Manu Randell
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1653
138 peliä
8-pallo
1588
80 peliä
9-pallo
1582
45 peliä
10-pallo
1523
6 peliä · alustava
Ura
Pelit
138
Voitto-%
52 %
72–66
Erä-%
52 %
292–267
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
8 | 88 % | 66 % | 1653 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
13 | 54 % | 57 % | 1603 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
14 | 64 % | 59 % | 1620 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
14 | 64 % | 57 % | 1591 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
12 | 50 % | 50 % | 1532 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
10 | 40 % | 46 % | 1522 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
9 | 56 % | 50 % | 1543 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1508 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1474 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
9 | 33 % | 43 % | 1468 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 33 % | 45 % | 1507 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 67 % | 59 % | 1531 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1469 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 29 % | 42 % | |
| 8-pallo | 80 | 48 % | 50 % | 1588 |
| 9-pallo | 45 | 62 % | 57 % | 1582 |
| 10-pallo | 6 | 67 % | 59 % | 1523 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.23 | Marko Nurmi Fox |
1679 | 9 | 0–3 | -10.9 |
| 08.02.23 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1487 | 9 | 3–1 | +13.1 |
| 18.01.23 | Joel Puura Talli |
1483 | 9 | 3–0 | +13.5 |
| 01.12.22 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1574 | 9 | 0–3 | -15.0 |
| 17.11.22 | Jaakko Koivula Viskibassot |
1413 | 9 | 1–3 | -23.0 |
| 09.11.22 | Atte Paloniemi Talli |
1867 | 9 | 2–3 | -5.2 |
| 03.11.22 | Mika Malmlund Bar Koivu 2 |
1520 | 9 | 3–1 | +13.8 |
| 25.10.22 | Aki Mundolin Flex |
1780 | 9 | 1–3 | -7.5 |
| 20.10.22 | Tony Tuomi Fox |
1507 | 9 | 3–1 | +13.5 |
| 11.10.22 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1516 | 9 | 3–1 | +14.6 |
| 04.10.22 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1721 | 9 | 3–2 | +24.3 |
| ~10.02.21 | Jani Juutinen Basso 3 |
1552 | 8 | 1–3 | -15.3 |
| ~03.02.21 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
1503 | 8 | 3–0 | +15.1 |
| ~13.01.21 | Tom Rantanen Korona 1 |
1711 | 8 | 0–3 | -8.4 |
| ~09.12.20 | Ville Tuomi Mr Fox |
1424 | 8 | 0–3 | -21.7 |
| ~25.11.20 | Jani Juutinen Basso 3 |
1563 | 8 | 3–0 | +17.3 |
| ~18.11.20 | Miika Laukkanen Bar Koivu 2 |
1472 | 8 | 3–0 | +13.7 |
| ~04.11.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1574 | 8 | 1–3 | -14.3 |
| ~28.10.20 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
1560 | 8 | 0–3 | -15.6 |
| ~07.10.20 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1587 | 8 | 3–1 | +18.5 |
| ~30.09.20 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1672 | 8 | 2–3 | -10.3 |
| ~11.03.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1601 | 8 | 1–3 | -14.0 |
| ~04.03.20 | Matias Sutinen korona 1 |
1484 | 8 | 3–0 | +13.3 |
| ~12.02.20 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1676 | 8 | 3–2 | +22.7 |
| ~05.02.20 | Elmo Johansson Härkä1 |
1429 | 8 | 3–1 | +12.4 |
| ~22.01.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1583 | 8 | 3–2 | +20.2 |
| ~27.11.19 | Ville Aholainen Härkä V |
1547 | 10 | 0–3 | -13.9 |
| ~13.11.19 | Hannu Idström korona 1 |
1443 | 10 | 3–1 | +13.9 |
| ~30.10.19 | Jere Salminen Pocket X |
1676 | 8 | 0–3 | -8.4 |
| ~09.10.19 | Sami Ollila Aura III |
1613 | 8 | 2–3 | -11.3 |
| ~10.04.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 2 |
1616 | 8 | 1–3 | -11.7 |
| ~03.04.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1756 | 8 | 0–3 | -6.8 |
| ~20.03.19 | Jesse Huhtanen HV1 |
1521 | 8 | 3–1 | +16.5 |
| ~13.03.19 | Janne Rantanen Pub Jaska 2 |
1465 | 8 | 3–0 | +14.6 |
| ~06.03.19 | Dennis Hellström Par Rocks |
1465 | 8 | 3–0 | +15.3 |
| ~13.02.19 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1397 | 8 | 2–3 | -20.7 |
| ~30.01.19 | Jere Salminen Pocket X |
1666 | 8 | 0–3 | -9.3 |
| ~23.01.19 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1449 | 8 | 3–2 | +13.8 |
| ~16.01.19 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 1 |
1504 | 8 | 3–1 | +17.1 |
| ~14.11.18 | Dennis Hellström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–1 | +15.0 |
| ~24.10.18 | Santtu Haavisto Härkä V |
1375 | 8 | 3–1 | +12.5 |
| ~17.10.18 | Timo Leiniö Pocket X |
1565 | 8 | 2–3 | -11.4 |
| ~03.10.18 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1582 | 8 | 0–3 | -11.2 |
| ~21.03.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1594 | 8 | 1–3 | -11.2 |
| ~14.03.18 | Toni Finnholm Cotton |
1664 | 8 | 2–3 | -8.7 |
| ~28.02.18 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1521 | 8 | 3–1 | +18.1 |
| ~31.01.18 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1739 | 8 | 0–3 | -5.9 |
| ~24.01.18 | Pasi Huila Bar Koivu2 |
1515 | 8 | 3–1 | +18.3 |
| ~29.11.17 | Miro Leino Pocket X |
1503 | 8 | 1–3 | -14.9 |
| ~22.11.17 | Aleksi Kojo Cotton |
1541 | 8 | 3–0 | +19.7 |
Päivitetty 05.11.26 12:29