Marko Nurmi
Fox 2
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1645
181 peliä
8-pallo
1700
137 peliä
9-pallo
1584
44 peliä
Ura
Pelit
181
Voitto-%
69 %
124–57
Erä-%
61 %
419–273
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Fox 2 5. divisioona |
17 | 88 % | 75 % | 1645 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
13 | 54 % | 47 % | 1641 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
16 | 75 % | 65 % | 1641 |
| 2022 Fox 2. divisioona |
13 | 54 % | 55 % | 1643 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
9 | 67 % | 57 % | 1649 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
15 | 80 % | 67 % | 1651 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
15 | 73 % | 61 % | 1652 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1652 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
18 | 50 % | 51 % | 1647 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
23 | 61 % | 55 % | 1645 |
| 2014–15 Fox 2 II-Divisioona |
24 | 75 % | 67 % | ~1647 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 137 | 69 % | 61 % | 1700 |
| 9-pallo | 44 | 66 % | 59 % | 1584 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Niko Fromholdt Linnunpönttö |
1382 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 11.04.26 | Jari Kakko Linnunpönttö |
1611 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 11.04.26 | Timo Takala Linnunpönttö |
1482 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 08.04.26 | Axel Weppling Par Rocks 2 |
~1459 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 25.03.26 | Linus Weppling Par Rocks 2 |
1500 | 9 | 0–3 | 82 % |
| 24.02.26 | Mika Väihkönen Höveli 2 |
~1351 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 11.02.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1593 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 28.01.26 | Jouni Wallin Parakorona |
~1345 | 9 | 3–0 | 84 % |
| 20.01.26 | Eetu Lindholm Flex 2 |
~1225 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 14.01.26 | Henri Laiho Linnunpönttö |
1552 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 17.12.25 | Miia Keto Höveli 2 |
1299 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 11.12.25 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1397 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 27.11.25 | Memma Tarvainen Parakorona |
1263 | 9 | 3–1 | 87 % |
| 28.10.25 | Perttu Olenius Höveli 2 |
~1263 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 21.10.25 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 2 |
1390 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 30.09.25 | Jesse Kärki Flex 2 |
~1297 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 24.09.25 | Jussi Heikkonen Linnunpönttö |
~1363 | 9 | 3–0 | 79 % |
| 12.03.25 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 05.03.25 | Antti Välilä OMG! |
1658 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 12.02.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1691 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 21.01.25 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1592 | 9 | 0–3 | 63 % |
| 15.01.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1473 | 9 | 0–3 | 76 % |
| 09.01.25 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 3–0 | 59 % |
| 18.12.24 | Jarno Heinonen Talli |
1576 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 12.12.24 | Jonne Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1323 | 9 | 3–2 | 89 % |
| 04.12.24 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1330 | 9 | 3–2 | 83 % |
| 27.11.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 20.11.24 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1555 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 31.10.24 | Jussi Korhonen Talli |
1544 | 9 | 1–3 | 62 % |
| 16.10.24 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1330 | 9 | 0–3 | 83 % |
| 04.04.24 | Jesse Murtomäki Galaxie Shooters |
1247 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 27.03.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1687 | 9 | 3–1 | 41 % |
| 19.03.24 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1467 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 13.03.24 | Sanna Saarinen Phoenix |
1145 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 27.02.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 9 | 0–3 | 55 % |
| 14.02.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1468 | 9 | 1–3 | 78 % |
| 07.02.24 | Timi Teikari Jaska |
1457 | 9 | 3–0 | 82 % |
| 31.01.24 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1290 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 29.11.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1519 | 9 | 2–3 | 64 % |
| 23.11.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 16.11.23 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 9 | 3–1 | 70 % |
| 08.11.23 | Robert Seger GalaX |
~1241 | 9 | 3–0 | 91 % |
| 31.10.23 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1311 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 25.10.23 | Juha Hautakorpi Jaska |
1346 | 8 | 3–2 | 89 % |
| 18.10.23 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1289 | 9 | 3–2 | 94 % |
| 05.10.23 | Teemu Tuparinne Tarkkis |
1416 | 9 | 1–3 | 84 % |
| 22.03.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1520 | 9 | 1–3 | 78 % |
| 14.03.23 | Kari Sinisalo Viskibassot |
1439 | 9 | 3–1 | 76 % |
| 02.03.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1629 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 15.02.23 | Manu Randell Raision Keilis |
1605 | 9 | 3–0 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29