Manu Randell
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1618
138 peliä
8-pallo
1604
80 peliä
9-pallo
1614
45 peliä
10-pallo
~1560
6 peliä
Ura
Pelit
138
Voitto-%
52 %
72–66
Erä-%
52 %
292–267
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
8 | 88 % | 66 % | 1618 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
13 | 54 % | 57 % | 1617 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
14 | 64 % | 59 % | 1615 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
14 | 64 % | 57 % | 1611 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
12 | 50 % | 50 % | 1605 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
10 | 40 % | 46 % | 1595 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
9 | 56 % | 50 % | 1591 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1587 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1584 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
9 | 33 % | 43 % | 1582 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 33 % | 45 % | 1583 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 67 % | 59 % | ~1580 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | ~1580 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 29 % | 42 % | – |
| 8-pallo | 80 | 48 % | 50 % | 1604 |
| 9-pallo | 45 | 62 % | 57 % | 1614 |
| 10-pallo | 6 | 67 % | 59 % | ~1560 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Antti Nummelin Pub Jaska |
1460 | 9 | 0–3 | 74 % |
| 27.10.26 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1394 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 21.10.26 | Tommi Peltonen Semafori |
1410 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 14.10.26 | Petteri Viitanen Bar Koivu 2 |
1330 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 08.10.26 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1719 | 8 | 3–0 | 34 % |
| 30.09.26 | Sami Koskivaara O'bass |
1559 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 24.09.26 | Jerry Tuominen Jams |
1483 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 16.09.26 | Joni Laiho Pub Jaska |
1455 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 11.02.26 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1316 | 9 | 4–0 | 89 % |
| 28.01.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1687 | 9 | 4–3 | 41 % |
| 21.01.26 | Timo Sipilä Poimari |
1534 | 9 | 4–3 | 56 % |
| 14.01.26 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 4–0 | 72 % |
| 07.01.26 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 8 | 2–3 | 69 % |
| 18.12.25 | Jan Sarell Pirates |
1498 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 25.11.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1501 | 9 | 3–4 | 73 % |
| 20.11.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 29.10.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 2–4 | 66 % |
| 22.10.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 15.10.25 | Sanna Grönblom Jaska |
~1170 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 01.10.25 | Boris Parkkunen Poimari |
1658 | 9 | 1–4 | 42 % |
| 25.09.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 4–0 | 75 % |
| 02.04.25 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1709 | 9 | 2–3 | 37 % |
| 27.03.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1692 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 19.03.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1647 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 12.03.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1658 | 9 | 3–1 | 32 % |
| 05.03.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 3–0 | 70 % |
| 12.02.25 | Niilo Kesälä Talli |
1436 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 22.01.25 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 18.12.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1540 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 04.12.24 | Harry Vihervirta Fox |
1601 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 27.11.24 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1591 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 13.11.24 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1553 | 9 | 3–1 | 45 % |
| 06.11.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1649 | 9 | 1–3 | 37 % |
| 16.10.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 9 | 3–2 | 45 % |
| 18.09.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–2 | 69 % |
| 20.04.24 | Tomi Salminen Talli |
1697 | 9 | 0–3 | 44 % |
| 20.04.24 | Niilo Kesälä Talli |
1434 | 9 | 3–1 | 77 % |
| 20.04.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1661 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 20.04.24 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 10.04.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1612 | 9 | 0–3 | 52 % |
| 03.04.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1612 | 9 | 3–1 | 50 % |
| 27.03.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 9 | 3–0 | 51 % |
| 20.03.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1612 | 9 | 1–3 | 51 % |
| 14.02.24 | Niilo Kesälä Talli |
1433 | 9 | 3–2 | 75 % |
| 24.01.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1461 | 9 | 3–0 | 69 % |
| 23.11.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 08.11.23 | Kristian "Krisu" Stenroos Galaxie 3 |
1483 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 19.10.23 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 04.10.23 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 9 | 3–0 | 70 % |
| 07.03.23 | Petri Vahtera Bar Koivu 2 |
1398 | 8 | 2–3 | 76 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29