Eero Vuorinen
PocketPapat
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1469
122 peliä
8-pallo
1482
105 peliä
9-pallo
~1490
17 peliä
Ura
Pelit
122
Voitto-%
54 %
66–56
Erä-%
52 %
253–233
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 PocketPapat 3. divisioona |
19 | 42 % | 49 % | 1469 |
| 2022 PocketPapat 4. divisioona |
20 | 60 % | 54 % | 1467 |
| 2020–21 PocketPapat V-Divisioona |
16 | 44 % | 47 % | 1459 |
| 2019–20 Pocket Papat IV-Divisioona |
16 | 75 % | 63 % | 1461 |
| 2018–19 Pocket Papat IV-Divisioona |
19 | 74 % | 61 % | 1459 |
| 2017–18 Pocket Papat IV-Divisioona |
14 | 71 % | 61 % | 1450 |
| 2016–17 Pocket Papat II-Divisioona |
18 | 17 % | 30 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 54 % | 52 % | 1482 |
| 9-pallo | 17 | 53 % | 54 % | ~1490 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1541 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 20.04.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1372 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 20.04.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 04.04.24 | Martin Markkanen Moision Olkkari |
1476 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 21.03.24 | Kalle Uro Semafori |
1603 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 13.03.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1689 | 8 | 3–2 | 19 % |
| 05.03.24 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1391 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 14.02.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 24.01.24 | Kalle Uro Semafori |
1602 | 9 | 2–3 | 41 % |
| 16.01.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1447 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 11.01.24 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1420 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 13.12.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1524 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 05.12.23 | Teemu Tanninen Pirates |
1251 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 14.11.23 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 08.11.23 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1431 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 26.10.23 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1732 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 17.10.23 | Juho Jalo Pirates |
1574 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 11.10.23 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 03.10.23 | Niko Karhu Empty Pockets |
1481 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 22.04.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 22.04.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
~1430 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 22.04.23 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1476 | 8 | 3–1 | 35 % |
| 22.03.23 | Marko Vienonen Tarkkis |
~1410 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 07.03.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1521 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 28.02.23 | Henri Tähtinen Jaska |
1674 | 8 | 3–1 | 17 % |
| 15.02.23 | Miro Leino Basso 3 |
1541 | 9 | 0–3 | 37 % |
| 07.02.23 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1500 | 9 | 3–2 | 37 % |
| 01.02.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1565 | 9 | 1–3 | 54 % |
| 26.01.23 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1500 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 10.01.23 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1405 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 14.12.22 | Nico Suhonen Jaska |
~1260 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 07.12.22 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 30.11.22 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1238 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 23.11.22 | Juha Iltanen Akselintupa |
1370 | 9 | 2–3 | 65 % |
| 15.11.22 | Tepi Lehto Tarkkis |
1237 | 9 | 3–1 | 70 % |
| 01.11.22 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 2–3 | 50 % |
| 25.10.22 | Marko Kallio Jaska |
1311 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 18.10.22 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1313 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 05.10.22 | Teemu Ämmälä Akselintupa |
1351 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~03.03.21 | Hannu Moilanen Koivu 3 |
1663 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~17.02.21 | Panikos Cleanthous Ribido |
1472 | 8 | 3–0 | 41 % |
| ~03.02.21 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~27.01.21 | Jussi Helkkala Härkä 3 |
1505 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~20.01.21 | Tony Lundman Koivu 3 |
~1360 | 8 | 2–3 | 70 % |
| ~09.12.20 | Mika Ketola Ribido |
~1430 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~02.12.20 | Juha Linkinen Cotton II |
1437 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~25.11.20 | Rabi Rantanen Lindan Pojat |
1304 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~18.11.20 | Oiva Nyman Härkä 3 |
1238 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~11.11.20 | Teemu Tuparinne Koivu 3 |
1420 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~04.11.20 | Esa Järvinen Ribido |
1486 | 8 | 1–3 | 43 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29