Juha Vuorenpää
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1484
146 peliä
8-pallo
1498
110 peliä
9-pallo
1460
7 peliä · alustava
10-pallo
1419
9 peliä · alustava
Ura
Pelit
146
Voitto-%
29 %
43–103
Erä-%
39 %
231–356
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 2 4. divisioona |
5 | 60 % | 57 % | 1484 |
| 2025 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
21 | 52 % | 51 % | 1466 |
| 2024 Moision Olkkari 2 5. divisioona |
9 | 33 % | 48 % | 1360 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1349 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
1 | 0 % | 43 % | 1311 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
10 | 20 % | 33 % | 1323 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
15 | 7 % | 24 % | 1335 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1387 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
13 | 38 % | 48 % | 1370 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
12 | 25 % | 39 % | 1323 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1329 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
14 | 21 % | 38 % | 1310 |
| 2013–14 Moision Olkkari I-Divisioona |
20 | 15 % | 26 % | 1340 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 15 % | 26 % | |
| 8-pallo | 110 | 34 % | 42 % | 1498 |
| 9-pallo | 7 | 29 % | 46 % | 1460 |
| 10-pallo | 9 | 11 % | 27 % | 1419 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| ~25.01.17 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1706 | 8 | 1–3 | -3.9 |
| ~07.12.16 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1477 | 8 | 3–2 | +21.9 |
| ~30.11.16 | Niko Heinonen Eku bilis |
1460 | 8 | 3–1 | +22.1 |
| ~23.11.16 | Kari Koskinen Basso 3 |
1480 | 8 | 1–3 | -9.5 |
| ~16.11.16 | Ville Tuomi FOX 2 |
1442 | 8 | 2–3 | -11.5 |
| ~26.10.16 | Karita Suvanto Cotton Pub |
1489 | 8 | 3–0 | +23.3 |
| ~12.10.16 | Joni Salovaara GBilis United |
1446 | 8 | 1–3 | -10.8 |
| ~23.03.16 | Ville-pekka Manner Basso 2 |
1412 | 8 | 3–2 | +20.6 |
| ~02.03.16 | Olli-Pekka Lehtinen Bar Puoliaika |
1569 | 8 | 2–3 | -6.0 |
| ~17.02.16 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä 2 |
1588 | 8 | 3–1 | +27.2 |
| ~27.01.16 | Miika Kyynäräinen Tapper`s InnToo |
1471 | 8 | 2–3 | -8.6 |
| ~18.11.15 | Jouni Tähti Aura B |
1718 | 8 | 0–3 | -2.6 |
| ~21.10.15 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä 2 |
1621 | 8 | 1–3 | -4.4 |
| ~30.09.15 | Henri Laaksonen Tapper`s InnToo |
1538 | 8 | 2–3 | -6.8 |
| ~01.04.15 | Faton Bajzinca Basso 10 |
1527 | 8 | 1–3 | -7.4 |
| ~18.03.15 | Lauri Kauppinen Cottun pub |
1565 | 8 | 2–3 | -6.4 |
| ~04.03.15 | Jouko Heikkinen Ekubilis |
1570 | 8 | 1–3 | -6.4 |
| ~25.02.15 | Lauri Salmi Pocket 3 |
1531 | 8 | 1–3 | -7.9 |
| ~04.02.15 | Miika Kyynäräinen Tapper´s InnToo |
1451 | 8 | 3–1 | +21.9 |
| ~21.01.15 | Santeri Nieminen Galaxie 3 |
1536 | 8 | 1–3 | -7.3 |
| ~07.01.15 | Eero Junnila Moision Olkkari 2 |
1396 | 8 | 1–3 | -13.3 |
| ~03.12.14 | Rami-Markus Elmeranta Ihan vaan pubi 1 |
1529 | 8 | 1–3 | -8.2 |
| ~26.11.14 | Heikki Vihervirta Ekubilis |
1506 | 8 | 1–3 | -9.4 |
| ~12.11.14 | Janne Haltia Basso 2 |
1491 | 8 | 0–3 | -10.4 |
| ~29.10.14 | Atte Paloniemi Tapper´s InnToo |
1516 | 8 | 2–3 | -9.8 |
| ~22.10.14 | Ville Uoti Pub Jaska 2 |
1484 | 8 | 3–0 | +21.8 |
| ~08.10.14 | Mikko Kalliomäki Basso 10 |
1484 | 8 | 1–3 | -10.6 |
| ~01.10.14 | Matti Häkkänen Moision Olkkari 2 |
1500 | 8 | 3–1 | +22.9 |
| ~19.03.14 | Ari Nissi Iloinen Härkä 2 |
1479 | – | 1–3 | -10.3 |
| ~12.03.14 | Mikael Granholm Team Cassu |
1472 | – | 0–3 | -11.1 |
| ~05.03.14 | Mikko Jokinen Tapper`s Inn |
1504 | – | 2–3 | -10.2 |
| ~26.02.14 | Jonne Rinne Pirate 1 |
1484 | – | 1–3 | -11.5 |
| ~12.02.14 | Eero Kaunisto Galaxie 2 |
1454 | – | 0–3 | -13.4 |
| ~05.02.14 | Marko Jalonen Taimon Krouvi |
1531 | – | 0–3 | -10.5 |
| ~29.01.14 | Johannes Heinävaara Jalokolo |
1572 | – | 1–3 | -9.3 |
| ~22.01.14 | Ville Koskipohja Fox I |
1483 | – | 3–2 | +19.9 |
| ~15.01.14 | Matti Irjala Proffa 2 |
1522 | – | 0–3 | -10.9 |
| ~08.01.14 | Joonas Grönberg Tapper`s InnToo |
1421 | – | 0–3 | -16.1 |
| ~11.12.13 | Arttu Wahlström Iloinen Härkä 2 |
1513 | – | 0–3 | -12.5 |
| ~04.12.13 | Mikael Granholm Team Cassu |
1490 | – | 0–3 | -14.2 |
| ~27.11.13 | Markus Kanervo Tapper`s Inn |
1518 | – | 3–2 | +20.0 |
| ~20.11.13 | Reko Suomi Pirate 1 |
1550 | – | 1–3 | -11.2 |
| ~06.11.13 | Pyry Hautamäki Galaxie 2 |
1485 | – | 1–3 | -14.7 |
| ~30.10.13 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1531 | – | 0–3 | -13.2 |
| ~23.10.13 | Johannes Heinävaara Jalokolo |
1516 | – | 1–3 | -14.5 |
| ~16.10.13 | Pekka Lindholm Fox I |
1499 | – | 1–3 | -16.0 |
| ~09.10.13 | Matti Irjala Proffa 2 |
1516 | – | 1–3 | -16.0 |
| ~02.10.13 | Joonas Grönberg Tapper`s InnToo |
1500 | – | 3–0 | +16.0 |
Päivitetty 05.11.26 12:29