Mikko Nissilä
Vanha Elo: voitto tai tappio, alku 1500. Alle 10 pelin luokitus on alustava. Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1654
197 peliä
8-pallo
1677
195 peliä
9-pallo
1469
2 peliä · alustava
Ura
Pelit
197
Voitto-%
58 %
114–83
Erä-%
55 %
423–352
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 2026 O'bass 3. divisioona |
6 | 83 % | 79 % | 1654 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
9 | 56 % | 51 % | 1602 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
13 | 46 % | 47 % | 1580 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
18 | 67 % | 59 % | 1605 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1532 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 53 % | 1604 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 59 % | 1607 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
18 | 61 % | 56 % | 1621 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
20 | 75 % | 61 % | 1666 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
21 | 33 % | 43 % | 1528 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
23 | 57 % | 53 % | 1593 |
| 2014–15 Fox 2 II-Divisioona |
24 | 67 % | 59 % | 1582 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Elo |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 195 | 58 % | 55 % | 1677 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 0 % | 1469 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. Elo | Peli | Erät | Elo ± |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.22 | Toni Hannula Satama 1 |
1675 | 8 | 2–3 | -13.7 |
| 24.11.22 | Sami Aikio Semafori |
1505 | 8 | 3–2 | +11.2 |
| 15.11.22 | Eero Kaunisto Galaxie 3 |
1483 | 8 | 3–0 | +10.7 |
| 10.11.22 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1673 | 8 | 1–3 | -13.4 |
| 26.10.22 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1538 | 8 | 0–3 | -20.4 |
| 19.10.22 | Petteri Räty Korona 2 |
1627 | 8 | 3–0 | +16.3 |
| 12.10.22 | Timo Sipilä Poimari |
1615 | 8 | 3–2 | +16.5 |
| ~03.03.21 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
1500 | 8 | 3–0 | +11.9 |
| ~17.02.21 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1724 | 8 | 1–3 | -10.6 |
| ~10.02.21 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1406 | 8 | 3–2 | +8.1 |
| ~03.02.21 | Harry Vihervirta Eku |
1567 | 8 | 3–2 | +15.4 |
| ~27.01.21 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1482 | 8 | 2–3 | -21.2 |
| ~20.01.21 | Jonne Järvi Basso 3 |
1362 | 8 | 3–0 | +6.7 |
| ~13.01.21 | Veli-Pekka Heinonen Pub Mänty |
1590 | 8 | 3–1 | +16.6 |
| ~09.12.20 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
1485 | 8 | 0–3 | -21.0 |
| ~02.12.20 | Tom Rantanen Korona 1 |
1695 | 8 | 0–3 | -12.2 |
| ~25.11.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1596 | 8 | 3–1 | +16.1 |
| ~11.11.20 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1582 | 8 | 0–3 | -17.3 |
| ~04.11.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1574 | 8 | 3–1 | +15.0 |
| ~28.10.20 | Teemu Mononen Pub Mänty |
1417 | 8 | 3–1 | +8.7 |
| ~21.10.20 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1420 | 8 | 3–2 | +9.2 |
| ~14.10.20 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1709 | 8 | 2–3 | -10.7 |
| ~07.10.20 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1399 | 8 | 1–3 | -24.8 |
| ~30.09.20 | Mika Hiekkamäki Eku |
1401 | 8 | 3–1 | +7.5 |
| ~11.03.20 | Jerry Tuominen MysteryPocket |
1548 | 8 | 3–0 | +14.0 |
| ~04.03.20 | Toni Finnholm Cotton |
1679 | 8 | 3–1 | +20.8 |
| ~26.02.20 | Marko Savolainen Männyn Profeetat |
1580 | 8 | 3–1 | +17.2 |
| ~12.02.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1521 | 8 | 1–3 | -18.4 |
| ~05.02.20 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1594 | 8 | 2–3 | -15.8 |
| ~29.01.20 | Kimmo Takkunen Bar Koivu 2 |
1317 | 8 | 3–0 | +5.7 |
| ~22.01.20 | Ari Lågas Satama1 |
1329 | 8 | 3–2 | +6.2 |
| ~15.01.20 | Heikki Vihervirta Eku bilis |
1512 | 8 | 2–3 | -19.8 |
| ~27.11.19 | Tommi Peltonen Naapuri 2 |
1458 | 8 | 2–3 | -23.0 |
| ~20.11.19 | Jerry Tuominen MysteryPocket |
1535 | 8 | 1–3 | -20.7 |
| ~13.11.19 | Sami Pirhonen Cotton |
1431 | 8 | 0–3 | -25.4 |
| ~06.11.19 | Miika Koivikko Männyn Profeetat |
1683 | 8 | 3–1 | +17.6 |
| ~30.10.19 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1425 | 8 | 3–0 | +7.2 |
| ~23.10.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1594 | 8 | 3–0 | +14.5 |
| ~16.10.19 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
1510 | 8 | 3–0 | +11.3 |
| ~09.10.19 | Tomi Kurki Satama1 |
1485 | 8 | 1–3 | -22.6 |
| ~02.10.19 | Joni Hautamäki Eku bilis |
1642 | 8 | 3–1 | +17.0 |
| ~20.03.19 | Markus Kanervo Talli |
1498 | 8 | 0–3 | -22.3 |
| ~13.03.19 | Esa Oksa G6 |
1567 | 8 | 2–3 | -20.3 |
| ~06.03.19 | Ari Nissi Iloinen Härkä 4 |
1409 | 8 | 3–0 | +6.2 |
| ~27.02.19 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1462 | 8 | 0–3 | -25.0 |
| ~13.02.19 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1520 | 8 | 3–1 | +9.4 |
| ~06.02.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1600 | 8 | 3–0 | +13.3 |
| ~30.01.19 | Niko Hörkkö Skipo1 |
1446 | 8 | 3–2 | +7.5 |
| ~23.01.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1524 | 8 | 3–1 | +10.8 |
| ~16.01.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1494 | 8 | 2–3 | -23.3 |
Päivitetty 05.11.26 12:29