Rabi Rantanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1288
77 peliä
8-pallo
1211
57 peliä
9-pallo
~1534
20 peliä
Ura
Pelit
77
Voitto-%
43 %
33–44
Erä-%
47 %
142–161
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Heppari 5. divisioona |
5 | 20 % | 30 % | 1288 |
| 2025 Pub Heppari 5. divisioona |
2 | 0 % | 25 % | 1292 |
| 2024 Heppari 6. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1297 |
| 2023 Heppari 5. divisioona |
4 | 25 % | 42 % | 1301 |
| 2022 Heppari 5. divisioona |
20 | 75 % | 64 % | 1309 |
| 2020–21 Lindan Pojat V-Divisioona |
17 | 18 % | 34 % | 1305 |
| 2019–20 Lindan Pojat IV-Divisioona |
14 | 50 % | 51 % | 1306 |
| 2018–19 Naapuri pubi IV-Divisioona |
14 | 43 % | 47 % | ~1307 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 57 | 32 % | 41 % | 1211 |
| 9-pallo | 20 | 75 % | 64 % | ~1534 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jaani Snellman Eku |
1486 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 21.10.26 | Joni Suominen Tuopin Bilis 2 |
~1320 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 14.10.26 | Kert Mäesoo Höveli 2 |
~1309 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 07.10.26 | Niko Salonen Flex Pub |
~1243 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 30.09.26 | Jesper Häyrinen Pirates |
1283 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 24.09.25 | Susanna Skog Flex 2 |
1237 | 8 | 0–3 | 70 % |
| 17.09.25 | Mikko Kalliomäki Fox 2 |
1410 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 15.10.24 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1355 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 12.03.24 | Markus Huhtala Tuopin Bilis |
~1409 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 28.11.23 | Vesa Lahtinen Pulina |
1255 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 22.11.23 | Alex Sjöberg Tuopin Bilis |
~1207 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 14.11.23 | Jari Salakka Höveli 2 |
1170 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 22.04.23 | Miska Kivimäki Phoenix |
1388 | 9 | 3–1 | 41 % |
| 22.04.23 | J-p Ylikännö Phoenix |
~1323 | 9 | 1–3 | 62 % |
| 21.03.23 | Jan Sarell Pirates |
1485 | 9 | 0–3 | 44 % |
| 15.03.23 | Jesse Savo Höveli 2 |
~1257 | 9 | 3–1 | 65 % |
| 09.03.23 | Anders Sandell Phoenix |
1487 | 9 | 3–1 | 26 % |
| 01.03.23 | Kristian Putkonen Pub Linnunrata 1 |
1186 | 9 | 3–2 | 68 % |
| 15.02.23 | Atte Pekkarinen Talli 2 |
~1286 | 9 | 3–1 | 60 % |
| 07.02.23 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 31.01.23 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1353 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 26.01.23 | Toni Koski Pirates |
1420 | 9 | 1–3 | 33 % |
| 13.12.22 | Anders Sandell Pub Linnunrata 1 |
1488 | 9 | 0–3 | 30 % |
| 07.12.22 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1323 | 9 | 3–0 | 61 % |
| 30.11.22 | Vesa Lahtinen Pulina |
1255 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 15.11.22 | Toni Koski Pirates |
1420 | 9 | 3–1 | 27 % |
| 08.11.22 | Sanna Hautamäki Höveli 2 |
1002 | 9 | 3–0 | 83 % |
| 02.11.22 | Isabella Lumbu Phoenix |
~1191 | 9 | 3–2 | 68 % |
| 25.10.22 | Anders Sandell Pub Linnunrata 1 |
1487 | 9 | 2–3 | 17 % |
| 20.10.22 | Juuso Kuopila Talli 2 |
1322 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 11.10.22 | Erkki Lotsari Pulina |
~1082 | 9 | 3–0 | 59 % |
| 04.10.22 | Minna Kouvonen Cotton II |
1302 | 9 | 3–1 | 44 % |
| ~03.03.21 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1341 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~17.02.21 | Seppo Toivio Härkä 3 |
1354 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~10.02.21 | Dani Lintervo Ribido |
1328 | 8 | 3–2 | 57 % |
| ~03.02.21 | Olli Virtanen PocketPapat |
1562 | 8 | 1–3 | 16 % |
| ~27.01.21 | Mika Inermo Koivu 3 |
1470 | 8 | 2–3 | 25 % |
| ~20.01.21 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1341 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~09.12.20 | Seppo Toivio Härkä 3 |
1353 | 8 | 3–0 | 36 % |
| ~02.12.20 | Panikos Cleanthous Ribido |
1472 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~25.11.20 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1459 | 8 | 2–3 | 24 % |
| ~18.11.20 | Joonas Alatalo Koivu 3 |
~1263 | 8 | 0–3 | 55 % |
| ~11.11.20 | Markus Andersson Cotton II |
1359 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~04.11.20 | Ari Nieminen Härkä 3 |
1390 | 8 | 2–3 | 29 % |
| ~28.10.20 | Panikos Cleanthous Ribido |
1472 | 8 | 0–3 | 27 % |
| ~21.10.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1405 | 8 | 0–3 | 32 % |
| ~14.10.20 | Teemu Tuparinne Koivu 3 |
1420 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~07.10.20 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1339 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~30.09.20 | Harri Ojaranta Härkä 3 |
~1032 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~11.03.20 | Petteri Viitanen Cotton II |
1316 | 8 | 3–2 | 58 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29