442 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 4 | 0 % | 25 % | |
| 8-pallo | 95 | 25 % | 36 % | 1384 |
| 9-pallo | 17 | 29 % | 40 % | 1423 |
| 10-pallo | 14 | 21 % | 34 % | 1422 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~20.11.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1740 | 8 | 1–3 | -3.1 |
| ~13.11.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
1857 | 10 | 1–3 | -1.7 |
| ~06.11.19 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1692 | 10 | 0–3 | -4.1 |
| ~30.10.19 | Tero Konstari Proffa |
1476 | 10 | 2–3 | -11.3 |
| ~23.10.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1698 | 10 | 1–3 | -4.3 |
| ~16.10.19 | Kai Keihola Jaska 1 |
1773 | 8 | 0–3 | -3.0 |
| ~09.10.19 | Janne Kuusisto Basso1 |
1590 | 8 | 1–3 | -7.5 |
| ~02.10.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1479 | 8 | 1–3 | -12.3 |
| ~10.04.19 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1605 | 8 | 1–3 | -7.7 |
| ~03.04.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1566 | 8 | 3–2 | +23.8 |
| ~13.02.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1579 | 10 | 2–3 | -8.0 |
| ~06.02.19 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1466 | 8 | 3–2 | +20.4 |
| ~30.01.19 | Janne Niskanen Iloinen Härkä 1 |
1457 | 10 | 3–1 | +20.9 |
| ~28.11.18 | Rickard Malm Par Rocks |
1422 | 10 | 1–3 | -13.2 |
| ~14.11.18 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1533 | 8 | 1–3 | -9.0 |
| ~31.10.18 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1478 | 8 | 1–3 | -11.7 |
| ~10.10.18 | Mika Hilpilä HV1 |
1560 | 8 | 0–3 | -8.8 |
| ~21.03.18 | Santtu Penttilä Pub Jaska 2 |
1619 | 8 | 0–3 | -7.0 |
| ~14.03.18 | Petri Vahtera Bar Koivu2 |
1460 | 8 | 0–3 | -13.8 |
| ~07.03.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1605 | 8 | 0–3 | -8.2 |
| ~28.02.18 | Petteri Räty korona1 |
1543 | 8 | 3–0 | +22.4 |
| ~14.02.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1570 | 8 | 3–2 | +24.2 |
| ~31.01.18 | Jari Kakko GBilis |
1661 | 8 | 2–3 | -5.2 |
| ~17.01.18 | Atte Paloniemi Tapper`s Inn |
1629 | 10 | 2–3 | -6.3 |
| ~29.11.17 | Lauri Linden Pub Jaska 2 |
1619 | 8 | 1–3 | -6.8 |
| ~15.11.17 | Karoliina Taipale Pocket X |
1454 | 8 | 3–0 | +19.7 |
| ~01.11.17 | Paavo Vaari Team Apaja |
1581 | 8 | 2–3 | -7.6 |
| ~18.10.17 | Mika Malmlund GBilis |
1555 | 8 | 2–3 | -8.8 |
| ~04.10.17 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1470 | 8 | 0–3 | -12.8 |
| ~05.04.17 | Veikko Lehtinen Iloinen Härkä 1 |
1462 | 8 | 3–0 | +19.7 |
| ~29.03.17 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1674 | 8 | 0–3 | -5.1 |
| ~15.03.17 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1452 | 8 | 3–1 | +19.9 |
| ~01.03.17 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1576 | 8 | 3–0 | +25.4 |
| ~22.02.17 | Sami Maisalo FOX 2 |
1533 | 8 | 2–3 | -8.2 |
| ~08.02.17 | Kristian Mahnala Pocket - Bilis ja Meininki |
1700 | 8 | 3–1 | +28.8 |
| ~01.02.17 | Samuli Laakso Cotton Pub |
1613 | 8 | 0–3 | -5.1 |
| ~18.01.17 | Mikko Nieminen GBilis United |
1595 | 8 | 0–3 | -5.8 |
| ~14.12.16 | Miika Koivikko Pub Mänty 2 |
1655 | 8 | 0–3 | -4.4 |
| ~07.12.16 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 1 |
1597 | 8 | 2–3 | -6.0 |
| ~16.11.16 | Tony Jaekel FOX 2 |
1669 | 8 | 1–3 | -4.3 |
| ~02.11.16 | Tero Konstari Pocket - Bilis ja Meininki |
1561 | 8 | 2–3 | -7.4 |
| ~19.10.16 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1636 | 8 | 0–3 | -5.4 |
| ~12.10.16 | Jari Kakko GBilis United |
1666 | 8 | 2–3 | -4.8 |
| ~05.10.16 | Kimi Toivonen Basso10 |
1470 | 8 | 3–2 | +21.6 |
| ~16.03.16 | Joni Aaltonen Aura B |
1653 | 8 | 0–3 | -4.7 |
| ~24.02.16 | Pihla Korvenranta Team Cassu |
1438 | 8 | 3–0 | +21.0 |
| ~17.02.16 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä 2 |
1500 | 8 | 1–3 | -8.9 |
| ~10.02.16 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1494 | 8 | 1–3 | -9.5 |
| ~03.02.16 | Lauri Kauppinen Cotton pub |
1526 | 8 | 3–2 | +24.5 |
| ~25.11.15 | Iisko Toivonen Basso 2 |
1543 | 8 | 0–3 | -7.1 |
Päivitetty 05.11.26 12:29