Juha Vuorenpää
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1484
146 peliä
8-pallo
1498
110 peliä
9-pallo
1460
7 peliä · alustava
10-pallo
1419
9 peliä · alustava
Ura
Pelit
146
Voitto-%
29 %
43–103
Erä-%
39 %
231–356
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 2 4. divisioona |
5 | 60 % | 57 % | 1484 |
| 2025 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
21 | 52 % | 51 % | 1466 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
9 | 33 % | 48 % | 1360 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1349 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
1 | 0 % | 43 % | 1311 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
10 | 20 % | 33 % | 1323 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
15 | 7 % | 24 % | 1335 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1387 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
13 | 38 % | 48 % | 1370 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
12 | 25 % | 39 % | 1323 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1329 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
14 | 21 % | 38 % | 1310 |
| 2013–14 Moision Olkkari I-Divisioona |
20 | 15 % | 26 % | 1340 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 15 % | 26 % | |
| 8-pallo | 110 | 34 % | 42 % | 1498 |
| 9-pallo | 7 | 29 % | 46 % | 1460 |
| 10-pallo | 9 | 11 % | 27 % | 1419 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~17.02.21 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1491 | 8 | 3–2 | +23.6 |
| ~03.02.21 | Mikko Nieminen GBilis |
1513 | 8 | 1–3 | -7.9 |
| ~27.01.21 | Elmo Johansson Grillihärkä |
1374 | 8 | 3–2 | +19.4 |
| ~20.01.21 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1547 | 8 | 2–3 | -6.4 |
| ~09.12.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1626 | 8 | 1–3 | -4.5 |
| ~25.11.20 | Rami Tulonen Aura III |
1566 | 8 | 2–3 | -6.1 |
| ~28.10.20 | Janne Haltia Basso 1 |
1496 | 8 | 2–3 | -8.7 |
| ~21.10.20 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1596 | 8 | 0–3 | -5.7 |
| ~07.10.20 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1687 | 8 | 0–3 | -3.7 |
| ~11.03.20 | Oskari Päiviö Galaxie |
1611 | 10 | 2–3 | -5.6 |
| ~04.03.20 | Sammy Järnström Proffa |
1665 | 8 | 0–3 | -4.4 |
| ~26.02.20 | Nuno Francisco Härkä2 |
1797 | 10 | 0–3 | -2.2 |
| ~12.02.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1775 | 10 | 2–3 | -2.5 |
| ~05.02.20 | Janne Haltia Basso1 |
1530 | 8 | 1–3 | -8.7 |
| ~22.01.20 | Ville Lintula Pocket 1 |
1666 | 8 | 1–3 | -4.8 |
| ~15.01.20 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1748 | 10 | 1–3 | -3.2 |
| ~08.01.20 | Sammy Järnström Proffa |
1660 | 8 | 1–3 | -5.1 |
| ~11.12.19 | Nuno Francisco Härkä2 |
1771 | 8 | 1–3 | -3.0 |
| ~04.12.19 | Santtu Penttilä Jaska 1 |
1617 | 10 | 0–3 | -6.5 |
| ~27.11.19 | Elisa Tolppanen Basso1 |
1400 | 8 | 3–2 | +17.7 |
| ~06.11.19 | Tommi Laine Galaxie |
1732 | 10 | 0–3 | -3.5 |
| ~30.10.19 | Arto Henriksson Proffa |
1630 | 10 | 1–3 | -5.9 |
| ~16.10.19 | Aki Mundolin Jaska 1 |
1657 | 8 | 0–3 | -5.4 |
| ~09.10.19 | Janne Haltia Basso1 |
1547 | 8 | 1–3 | -9.1 |
| ~27.02.19 | Paavo Vaari Team Apaja |
1665 | 8 | 0–3 | -5.5 |
| ~13.02.19 | Jere Salminen Pocket X |
1676 | 8 | 0–3 | -5.4 |
| ~06.02.19 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1435 | 8 | 0–3 | -15.0 |
| ~23.01.19 | Tomy Salo HV1 |
1434 | 8 | 3–1 | +17.8 |
| ~07.11.18 | Tommi Uusitalo Team Apaja |
1452 | 8 | 2–3 | -14.0 |
| ~31.10.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1634 | 8 | 1–3 | -7.1 |
| ~24.10.18 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1497 | 8 | 3–2 | +20.6 |
| ~17.10.18 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1603 | 8 | 3–2 | +25.3 |
| ~11.04.18 | Markus Kanervo Tapper`s Inn |
1443 | 10 | 3–0 | +20.2 |
| ~04.04.18 | Markus Kanervo Tapper`s Inn |
1430 | 8 | 1–3 | -13.0 |
| ~28.03.18 | Markus Kanervo Tapper`s Inn |
1451 | 8 | 3–0 | +20.8 |
| ~21.03.18 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1489 | 8 | 3–1 | +23.3 |
| ~14.02.18 | Mikael Granholm Team Apaja |
1546 | 8 | 0–3 | -7.0 |
| ~07.02.18 | Sami Laitervo Iloinen Härkä 1 |
1519 | 8 | 3–0 | +24.9 |
| ~24.01.18 | Mikko Andersson Cotton |
1526 | 8 | 1–3 | -7.1 |
| ~17.01.18 | Markus Kanervo Tapper`s Inn |
1452 | 8 | 1–3 | -10.1 |
| ~29.11.17 | Janne Rantanen Pub Jaska 2 |
1479 | 8 | 2–3 | -9.4 |
| ~15.11.17 | Jere Salminen Pocket X |
1588 | 8 | 3–0 | +26.9 |
| ~01.11.17 | Janne Valtonen Team Apaja |
1472 | 8 | 2–3 | -9.0 |
| ~18.10.17 | Antti Koivula GBilis |
1525 | 8 | 1–3 | -7.4 |
| ~04.10.17 | Miikkael "Miksu" Söderlund Tapper`s Inn |
1584 | 8 | 0–3 | -5.8 |
| ~12.04.17 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1550 | 8 | 1–3 | -7.0 |
| ~29.03.17 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 1 |
1619 | 8 | 0–3 | -5.2 |
| ~22.03.17 | Miika Koivikko Pub Mänty 2 |
1531 | 8 | 0–3 | -8.1 |
| ~08.03.17 | Olli-Pekka Vaimala Eku bilis |
1474 | 8 | 2–3 | -10.7 |
| ~15.02.17 | Sammy Järnström Proffa |
1608 | 8 | 2–3 | -6.2 |
Päivitetty 05.11.26 12:29